Samotność

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 900 / 76 / 0

niestety mam wrażenie , że w tych czasach jest o wiele więcej ludzi samotnych niż jeszcze dajmy na to 20 lat temu .. sam czasem sie tak czuje
  • 16 / 8 / 0

Oczywiście, to fakt. Co więcej - aj, lepiej nie będzie.

Handlarze narkotyków wyjaśniają, dlaczego koronawirus psuje im biznes

Chemikalia używane do produkcji metamfetaminy i fentanylu pochodzą głównie z Chin, a kartele w Meksyku zaczynają poważnie odczuwać ich brak...

Oskarżeni za przemyt 95 kg marihuany w ładunku mandarynek

Podlaskie „pezety” Prokuratury Krajowej oskarżyły trzech mężczyzn o przestępstwa narkotykowe, w tym współudział w próbie przemytu do Polski z Hiszpanii ponad 95 kg marihuany. Towar o wartości ponad 3,8 mln zł ukryty był w ładunku mandarynek.
  • 0 / / 0

18 maja 2020igla83 pisze:
ja juz tego nie pojmuje,kiedy jestem samotny to chcialbym towarzystwa a gdy znajduje sie wsrod ludzi to chce wrocic do samotnosci,ale podupcone to zycie jest.
Ja mam tam samo. Chyba czas na psychologa
  • 0 / / 0

Kiedyś dusza towarzystwa, nie było dnia żebym się z kimś nie spotkała. A dzisiaj? Telefon milczy, ja w czterech ścianach sama. Tylko muzyka mi towarzyszy. I jak jest dobrze to jeszcze Maja...
  • 29 / 6 / 0

@Kryska2137

A co takiego się stało, że tak bardzo się zmieniłaś? Takie zmiany same z siebie rzadko się zdarzają.
  • 16 / 8 / 0

Poniekąd można wnioskować, drogi @Satelitarny , że obecność ta tym forum jakoś pośrednio stanowi przyczynę :) Mało co w życiu jest w stanie tak nas oszukać jak narkotyki
  • 145 / 7 / 1

Hmmm, zauważyłem że walenie opio strasznie mnie rozleniwia, nie chce mi się wychodzić z domu, a jak nawet wyjdę to unikam znajomych ludzi byleby rozmowy nie podjąć.
  • 4402 / 678 / 22

Opiaty to chyba najbardziej alienująca grupa dragów.
No i syntetyczne kanna.
Nie chce się z nikim gadać, nigdzie nie wychodzić, tylko leżeć na haju.
Samotnie w swoim raju.
  • 16 / 8 / 0

Odnaleziony wreszcie Eden
i to na wyciągnięcie ręki
  • 38 / 7 / 0

Samotność ma też swoje dobre strony bo jak do niej przywykniesz jesteś samowystarczalny, nie musisz na nikim polegać - np podczas wychodzenia z nałogu
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 1079 uczestników Wejdź na czata