Oksykodon - wątek ogólny

Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.

Moderator: Opioidy

Posty: 3691 Strona 282 z 370
Rejestracja: 2017
  • 458 / 64 / 0

w tabsie podobno aż 80mg... jakiej firmy jeszcze nie wiem bo będę dopiero to miał za kilka dni.
Rejestracja: 2018
  • 222 / 53 / 16

To na pewno nie bierz więcej niż 1/4 tabletki. A jeszcze lepiej wcześniej przeprowadź na wszelki wypadek próbę uczuleniową, poprzez zażycie najniższej możliwej aktywnej dawki.

Gdyby doskwierały Ci nudności to połknij lokomotiv lub żuj korzeń imbiru. Nie bierz jednak na pewno aviomarinu.

Nie takie halucynogeny straszne, jak je malują

Związki halucynogenne kojarzone są przede wszystkim z ich rekreacyjnym przyjmowaniem. Jednakże informacje zarówno na temat mechanizmu działania, jak i właściwości farmakologicznych halucynogenów są znacznie mniej rozpowszechnione. Większość dotychczasowych badań skupiała się na spektakularnym działaniu związków halucynogennych, pomijając ich interesujące właściwości uzyskiwane poprzez zastosowanie niższych dawek, tzw. mikrodawkowanie. Obecnie obserwuje się nawrót zainteresowań związkami halucynogennymi w zastosowaniach medycznych, o czym świadczy wiele publikacji naukowych.

Illinois: wpływ rekreacyjnej marihuany na roszczenia o odszkodowanie

Pracodawcy mogą zdecydować o utrzymaniu ‘miejsca pracy wolnego od narkotyków’ i zakazać wszystkim swoim pracownikom używania marihuany medycznej oraz rekreacyjnej. W związku z tym, pod warunkiem, że jest to stosowane w sposób niedyskryminacyjny („nondiscriminatory”), pracodawcy mogą wymagać od pracownika poddania się testowi na obecność narkotyków („drug test”) po wypadku przy pracy.
Rejestracja: 2016
  • 819 / 140 / 0

No to jeśli będzie oxycontin to jakoś podzielisz. Tak jak pisałem - 20mg, ewentualnie 10mg i jeśli nic złego się nie dzieje to dorzutka. Przydałaby ci się mniejsza dawka, no ale uzbroisz się w jakiś mały, ostry nożyk i jakoś ją potniesz.
Rejestracja: 2018
  • 3022 / 1225 / 1

Zawsze przy kontakcie z nową substancją robi się próbę uczuleniową i tolerancję. Także zaczynasz od 10-20mg max. Ale nie gryzione. Połknij całą bez zdrapywania, czy gryzienia otoczki. Jak wszystko będzie dobrze, to DOPIERO po 12h można próbować zwiększać dawkę. Np w przypadku takiej tolerancji na kode, bym 40mg max zaproponował. Jednakże dopiero PO próbie uczuleniowej. Jeszcze zdążysz gryźć. Najpierw zadbaj o zdrowie.
Rejestracja: 2008
  • 651 / 128 / 0

Po Pierwsze bądź świadom że przekraczasz własnie granicę z której już nie będzie łatwego powrotu do kody, I Skoro masz tabsy 80 a dawki kody jakie bierzesz są tak śmieszne ( zwykle ludzie na mocniejsze opio przechodzą kiedy dawki 700/900mg już nie działają ) to ewidentnie wez 1/4 tabletki nie więcej. A jak nie podziała to na drugi dzień jak już zejdzie z Ciebie te 20mg które rzekomo nie zadziałało mozesz spróbować z 40 mg Jeśli dawki kodeiny jakie podałes to fakt wtedy juz nie ma siły bedziesz miał ten opiatowy mini -raj. Cały czas polecam być świadomym tego że prawdopodobnie popełniasz największy błąd swojego życia.... ( ofc cały czas mówimy tu o gryzieniu tabletki a nie waleniu jej po kablach, tak ? )
Rejestracja: 2019
  • 321 / 29 / 0

Ja biore 700/900 kody mam dostep do morfy oxy plastrow fentanylu jednak zostaje przy kodzie, bo za duzo naczytalem sie o tym przeskoku i tych skretach jestem swiadomy i zostaje przy kodzie. Wiecej zlego by mi to dalo niz dobrego. Wiec pytanie jest jedno skoro wiecej zlego niz dobrego to po co w to wchodzic?
Rejestracja: 2016
  • 819 / 140 / 0

Jeśli przerobi jednego liścia to nic mu się nie stanie, nawet tolerancja na kodeinę może zbytnio nie skoczyć, dużo ludzi tak miewa.
Rejestracja: 2010
  • 1 / / 0

Krótkie pytanie a'propos ekstrakcji z oxydoloru. Czy jestem w stanie wyekstrahować oksykodon z masy tabletkowej etanolem? Wiadomo, bez otoczki, zmielone w mozdzierzu etc, przy zachowaniu sterylności, chodzi mi o IV. Nie jestem jakoś pozytywnie nastawiony do pukania masy tabletkowej, a nie mam dziś za grosz sił jechać po hel.
Rejestracja: 2019
  • 416 / 58 / 0

Palenie szlugow zbija fazę u lękowca?
Rejestracja: 2017
  • 458 / 64 / 0

Wczoraj brałem po raz pierwszy Oxy. Było to 1/4 tabletki czyli 20mg. Normalnie p.o bez żadnego zdrapywania.
Zarzuciłem około 21:00, siedziałem na kompie do północy a potem poszedłem spać. Wszystko było ok. Ile spałem tej nocy to nie wiem, na pewno przebudzałem się parę razy.

Dziś od obudzenia strasznie boli mnie głowa- za czołem i za skroniami. Co może być przyczyną? Nie wiem czy łykać coś przeciwbólowego...
Posty: 3691 Strona 282 z 370
Wróć do „Pochodne morfiny”
Na czacie siedzi 1493 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości