Holandia – wątek ogólny i FAQ

Podejście do narkotyków w innych krajach.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 70 / 2 / 0

Szukam w amsterdamie helu i koksu ktos pomoże? lloorraakk666@interia.pl Kontakt do mnie ;)
  • 692 / 7 / 0

Czy ktoś wie jaki jest status 4-MEC ORAZ 4-EMC, czy np metylon i inne najlepsze zabawki że strony ketonow w Holandii? Na necie mało info, w holenderskim opium act, widzę tylko metkatynon, a samego mefedronu nie, a bankowo nielegalny. Chyba że sam metkatynon i jakieś tam analogi ale ja poprostu nie mogę do tego trafić? Proszę pomóżcie bo naprawdę szukam i szukam i pewnosci nie mam a chciałbym żeby było full legit. Jak os poproszę o jakieś odnośniki, gdyby były.

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

Zgubił się w Disneylandzie po zażyciu LSD

Trzydziestu strażaków, kilkunastu policjantów, psy i 80 pracowników Disneylandu poszukiwało mężczyzny, który rzucił się do wody po zażyciu LSD w paryskim parku rozrywki.
  • 727 / 121 / 0

Nielegalne to o co pytasz. Legalne masz na pierwszej lepszej stronie RC.
  • 692 / 7 / 0

To to ja wiem ze legal na pierwszej lepszej stronie. Kurde a chciałem spróbować legendarnych 4mec i 4emc bez przypału.no szkoda.
  • 35 / 1 / 0

Legendarne, kochany jest 4mmc z uwagi ze 4mec to jest wersja demo 4mmc.
Moglbys czuc ogromne rozczarowanie z 4mec, wiec moze to i lepiej, ze go nie wytestujesz.
Wróć do „Narkotyki za granicą”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata