Oksykodon - wątek ogólny

Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.

Moderator: Opioidy

Posty: 2732 Strona 270 z 274
Rejestracja: 2015
Użytkownik zbanowany
  • 1466 / 199 / 0


Pewex! Ale jeśli człowiek jest zdecydowany i jedyne wątpliwości dotyczą drogi podania, to mnie się nie chce go odwodzić od tej myśli, zwłaszcza, że w moim wykonaniu to hipokryzja lvl master by była.
Rejestracja: 2014
  • 1726 / 390 / 0


08 października 2019michass90 pisze:
Tabletki reltebon mozliwe do podania iv ?
80tki nie. Robi się gąbka. Inne nominały podejrzewam o to samo po przejrzeniu ulotki i składu rdzenia + otoczki.
Pisałam o nich w temacie.

Najlepsze, co uzyskałam, to niezbrylającą się w gąbkę, niereagującą natychmiast na wilgoć jak gąbka... rzecz o wyglądzie brudnego browna, po przefiltrowaniu byłoby klarowne, ale pukać to - miałabym duże obiekcje. Testowałam co prawda jak zachowuje się z krwią i również ponownie się nie zbryliło (ale to po kombinacjach alpejskich z masą i z samym procesem 'robienia'), jednak zdecydowanie nie jest to optymalna zabawka do podań dożylnych, a walczyłam na różne sposoby przez dwa największe pudełka. W żołądku zachowuje się też nie do końca jak nie-retard po rozkruszeniu, bo przyjmuje swą żelkowatą postać muskaną zaledwie kwasem solnym o stężeniu danego żołądka. Dla wysokotolerkowiczów - problem, tych nisko potrzyma dłużej niż inne tabletki zarzucone per os. Pisałam, że 4x80 oralnie nie było w stanie postawić mnie na nogi przy nie-aż-tak-jak-kiedyś dużej tolerce. Jeśli tylko masz opcję, to weź zamiennik.

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Heroina warta milion złotych w walizce. Dwie osoby zatrzymane

Na Lotnisku Chopina udaremniono przemyt środków odurzających o wartości ponad miliona złotych - poinformowała Krajowa Administracja Skarbowa. Służby podają, że ponad pięć kilogramów heroiny przewoziła obywatelka Hiszpanii.
Rejestracja: 2008
  • 951 / 49 / 0


Miałem przerwę z oxy (Sandoz) czas jakiś i coś się w nich pozmieniało. Wcześniej wystarczała jedna filtracja, bo płyn uzyskiwaliśmy klarowny, a na powierzchni pływały twarde jak plastik grudki. To co teraz otrzymujemy kojarzy się z MST i druga filtracja zdecydowanie wskazana.
Rejestracja: 2015
Użytkownik zbanowany
  • 1466 / 199 / 0


^ Nie pamiętam, czy od zawsze tak było (miałam oxy 1,5 tygodnia temu, a wcześniej w zeszłe wakacje), ale fakt, rozpuszcza się jak MST, łatwo kruszy na pył (ale to chyba zawsze była domena Sandozów) i na łyżce i filtrach zostaje pył. Natomiast OxyContin kruszy się fatalnie! Zazwyczaj robiłam to tłokiem pukawki (każde tabletki - i oxy, i morfinę), a jeśli coś się przykleiło, to zdrapywałam, opukiwałam i znowu gniotłam, ale tych OxyCintinów małych (tabletki mniejsze, niż oxy Sandoz) nie da się tak, bo strzelają jak pojebane po ścianach. Radziłam sobie z tym drugą łyżką albo gryzłam na pół (samymi zębami, nie wkładałam do gęby) i dopiero to kruszyłam delikatnie i ostrożnie tłokiem. Ale cóż, tamte OxyContiny były darowane, a wiadomo, że darowanemu się w zęby nie teges. %-D
Rejestracja: 2013
  • 194 / 29 / 0


20 mg na pierwszy raz będzie si? Tolerka na kode 300-450 mg, innych opio nigdy niet.
Rejestracja: 2015
Użytkownik zbanowany
  • 1466 / 199 / 0


Powinno być okej, to jak 40 mg morfiny. Wg. mnie na pierwszy raz jest okej.
Rejestracja: 2016
  • 501 / 57 / 0


Nie zachęcam do brania więcej na pierwszy raz, ale obstawiam, że dorzucisz.
Rejestracja: 2018
  • 237 / 19 / 0


@random abuser - mam dostęp do tramala, dhc i oxy. Wszystko super. 6 paczek po 10 mg oxy leży na półce i się kurz zbiera. Wróciłem do tramala. Ile weźmiesz taki będziesz miał stan. Czy chcę pracować, pomyśleć czy też iść spać. Dla mnie tramal jest na 1-wszym miejscu!
Rejestracja: 2019
  • 416 / 17 / 0


09 października 2019hammerzeit pisze:
Nie zachęcam do brania więcej na pierwszy raz, ale obstawiam, że dorzucisz.
Spodoba mu sie i na bank dorzuci nie ma bata
Rejestracja: 2015
Użytkownik zbanowany
  • 1466 / 199 / 0


^ Pierdol, pierdol, my posłuchamy. Z oxy pierwszy raz wcale szału nie ma, dupy nie urywa, podobnie jak z helem...
Posty: 2732 Strona 270 z 274
Wróć do „Pochodne morfiny”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: dgnted i 1 gość