Oksykodon - wątek ogólny

Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.

Moderator: Opioidy

Posty: 3577 Strona 352 z 358
Rejestracja: 2018
  • 195 / 16 / 0

Jestem wjebany w benzo, więc przy oksach potrafiłem wręcz przespać fazę. Benzo bardzo podbijają oksy.
Rejestracja: 2019
  • 1111 / 87 / 0

11 lipca 2020dgnted pisze:
Kogos tez oksykodon aktywizuje? Czasami jest to silniejsze od sedacji, jest przyjemnie ale lubię mega sedację jak po kodeinie czy morfinie, łączę z prometazyną/benzo, ale nie dziala. Sa jakies środki aby wzmocnić sedacje? 75 mg prometazyny czy wiecej? Chodzi o to ze uwielbiam w lozku sie rozpływać pod muzyka i nie myslec o niczym, a po oksach gonitwa mysli, oczywiscie fajnych i duzo rzeczy da sie zrobic i zalatwic, ale lubie taki pełny chillout. Mam dostep rowniez do wszelkiej maści benzodiazepin.

Może nie tyle co aktywizuje ale pobudza ? Do działania wiem o czym mówisz tez tak miałem po oksy jesli chodzi o prometazyne to fakt wzmacnia działanie opio i benzo czy to w tabsach czy syrop to podbija ładnie, ale powiem ci że promka + xanax może ładnie uśpić w sensie jak masz problemy ze spaniem to spróbuj prometazyne i xanax ... takie pytanie jestem teraz na mst200mg warto przejść na oksy80mg ? Czy zostać przy mst ?

Policyjna cela dla narkobabci, u której ujawniono marihuanę, ekstazy, mefedron i amfetaminę

Do policyjnej celi trafiła 74- letnia kobieta. W jej mieszkaniu policjanci z wydziału kryminalnego ujawnili znaczne ilości marihuany, amfetaminy, mefedronu i ekstazy. Wraz z nią do aresztu trafiła jeszcze 27- letnia kobieta, a sprawa ma charakter rozwojowy.
Rejestracja: 2019
  • 115 / 27 / 0

Zależy jak leży. Na twoim miejscu bym przechodziła, jeśli nie podajesz i.v.
Rejestracja: 2016
  • 783 / 130 / 0

Jak nie strzelasz, to oczywiście że tak. Jeśli i.v, to nie, chociaż warto spróbować oxy strzelane dla porównania.
Rejestracja: 2019
  • 8 / 1 / 0

Siema mam jedno pytanko, czy u kogoś z was może po oxy też kompletnie nie jest odczuwalne to charakterystyczne opioidowe ciepło? Generalnie oxy robi mnie nienajgorzej ale jednak brakuje trochę tego wewnętrznego ciepła jak po przygrzaniu majki czy tam nawet zjedzeniu kodeiny
Rejestracja: 2010
  • 1449 / 88 / 33

Kwestia osobnicza, indywidualna. Dużo ludzi no oxy spisuje, wręcz nakręca do działania.
Rejestracja: 2011
  • 625 / 54 / 2

Dla mnie kwintesencja opioidowego ciepła to kodeina + do tego spełnienie (moje ulubione opio);
Majka to również duże ciepełko + większa sedacja, wjazd to coś fantastycznego;
Oksy jest bardziej nakierowane na poprawienie nastroju, daje mniej ciepła, mniej sedacji, bardziej w stronę euforii. Niektórych nawet nosi, chociaż mnie osobiście nigdy. W końcu opio to opio.
Rejestracja: 2018
  • 195 / 16 / 0

Mnie raz grzeje, raz bardziej spiduje. Bardzo często pojawiają się też nody i przesypiam większość fazy, szczególnie jak dużo benzo wejdzie.
Rejestracja: 2020
  • 1 / / 0

Aktualnie jestem na oxy dawki 960mg raz dziennie i planuje przejść na majke. Od jakich dawek morfiny zacząć żeby chociaż trochę grzało? Ofc majka IV
Rejestracja: 2019
  • 115 / 27 / 0

Dla mnie oxy to taki bardzo przyjemny stymulant i do pracy, i na miasto by miło z ludźmi pogadać :-D Może jestem dziwna, ale z benzo nigdy nie lubiłam tego łączyć...
Posty: 3577 Strona 352 z 358
Wróć do „Pochodne morfiny”
Na czacie siedzi 1332 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości