Oksykodon - wątek ogólny

Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.

Moderator: Opioidy

• 145 / 16 / 0

Chce zrobić przerwę od oxy bo juz tolerka nieoopacalna. Nada sie tramal w kroplach i obstawa benzynowa na skręty?
Dodam że ciąg 1/2 miesięczny i dawki rzędu 100-240mg doba
  • 610 / 123 / 0

Polecam dołączenie do Oksykodonu kilka, kilkanaście kropel DMSO wyraźnie zwiększa moc.

Psychodeliki a świadomość

Psychodeliki wywołują radykalnie odmienne doświadczenia i wglądy w porównaniu z naszym codziennym postrzeganiem siebie i rzeczywistości. Sama etymologia nazwy złożona z greckich słów psyche i delos, co tłumaczy się jako manifestujące umysł i co z miejsca przekierowuje nas w stronę tego, co rozumiemy przez świadomość. Powstaje zatem podstawowe pytanie: co rozumiemy przez termin świadomość, szczególnie w kontekście badań nad psychodelikami i z zastosowaniem psychodelików?

Połknął torebkę z marihuaną, zaczął się dusić. Policjant go uratował (+video)

Policjant drogówki ze stanu Ohio uratował życie kierowcy duszącemu się torebką z marihuaną. Mężczyzna próbował połknąć narkotyki, by ukryć je przed funkcjonariuszem po tym, jak został zatrzymany za przekroczenie prędkości. - Chcesz umrzeć z powodu drobnego wykroczenia? - pytał policjant.
  • 32 / 3 / 0

czy osoba z tolerancja zerową na opio poczuje cos po 20mg oxycontinu?
  • 15 / / 0

Skąd wiesz? Brałeś cos opio wczesniej? Jeśli nie reagujesz na opio to 20mg cię nie ruszy. Ja wcześniej biorąc tramal reagowalam choć tolerancji nie znałam kompletnie to już po 10mg za1 razem ruszyło potem 20mg aż do 40 doszlo stąd wiem ze tolerancja jest i się zmienia juz
Więc ciężko
  • 307 / 60 / 0

tak, poczuje. jaka droga podania?
  • 1761 / 418 / 0

Ale to będzie tylko "coś" - nic więcej :P
  • 183 / 11 / 0

Jak to ogarnąć? Jaki specjalista (lekarz)? Probowałem stronie z e-lekarzami i dostałem tramal, bo "na rpw wymagana jest dokumentacja" :(
  • 32 / 3 / 0

@ema112 doustnie i raczej gryzione. Chociaż nie chce zrobić komuś krzywdy to jeszcze przemyśle czy nie lepiej po prostu łyknąć bez gryzienia. Mnie szczerze mówiąc 30mg na początek zmiotło ale wczesniej leciałem duzo na tramalu to możliwe ze moje receptorki poczuły to co trzeba.
  • 307 / 60 / 0

wiecie, to zalezy. my sie poruszamy w cpunskim dawkowaniu, ale na pierwszy raz wiekszosc osob z normalnie dzialajacymi enzymami powinna poczuc te 20mg. niektorzy poczuja tylko cos, a zdarzaja sie byczki co po pierwszej 20tce juz srogie noddy.
  • 15 / / 0

No ja aż taka narkomana nie jestem jeszcze skoro biorąc 40mg na cały dzień mnie pomaga. No ja zaczęłam od 10 i już czułam tylko fakt to coś a po 20 już jak szybko się przerzucilam to tolerka podbiła do 40mg
Wróć do „Pochodne morfiny”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata