Oksykodon - wątek ogólny

Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.

Moderator: Opioidy

• 1630 / 218 / 2

13 marca 2019eth0 pisze:
Jak myślicie, mały skręt po tygodniu na oxy może przyjść z parodniowym opóźnieniem? Nie brałem dużych dawek, więc jak odstawiłem z dnia na dzień to nic mi nie było, ale teraz nie wiem czy mnie jakieś przeziębienie łapie czy to jednak objawy abstynencyjne? Charakterystyczne uczucie ciepło-zimno, katar, ale nic mnie nie boli, więc już sam nie wiem. Jak to u Was wygląda? Ile macie czasu od ostatniej dawki?
Chyba jednak to jakieś przeziębienie, u mnie przy roa klamowym zaczyna się robić niewesoło już po 10 -12 h, praktycznie zawsze jak dłużej pośpię i nie wstaję powiedzmy o 6:30 tylko o 9:00 + wieczorem nic nie walę przed snem, to wstaję z początkiem gila (dosłownego oczywiście, gigantyczny glut to pierwsza rzecz której się muszę pozbyć rano z nosa i japy) i rozjebanymi źrenicami, o obrzydliwym samopoczuciu i jednej myśli w głowie nie wspomnę. Majka pod względem szybkości nadchodzącego skręta przewyższa oksy i to bardzo mocno (w sensie że dłużej na niego poczekamy oczywiście). Dhc zazwyczaj ratuje dupę i dzięki niemu dłużej można wytrzymać bez dorzutek.
  • 2 / / 0

Macie jakieś sposoby żeby równo podzielić tabletki ? Zdaję sobie sprawę że najlepszym sposobem na odmierzanie dawek jest psikacz, ale odpada, gdyż nie rozgryzam tablet i nie ścieram z nich powłoki.

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Na ulicach Poznania pojawiły się rosyjskojęzyczne reklamy narkotyków

Jak informuje Radio Poznań, w stolicy Wielkopolski porozklejane są naklejki z kontaktami do dilerów. Wszystkie w języku rosyjskim.
  • 874 / 159 / 2

Jednak skręt, skończyła mi się pregabalina i poczułem wszystkie negatywne objawy typowe dla odstawienia opio. Z nią jest tak łatwo odstawiać, a bez niej to ja już sobie nie wyobrażam życia. Jutro się przejdę do lekarza, mimo że nie jestem umówiony to wbiję się jakoś na koniec kolejki, żeby mieć jak najszybciej receptę. O buprę też poproszę, może tym razem wypisze, chociaż wątpię.
  • 1630 / 218 / 2

Poważnie pregabalina aż tak zajebiście wszystko maskowała? No to klasa, czyli po prostu cały czas miałeś skręta, ale był on tłumiony przez pregę. To jest bardzo cenna wiedza.
  • 874 / 159 / 2

Albo maskowała, albo już się od niej też uzależniłem fizycznie i się skręty nałożyły, sam już nie wiem. Chociaż problemy z termoregulacją i zwiększona potliwość to na pewno po oxy, bo na to jestem wyczulony akurat. Pregabalina sama w sobie redukuje mi ilość wydzielanego potu, więc automatycznie likwiduje też część objawów odstawiennych opio.

@WojciechSuchodolski
Jak nie umiesz nożem równo podzielić to kup coś takiego:
https://www.doz.pl/apteka/p15094-Rozgni ... etek_1_szt.
  • 332 / 18 / 0

takie pytanko, jest dostepne w aptekach oksy w ampulkach? slyszalam o takim oxy norm,bral ktos? mam taka mozliwosc wypiski czego chce, i tak sie zastanawiam...
  • 17 / / 0

To samo co morphini sulfas wzf A mst continus

Oxycodon do iniekcji. Czystszy napewno i zdrowiej ale i drożej :)

Oxynorm to po prostu ampułki z roztworem Oxycodonu do iniekcji
Kometha pisze:
takie pytanko, jest dostepne w aptekach oksy w ampulkach? slyszalam o takim oxy norm,bral ktos? mam taka mozliwosc wypiski czego chce, i tak sie zastanawiam...
  • 266 / 20 / 0

Miałem kiedyś ampułkę OxyNorm 10mg/ml, chyba tylko do leczenia w szpitalach. Co do działania to się nie wypowiem, bo mam lekką aichmofobię, zresztą szkoda by mi było się kłuć dla 10mg.
  • 1999 / 642 / 1

Używam tego leku regulanie. Jest on w grupie L.Z. Na oddziałach leczenia bólu często do "bolusa" stosowany. Działa super szybko, ale krótko. Duża euforia, świąd i momentalnie tolerancja idzie w górę. Nie polecam do stosowania domowego - to droga donikąd!
  • 149 / 4 / 0

To byłby opioid idealny, gdyby nie ta rosnąca tolerancja - zaczynam od 20mg, a po 2 tygodniach jem już 800mg dziennie. A pod koniec w ogóle nie czuć już euforii, bierze się żeby było normalnie.
Wróć do „Pochodne morfiny”
Na czacie siedzi 50 uczestników Wejdź na czata