Oksykodon - wątek ogólny

Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.

Moderator: Opioidy

Posty: 4404 Strona 430 z 441
Rejestracja: 2018
  • 3 / / 0

Wiecie może w jaki sposob przygotować accordeon aby uzyskać natychmiastowe uwalniane? Zmyłem otoczkę, tabletki są miękkie, pogryzłem je, ale strasznie długo się ładują i nie ma kompletnie porównania do OC
Rejestracja: 2017
  • 2719 / 878 / 0

ja ostatnio przerzuciłem się na dożylną drogę podania, zamiennie z doustną i muszę powiedzieć, że jeśli chodzi o podanie dożylne, to popularne MST Continus, czyli morfina w moim odczuciu działa znacznie lepiej podana tą drogą administracji. posiada ona przyjemniejsze wejście oraz działa nieco dłużej, a samo działanie jest ukierunkowane bardziej w stronę sedacji. jednak oksykodon również nie jest jest zły i całkiem mi się podoba, ale mankamentem jest bardzo krótkie działanie psychoaktywne oraz przewaga komponenty aktywizującej. wjazd też jest mocny przy szybkim podaniu, ale to nie to samo co przy morfinie, brak tu "miękkich nóg" i tego uderzenia fali ciepła.

bardzo dobry do przerabiania jest za to polski preparat Xancodal firmy Sandoz. naprawdę łatwizna i szybciej się to robi niż w przypadku MST Continus.

:hel: :extasy:

lubię OxyContin i oralnie i dożylnie, ale jeśli chodzi o preferencje, to zdecydowanie wygrywają klasyczne, naturalne opiaty - nawet brane doustnie, czyli opium lub morfina. zdecydowanie wolałbym podawać doustnie, bezpieczniejszymi sposobami i przede wszystkim mniejsze dawki, ale ze względu na tolerkę jestem zmuszony wstrzyknąć, aby poczuć się jak dawniej i załapać "bluesa". jednak po odtruciu, na które niedługo będę miał termin znów wracam do doustnych opioidów, czyli DHC Continus, którą uwielbiam. no i w ludzkich dawkach, a nie porcjach jak dla konia.

póki co paczki OxyContinu 10 mg, 60 szt. z recki nie otworzyłem, bo właśnie korzystam z tego nowego Xancodalu. do ampułek raczej nikt dostępu nie ma takich leków, więc trzeba wytwarzać chałupniczymi metodami roztwór.

Marihuana i „Teoria Furtki do Uzależnienia”

Eksperci są zgodni co do tego, że używanie marihuany nie jest przyczynowo powiązane z używaniem innych nielegalnych substancji.

Aresztowano ponad tysiąc osób tworzących siatki narkotykowe

Podczas policyjnej akcji wymierzonej w gangi narkotykowe działające na terenie małych miast, zatrzymano 1 100 osób podejrzanych o przemyt i handel substancjami psychoaktywnymi.
Rejestracja: 2008
  • 1637 / 386 / 0

Czyli wniosek ?? Najlepiej zajebać se w żyłę gryząc w paszczy oksykodon. W kabel idzie 70mg majki - gryziesz 100mg oksy . Jak bym się bawił w i.v na bank bym taki "eksperyment przeprowadził"
Rejestracja: 2017
  • 2719 / 878 / 0

masz rację i również myślę, że połączenie OxyContinu z morfiną było by całkiem miłe, nawet tak po prostu doustnie. natomiast jeśli chodzi konkretnie o zastrzyk, to tutaj ma to większe znaczenie, bo znacznie wydłużyło by to czas działania i spotęgowało doznania zaraz po wstrzyknięciu, a także naprowadziło fazę w kierunku sedacji. nie mam niestety ani MST Continus 100, ani MST Continus 200, więc nie mam jak się pobawić w taki miks, ale przetestuję z pewnością przy pierwszej lepszej okazji. robiąc tak przynajmniej tak gwałtownie by oksykodon nie puszczał, chociaż trochę morfiny by wystarczyło.

mnie z przerobionego Xancodalu 80 mg robi pięknie jedna tabletka, czyli jakbym zrobił pół na pół z morfiną, to powinien wyjść dobrze robiący, praktyczny miks.

ale kolejną rzeczą co zauważyłem, to to, że naprawdę brany dożylnie Xancodal szybko schodzi i w mgnieniu oka może się skończyć zapas tabletek. doustnie nie jest to problemem, jednak w zastrzykach idzie praktycznie strzał za strzałem, dlatego oszczędzam. dzisiaj zrobiłem tylko jeden strzał z rana i dopiero jutro następny, a głód zbiłem Tramalem w dawce 400 mg/doba.
Rejestracja: 2016
  • 955 / 169 / 0

14 maja 2021przodownik pisze:
masz rację i również myślę, że połączenie OxyContinu z morfiną było by całkiem miłe, nawet tak po prostu doustnie. natomiast jeśli chodzi konkretnie o zastrzyk, to tutaj ma to większe znaczenie, bo znacznie wydłużyło by to czas działania i spotęgowało doznania zaraz po wstrzyknięciu, a także naprowadziło fazę w kierunku sedacji. nie mam niestety ani MST Continus 100, ani MST Continus 200, więc nie mam jak się pobawić w taki miks, ale przetestuję z pewnością przy pierwszej lepszej okazji. robiąc tak przynajmniej tak gwałtownie by oksykodon nie puszczał, chociaż trochę morfiny by wystarczyło.
Miks próbowałem nieraz i za każdym razem wychodziło z tego marnotrawstwo morfiny. Może z twoją tolerancją coś z tego wyjdzie, ale w moim przypadku przy miksie 200mg MST=80mg oxy majka nigdy nie dorównywała, nawet przy 300mg miałem wrażenie, że zamiast tego 1 tabletka oxy zadziałałaby lepiej. Nie wiem czy to ja tak mam, czy między p.o, a i.v jest sporo większa przepaść niż to co jest w przelicznikach itp, bo nie pamiętam żeby wogóle biorąc morfinę doustnie coś z tego wyszło. Po prostu mnie nie klepie i już, mimo że raz przedawkowałem, rzygałem z bólu głowy i miałem okrutny wyrzut histaminy, ale żadnego działania opiatowego oprócz zwykłej sedacji nie czułem. Jedyne co to faktycznie chyba wydłuża działanie. W każdym razie jest dokładnie tak, jak napisał @WujekMorda
Rejestracja: 2017
  • 2719 / 878 / 0

