Oksykodon - wątek ogólny

Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.

Moderator: Opioidy

• 277 / 38 / 0

Sam oksykodon potrafi zadziałać jak speedball, przynajmniej w moim przypadku.
No dobra, nie sam, z jakimś benzo, jakie tam akurat wrzucę.
  • 155 / 16 / 0

Często najlepsze są najprostsze rozwiązania.

Tylko geniusz potrafi dostrzec rzeczy oczywiste.

Meksyk coraz bliżej legalizacji marihuany

Projekt ustawy regulującej produkcję i posiadanie marihuany, a także obrót nią, przegłosowali deputowani z niższej izby meksykańskiego parlamentu. Jeśli poprą go jeszcze senatorowie i prezydent, to Meksyk stanie się trzecim krajem z tak postępowymi regulacjami dotyczącymi marihuany.

Uber Eats chce dostarczać marihuanę

Jeśli tylko pozwolą na to przepisy, Uber chce zająć się w USA dostarczaniem marihuany - powiedział Dara Khosrowshahi, dyrektor generalny, w wywiadzie dla CNBC.
  • 576 / 49 / 0

Ja to odpuszczam oxy znowu w półtora tyg zjadlem 150tab w żaden sposób nie potrafi mnie to opio i w żadnej dawce usatysfakcjonowac.
  • 155 / 16 / 0

@up
lol, 80-tek?

ale fakt - faktem, chęć na dorzutki istnieje cały czas, ale ja się staram ją stopować niż popłynąć kompletnie już bez hamulców ostra jazda łiiii
  • 2731 / 219 / 0

przecież to oczywiste, że senność i zapewne noody łapią, bo dawka jest za duża, jak cię to wkurwia jak mnie to polecam po prostu zmniejszyć dawki (ktoś tam wyżej niedawno pisał o senności)
  • 1 / / 0

Po jakim czasie od skręta mogę się znowu uraczyć oksykodonem, żeby mnie ponownie nie poskręcało? :pacman: :tabletki:
  • 337 / 72 / 0

Znaczy się chodzi o zejście tolerancji? To już sam powinieneś wiedzieć. 3-tygodniowe przerwy wskazane.

Ktoś tu powiedział o paleniu oxy. Ja upalona kiedyś mj miałam w głowie wizję palenia morfiny. No bo przecież skoro opium można palić, to dlaczego nie morfinę? %D

Chyba nie powinnam się kompromitować - porobiona wtedy byłam. %D
  • 2731 / 219 / 0

zjadłem 40 mg o-continu na trzy kreski w niedużych przerwach i jest spoko ogólnie, ale przy początkach z tą subtancją te 40 mg bym miał na 3 porządne dawki oralne, tolerka mimo niecodziennego jedzenia strasznie po tym wypierdziela w kosmos
  • 155 / 16 / 0

Czy jest jakieś farmakologiczne lub bio-chem. przeciwwskazanie, aby w ciągu dnia wrzucić parę podzielnych mniejszych dawek oxy? Czy lepiej zajebać 1 lub 2, ale większe. Co ma większy sens?

Innymi słowy - czy jest coś złego w dorzutkach dla oxy?
  • 46 / 5 / 0

Nie ma nic złego. Ja osobiście jak jadłem oxy albo sniffowałem to wolałem mniejsze dawki i częściej niż duże dawki i rzadko.
Tak z innej beczki kupiłem dzisiaj oxydolor 80 mg wcześniej miałem cały czas doczynienia z oxycontinem który do iv przerabiało się raz dwa. Godzinę temu rozpuszczałem 40 mg i podgrzewałem chyba z 10 minut a i tak zostało mi tam troche jakiegoś prochu dlatego zastanawia mnie czy oxydolor przerabia się jakoś inaczej?
Z góry dziękuje zaszybką odpowiedź.
Wróć do „Pochodne morfiny”
Na czacie siedzi 2323 uczestników Wejdź na czata