Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.
ODPOWIEDZ
Posty: 4657 • Strona 451 z 466
  • 82 / 12 / 0

Usuwam :))))
No Pain No Game
  • 82 / 12 / 0

21 lipca 2021DexPL pisze:
Jak lubisz te "cząsteczki tabletki" w płucach, wątrobie, nerce, sercu i gdzie tam jeszcze dojdzie, to nie filtruj. Faktycznie, to nie potrzebna strata czasu i energii.
Nie pomyślałem tego od tej strony
No Pain No Game
  • 82 / 12 / 0

Na szczęście nie robiłem tego notorycznie, tylko kilka razy tak zrobiłem, następnym razem już przefiltruje. Dzięki ogólnie za info.
Wiedziałem że to nie jest dobra rzecz, ale teraz do mnie dotarło jak bardzo.
No Pain No Game
  • 2069 / 244 / 0

23 lipca 2021NarcosSantos pisze:
Na szczęście nie robiłem tego notorycznie, tylko kilka razy tak zrobiłem, następnym razem już przefiltruje. Dzięki ogólnie za info.
Wiedziałem że to nie jest dobra rzecz, ale teraz do mnie dotarło jak bardzo.
Chociaż dobrze ze tylko kilka razy .. i że nic się nie stało.. bo uwierz lepiej poświęcić więcej czasu na to i porzadnie przefiltrować aby roztwór był przezroczysty niż na szybko i żeby coś w nim pływało ..
  • 82 / 12 / 0

A tak ogólnie to co może się stać ?, jakiś zator ?
No Pain No Game
  • 47 / 2 / 0
Awatar użytkownika

Napewno. Jak ma się gęsta krew jak ja to ryzyko zapchania syfem . Ale jak drobiny oxy pójdą w płuca to depresja oddechowa już na wielkim ryzyku jest. Serce - może i zawał. Choć nie znam się aż tak medyczne. Ale logicznie nasuwaja się takie rzeczy.
  • 2069 / 244 / 0

Dokładnie jest spore ryzyko zatoru i tym podobnych jak dużo syfu pójdzie do żyły zapcha się i lipa ..
  • 2769 / 901 / 0
Awatar użytkownika
przodownik
Kompetentny
Kompetentny

ja otrzymałem od doktora jedno opakowanie OxyContin 10 mg po 60 szt, które mam przepisywane na stałe, ale wyjątkowo zgodził się przepisać mi je szybciej, ponieważ potrzebuję teraz silnych opioidów - farmaceutyków lub też nie. tutaj musiałbym napisać dłuższą historię, o tym co się przez ostatni miesiąc działo, ale nie będę zaśmiecać wątku i zrobię to później w odpowiednim temacie.

bydgoski program metdonowy jest żartem i potwierdzić może to wiele osób, ale niestety nie wiedzą nawet o istnieniu tego forum. w skrócie - personel, który jest odpowiedni tylko za wydawanie syropu zawiesił mi jego wydawanie bez wiedzy i zgody lekarza. odcięto mnie od substytutu z powodu brudnych testów, które były spowodowane silnym używaniem tzw. brązowej heroiny, która mnie wyniszczyła, również finansowo. było to spowodowane tym, że lekarz zostawił mnie na dawce 50 ml (0,1 %), po czym wyjechał na urlop i nie można było mi zmodyfikować/podwyższyć nieco dawki, abym nie czuł nadal ciśnienia. inni "pacjenci" przyjmują po 100 ml, a nawet i więcej ponieważ wyłudzają zwiększanie. mnie jednak pozostawiono na za niskiej dawce, na którą zresztą rozwinęła się tolerancja. to tak po krótce. plusem było to, że te śmieszne 50 mg metadonu pozwalało mi brać mniej brązu, trwonić mniej pieniędzy oraz ćpać go w komforcie bez obaw o nagłe wystąpienie obj. abstynencyjnych. teraz jednak musiałem działać szybko i zorganizować coś, co zaleczy zejście z metadonu, który jak wiadomo jest opioidem silnym. leki, które otrzymuję na stałe - DHC Continus lub Tramal nie są w stanie w pełni zaleczyć głód i część występujących objawów, więc musiałem załatwić coś silniejszego, aby móc "ozdrowieć" i pozostać na stałej dawce brauna (3 ćwiartki) bez zwiększenia dawki, co by sporo kosztowało.

z pomocą przyszedł OxyContin, który cudem udało mi się zdobyć przedterminowo. dzięki temu będę mógł jakoś przetrwać zanim zdobędę jakiś opioid na którym będę mógł pozostać i ogarnąć swoją obecną sytuację, którą można nazwać bagnem. wiadomo, że na długo te 10tki OxyContinu nie wystarczą, mimo, że w opakowaniu jest 60 tabletek. wziąłem 7 szt. i czuć wyraźną poprawę samopoczucia, na parę chwil powinno mnie to "podtrzymać", muszę mieć jakiś podkład w postaci farmaceutyka o podobnej sile do metadonu. plusem jest to, że na programie byłem krótko oraz piłem niedużo. jednak sam ciąg na brązie praktycznie dzień w dzień na średnio trzech ćwiarach też swoje dokłada, a z brauna obecnie nie jestem w stanie zrezygnować i zaraz po zamieszczeniu wpisu jadę po zapas.

powyżej lekki zarys mojej sytuacji z ostatniego miesiąca, gdy byłem nieaktywny. więcej o tym napiszę w jakimś luźniejszym temacie, bo nie będę zaśmiecał wypocinami wątków tematycznych. chcę także udzielić się nieco w wątku o heroinie i opisać jak ten ciąg wyglądał u mnie i co ta substancja dała, a co zabrała. z tym opiatem (podawanym dożylnie) też wiele mam do czynienia w ostatnim czasie, czego tego raczej nigdy nie przewidywałem, a jednak wpadłem w tę pułapkę i w niej tkwię.

poniżej natomiast zdjęcie wyżej wymienionej zdobyczy - OxyContin 10 mg, 60 szt. więcej o tej substancji napiszę później, również będą to bardziej ścisłe przemyślenia.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 4029 / 1689 / 1
Awatar użytkownika
DexPL
Kompetentny
Kompetentny

23 lipca 2021NarcosSantos pisze:
A tak ogólnie to co może się stać ?

To się stanie.

To jest zakrzep płucny.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Jeżeli masz do mnie pytanie na forum użyj opcji "mention"
Jeżeli sprawa jest trudniejsza lub prywatna użyj PW (nie nadużywaj)
Jeżeli moja odpowiedz Ci pomogła użyj opcji "Dzięki"

Nie spamuj i unikaj OT, a warn nie będzie CI dany!
  • 368 / 73 / 0
Awatar użytkownika

No nie wierzę... Tyle mówi się o filtrowaniu i o całym BHP praktyk I.V, a tu takie babole wychodzą... :( Niektórzy więcej szczęścia mają chyba, niż wiadomo czego.
Bo podobno "ćpać to trzeba umieć" :D i naprawdę ciężko jest przejrzeć temat, który pojawia się co stronę, bo ludzie zadają praktycznie te same pytania?

W wątki o benzo już żal wchodzić. "ile klona na pierwszy raz" itp. Nie - to nie cwaniactwo z mojej strony, w żadnym razie.
Co złego, to nie ja - oczywiście...
ODPOWIEDZ
Posty: 4657 • Strona 451 z 466
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.