ja tam zdecydowanie wolę profil działania morfiny, również doustnej (w tym opium). dożylnie również wolę nawet mniejszą ilość M - taka średnio-mocna porcja przy mojej tolerancji działała znacznie lepiej niż stosunkowo duża dawka O. no ale to już jest kwestia tylko i wyłącznie preferencji. moim zdaniem nawet mała ilość morfiny dodana do strzykawki z oksykodonem znacznie wzmocniłaby odczucia oraz "umila" działanie zastrzyku.

przy przerobionym i wstrzykniętym Xancodalu ta faza jest owszem mocna w równoważnej dawce, nawet bardzo, ale jest naprawdę krótka i czuć, że to opioid syntetyczny. dodatkowo ja odczuwam kiepski efekt zaraz po podaniu, praktycznie brak "kopa", nawet przy szybkim wstrzyknięciu. dodanie M wydłużyłoby efekt i też opóźniło nieco wystąpienie skręta, a także pozwoliłoby odczuć kopa zaraz po zapodaniu. no i jak już wcześniej mówiłem - sama faza była by "naturalniejsza" w odczuciu. trudno takie coś opisać, to się po prostu czuje i zapamiętuje. i to i to opioid, ale jednak są zauważalne różnice.

przy morfinie, aby cały dzień czuć się dobrze wystarczyły dwie iniekcje po 100 mg, i tak działa krócej niż doustnie i jest silna ochota na więcej, ale taka ilość wydaje się wystarczyć. natomiast przy Xancodalu potrzebuję przynajmniej czterech zastrzyków na dzień, a i tak czuć niedosyt, gdy pojawia się spadek działania. bardzo silna chęć na kolejny zastrzyk, przy morfinie tego nie zauważyłem, przynajmniej nie w takim stopniu.

większą satysfakcję i przyjemność miałbym z podania 100 mg M niż z 80 mg O, które według przeliczników wynosi ok. 160 mg morfiny, czyli sporo więcej.

jeśli chodzi tylko i wyłącznie o doustną drogę administracji, to OxyContin jest dobrym i mocnym opioidem, podoba mi się jego działanie, ale moim zdaniem jedyna słuszna droga podania tego środka to doustnie. działanie jest bardziej satysfakcjonujące, przewidywalne i stabilniejsze, dłuższe przede wszystkim, choć i tak dużo krótsze niż w porównaniu z moimi ulubionymi opioidami (DHC Continus, MST Continus). wolę właśnie takie, które powodują mocne uśpienie i długo działają, nawet rozgryzione.

następnym razem z pewnością załatwię MST Continus do przeróbek i wstrzykiwania. wychodzi sporo taniej na czarno. :hel:
Rejestracja: 2010
  • 1681 / 149 / 36

Ach te oksy....
A pamiętam przodownik jak trampka p.o. waliłeś, teraz już kable rozdziewiczone.
Rejestracja: 2017
  • 2719 / 878 / 0

dla mnie to tylko droga podania, co prawda bardziej inwazyjna i mniej bezpieczna, a także powodująca silniejsze przyzwyczajenie. nadal chciałbym brać wszystkie opioidy doustnie i w ten sposób, po detoksie, gdy spadnie mi tolerancja zamierzam je stosować. brzmi to naiwnie i być może głupio, ale tak postaram się zażywać. zresztą i tak normalnie na reckę dostaję takie preparaty, których przerobić do IV się nie da. jednak jestem pewien, że do igieł będę wracał wraz z podwyższeniem się tolerki, albo gdy wpadnie liść jakiegoś silniejszego środka.

póki co paczka OxyContinu 10 mg, 60 szt. nie ruszona i postaram się nie otwierać. mniej pocieszające jest to, że przerobiłem cały Xancodal i została mi tylko jedna tabletka na rano. później muszę obmyśleć plan działania i czymś się wspomóc. trzeba jakoś przetrzymać, aż będę miał termin.

%-D
Rejestracja: 2008
  • 1637 / 386 / 0

a waliłeś I.V Oksy przodo ?? Jesli tak duża jest różnica pomiędzy p.o a i.v ?? Bo przy majce wiem że jest olbrzymia. Jak fajny by stan p.o nie był jest niczym przy i.v bo tak stworzona jest majka - żeby ją pukać - w przeciwieństwie do oksy tu sytuacja wygląda inaczej.
Rejestracja: 2019
  • 48 / 5 / 0

Moim zdaniem nie ma aż takiej różnicy między iv a po chyba że w czasie działania bo waląc iv to mnie trzyma przez godzinę może 1.5 maks ale i tak jakoś cały czas wale iv bo już się tak przyzwyczaiłem i mimo wszystko zawsze lepiej iv klepie no i jest wjazd.
Posty: 4404 Strona 430 z 441
Wróć do „Pochodne morfiny”
Na czacie siedzi 2419 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości