Oksykodon - wątek ogólny

Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.

Moderator: Opioidy

Posty: 2134 Strona 207 z 214
Rejestracja: 2018
Użytkownik zbanowany
  • 421 / 83 / 0


Można łączyć, pewnie. Ja akurat wole oksy solo bo z benzo traci swoje lekko spidujace właściwości które bardzo cenię. Weź sobie 0,5 klona jak oxy się zacznie rozkręcać i oceń czy warto dorzucić kolejne 0,5mg.
Rejestracja: 2014
  • 173 / 13 / 0


@UJebany, @guccilui, dzięki za rady, ale to oxy miałem tylko jednorazowo i nie mam dalej żadnego stałego dostępu, tak więc pozostanę przy substancjach słabszych, póki jeszcze mnie cieszą. ;)

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

U nich święta zawsze są białe. Chcesz kupić mefkę, pytaj o piwko

Chcesz kupić w Warszawie narkotyki? Wystarczy zapytać trzy znajome osoby. Każda wie, kto sprzedaje lub kto może dać namiar na sprzedającego. Jeszcze łatwiej jest z dopalaczami. Wpisujesz w wyszukiwarkę określone hasło i w kilka sekund masz oferty sprzedaży ukryte na przykład wśród proszków do prania.
Rejestracja: 2017
  • 1594 / 204 / 2


@PoppyLov3r, dokładnie o to chodzi, zostań na słabszych opio jak Cię cieszą. Wyobraź sobie, ze bierzesz oksykodon miesiąc, tolerka skacze, bierzesz kodeinę, która Cię kiedyś robiła w dawce 450 mg - a ta ledwo leczy skręta, nie mówiąc o działaniu... zanim znów by Cię poklepała, musiałbyś zrobić sporą przerwę, a i tak będziesz mieć oksy w głowie. Jak już jesteś wjebany w opio, to im dłużej zostaniesz na niższym levelu, tym lepiej, sam tak robiłem wiele lat, dopiero teraz po 5-6 latach poznałem oksy. I dhc + koda straciło całą swoją magię od czasu tego poznania.
Rejestracja: 2012
  • 228 / 7 / 0


no grubo, aż sobie profilowe zmieniłeś
Rejestracja: 2015
  • 254 / 2 / 0


Jakie dawkowanie dla osoby bez tolerki sniff i p.o i jaki czas działania?
Rejestracja: 2012
  • 228 / 7 / 0


dobre pytanie, jeszcze nikt się nad tym nie zastanawiał.
Moim zdaniem najlepiej będzie jak będziesz dawkował według zaleceń lekarza.
Rejestracja: 2016
  • 252 / 19 / 0


Koło 20mg.
Rejestracja: 2017
  • 1594 / 204 / 2


J.w. ale to raczej będzie dawka testowa, i tak poprawisz do 40 mg. Najlepiej sniffem - jeśli masz oxycontin.
Rejestracja: 2018
Użytkownik zbanowany
  • 421 / 83 / 0


Nie poprawiaj. 40 dla kogoś bez tolerki to za dużo, zerzygasz się i uśniesz. Tyle z tego będzie.
Rejestracja: 2018
  • 58 / 2 / 0


Też myśle ze 20 mg na początek będzie dobrze, nawet całkiem mocno.

Macie tak, że oksy was przesusza? Nie chodzi mi o suchość w ustach ale o suchość twarzy i oczu. Ja mimo smarowania się kremikami jestem czerwony na twarzy i mega suchy. Jest jakaś rada na to?

W ogóle oksy to chyba najbardziej upierdalający opioid jaki brałem. Oczy totalnie zaćpane, twarz też jakoś tak dziwnie wygląda. Nie ma szans nie poznać że ktoś jest pod wpływem wg mnie. Przy PST czasem też zdarzało się, że było widać jak przepłuczka była mocna, ale nie aż tak. A majka iv to w ogóle prawie nic nie było widać, oprócz źrenic. A po oksy to strach do ludzi wyjść :D.
Posty: 2134 Strona 207 z 214
Wróć do „Pochodne morfiny”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości