Holandia – wątek ogólny i FAQ

Podejście do narkotyków w innych krajach.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 97 / 2 / 0

Szukam w amsterdamie helu i koksu ktos pomoże? lloorraakk666@interia.pl Kontakt do mnie ;)
  • 722 / 11 / 0

Czy ktoś wie jaki jest status 4-MEC ORAZ 4-EMC, czy np metylon i inne najlepsze zabawki że strony ketonow w Holandii? Na necie mało info, w holenderskim opium act, widzę tylko metkatynon, a samego mefedronu nie, a bankowo nielegalny. Chyba że sam metkatynon i jakieś tam analogi ale ja poprostu nie mogę do tego trafić? Proszę pomóżcie bo naprawdę szukam i szukam i pewnosci nie mam a chciałbym żeby było full legit. Jak os poproszę o jakieś odnośniki, gdyby były.
  • 1105 / 213 / 5

Nielegalne to o co pytasz. Legalne masz na pierwszej lepszej stronie RC.
  • 722 / 11 / 0

To to ja wiem ze legal na pierwszej lepszej stronie. Kurde a chciałem spróbować legendarnych 4mec i 4emc bez przypału.no szkoda.
  • 46 / 3 / 0

Legendarne, kochany jest 4mmc z uwagi ze 4mec to jest wersja demo 4mmc.
Moglbys czuc ogromne rozczarowanie z 4mec, wiec moze to i lepiej, ze go nie wytestujesz.
  • 11 / 2 / 0

Wie ktoś coś o dostępnosci innego opio niz brąz, w Almere/Flevo?
Pytanie 2, jak ma się sprawa baklofenu? Mam kilka pustych fiol po 25tkach.W PL przed wyjazdem poszedlem do rodzinnego od ktorego raz w miesiacu bralem kwit na pudlo 10tek, i powiedzialem prawde tj. Ze jestem niepijacym od prawie dwóch lat alkoholikiem, substytuuję z powodzeniem baklo, dotychczas mialem go z kosza na przeterminowane leki (co zdumiewające, bo bez kitu od poczatku stycznia do marca tego roku nie bylo tygodnia zebym z niego nie wyjął bkl, o metylofenidacie, morfinie, fentanylu nie wspominając oczywiscie) ale wyjezdzam za chwilę i potrzebuje zapasu.
To popatrzyl tylko sekundę, i bez slowa wydrukowowal kwit na 2x25mg. Moze pojsc tą samą sciezką, wziąc te puste pudla, powiedziec prawdę?
Chcialem iść za ciosem, prosic o benzo. Zbliza się wiekopomna chwila odstawienia brązu, zapas metadonu mam ogarnięty, ale jakos bez benzo tego nie widzę. Na co mi sie odtruwac, jak za 2 dni zajebię.
Dotarlismy do pytanie nr 3.
Otóż które RC benzo się nada naj? Flualprazolam czy lepiej etizolam?

Nie wiem czy to odpowiedni temat na ten temat, jak nie pasuje - proszę łaskawie o przeniesienie.
Ostatnio zmieniony 25 października 2019 przez Cloudkicker, łącznie zmieniany 2 razy.
  • 2217 / 361 / 0

Te kaktusy w smartshopach zawierają wystarczającą ilość meskaliny na tripa, czy trzeba opierdolić z 10 żeby coś poczuć?
  • 149 / 37 / 0

Podobno są przymiarki do bana na rc w holandii. Info zamieścił jeden ze sklepów.
  • 11 / 2 / 0

Chuj, zamowilem pake eti i pake flualpra, bede testowal.
Cos mi się wydaje ze trzeba bedzie zrobic jebitny zapas, jak mają to na opiumwet wjebac
  • 11 / 2 / 0

Cloudkicker pisze:
Chuj, zamowilem pake eti i pake flualpra, bede testowal.
Cos mi się wydaje ze trzeba bedzie zrobic jebitny zapas, jak mają to na opiumwet wjebac
Paczka doszla bez problemu, flu w malych niebieskich pillsach, eti w bialych z czego polowa juz w prochu.
Będąc na brązie juz, w robocie czyli nie ze zajebka, tyle zeby funkcjonowac jak czlowiek, zjadlem po miligramie w nos.
Bajka, teraz poprobuję solo. I wez sie teraz czlowieku za detox haha
Wróć do „Narkotyki za granicą”
Na czacie siedzi 1206 uczestników Wejdź na czata