Oksykodon - wątek ogólny

Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.

Moderator: Opioidy

Posty: 3797 Strona 270 z 380
Rejestracja: 2014
  • 1933 / 508 / 0

08 października 2019michass90 pisze:
Tabletki reltebon mozliwe do podania iv ?
80tki nie. Robi się gąbka. Inne nominały podejrzewam o to samo po przejrzeniu ulotki i składu rdzenia + otoczki.
Pisałam o nich w temacie.

Najlepsze, co uzyskałam, to niezbrylającą się w gąbkę, niereagującą natychmiast na wilgoć jak gąbka... rzecz o wyglądzie brudnego browna, po przefiltrowaniu byłoby klarowne, ale pukać to - miałabym duże obiekcje. Testowałam co prawda jak zachowuje się z krwią i również ponownie się nie zbryliło (ale to po kombinacjach alpejskich z masą i z samym procesem 'robienia'), jednak zdecydowanie nie jest to optymalna zabawka do podań dożylnych, a walczyłam na różne sposoby przez dwa największe pudełka. W żołądku zachowuje się też nie do końca jak nie-retard po rozkruszeniu, bo przyjmuje swą żelkowatą postać muskaną zaledwie kwasem solnym o stężeniu danego żołądka. Dla wysokotolerkowiczów - problem, tych nisko potrzyma dłużej niż inne tabletki zarzucone per os. Pisałam, że 4x80 oralnie nie było w stanie postawić mnie na nogi przy nie-aż-tak-jak-kiedyś dużej tolerce. Jeśli tylko masz opcję, to weź zamiennik.
Rejestracja: 2008
  • 1186 / 125 / 0

Miałem przerwę z oxy (Sandoz) czas jakiś i coś się w nich pozmieniało. Wcześniej wystarczała jedna filtracja, bo płyn uzyskiwaliśmy klarowny, a na powierzchni pływały twarde jak plastik grudki. To co teraz otrzymujemy kojarzy się z MST i druga filtracja zdecydowanie wskazana.

Uzależnieni od heroiny dostaną… heroinę

Rozdawanie heroiny uzależnionym od opiatów za darmo? Władze brytyjskich miast Glasgow i Middlesbrough w sierpniu zdecydowały o przedłużeniu programu pilotażowego o kolejny rok. I to wszystko przy poparciu lokalnej policji.

Kibolsko-mafijne konsorcjum, marohuana i szybkie testy na koronawirusa

Szybkie testy na Covid-19 przejęli hiszpańscy policjanci podczas międzynarodowej operacji wymierzonej w narkogang kiboli Cracovii. Na Półwyspie Iberyjskim zatrzymano trzech gangsterów. W tym samym czasie w Polsce ujęto pięciu ich kompanów, a pięciu kolejnych, w tym lidera kibolskiej bojówki „Mastera”, doprowadzono do małopolskich „pezetów” z aresztów. Gang miał przemycić z Hiszpanii co najmniej 15 ton marihuany o wartości detalicznej ponad 440 mln zł.
Rejestracja: 2015
  • 1508 / 221 / 0

^ Nie pamiętam, czy od zawsze tak było (miałam oxy 1,5 tygodnia temu, a wcześniej w zeszłe wakacje), ale fakt, rozpuszcza się jak MST, łatwo kruszy na pył (ale to chyba zawsze była domena Sandozów) i na łyżce i filtrach zostaje pył. Natomiast OxyContin kruszy się fatalnie! Zazwyczaj robiłam to tłokiem pukawki (każde tabletki - i oxy, i morfinę), a jeśli coś się przykleiło, to zdrapywałam, opukiwałam i znowu gniotłam, ale tych OxyCintinów małych (tabletki mniejsze, niż oxy Sandoz) nie da się tak, bo strzelają jak pojebane po ścianach. Radziłam sobie z tym drugą łyżką albo gryzłam na pół (samymi zębami, nie wkładałam do gęby) i dopiero to kruszyłam delikatnie i ostrożnie tłokiem. Ale cóż, tamte OxyContiny były darowane, a wiadomo, że darowanemu się w zęby nie teges. %-D
Rejestracja: 2013
  • 199 / 33 / 0

20 mg na pierwszy raz będzie si? Tolerka na kode 300-450 mg, innych opio nigdy niet.
Rejestracja: 2015
  • 1508 / 221 / 0

Powinno być okej, to jak 40 mg morfiny. Wg. mnie na pierwszy raz jest okej.
Rejestracja: 2016
  • 863 / 154 / 0

Nie zachęcam do brania więcej na pierwszy raz, ale obstawiam, że dorzucisz.
Rejestracja: 2018
  • 320 / 37 / 0

@random abuser - mam dostęp do tramala, dhc i oxy. Wszystko super. 6 paczek po 10 mg oxy leży na półce i się kurz zbiera. Wróciłem do tramala. Ile weźmiesz taki będziesz miał stan. Czy chcę pracować, pomyśleć czy też iść spać. Dla mnie tramal jest na 1-wszym miejscu!
Rejestracja: 2019
  • 1618 / 139 / 0

09 października 2019hammerzeit pisze:
Nie zachęcam do brania więcej na pierwszy raz, ale obstawiam, że dorzucisz.
Spodoba mu sie i na bank dorzuci nie ma bata
Rejestracja: 2015
  • 1508 / 221 / 0

^ Pierdol, pierdol, my posłuchamy. Z oxy pierwszy raz wcale szału nie ma, dupy nie urywa, podobnie jak z helem...
Rejestracja: 2016
  • 863 / 154 / 0

Właśnie dlatego dorzuci, bo szału nie będzie ;)
Posty: 3797 Strona 270 z 380
Wróć do „Pochodne morfiny”
Na czacie siedzi 1716 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości