Holandia – wątek ogólny i FAQ

Podejście do narkotyków w innych krajach.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 869 / 40 / 0

RC to raczej z neta - w smartach maja " coś tam " , ale glownie idziesz tam po grzyby, kaktusa czy te sprawy. Chyba ze pytasz goscia i czasem zaproponuje cos z pod lady. Tez sie tak zdarzylo.

A coffy ?? Nie pamietam nazwe apki na androida - pokazywala gdzie, czy otwarty, jaki coff jest czynny ( tel z gps'em kazdy raczej ma ) nie pamietam nazwy tej aplikacji ale przydaje sie na wyjezdzie czy tam sprawy turystyczne.
Ja sobie biore 20-30g od swietego mikolaja , polowa ceny tego co w kofie - ta sama jakosc i mam spokoj na dluzszy czas.

W kofach ( Tilburg , przynajmniej ) pokazujesz dowod, jak Cie znaja to normalnie wpuszczaja i wszystko. Kiedys trzebabylo jakis NL dokument pokazac czy meldunek ale zniesiono to bardzo szybko
  • 95 / 11 / 0

no właśnie nie zniesiono i na południu, w takim Maastricht, dalej w 70% kofików trzeba jakoś potwierdzić, że mieszka się na terenie NL, więc zwaha na ruchy

Amerykański sen, opioidowy koszmar

Wypisywane w Polsce drżącą ręką opioidy, w USA przez co najmniej ostatnie dziesięciolecie leczyły bóle zwyrodnieniowe kręgosłupa, przeciążone kolana, a nawet dolegliwości związane z wyrzynaniem się zębów mądrości. To nie mogło się skończyć dobrze.

Lubaczów: 14-letni uczeń schował marihuanę w pistolecie na kulki

Policjanci ujawnili trzy woreczki z marihuaną w pistolecie na kulki, który do szkoły przyniósł 14-latek.
  • 72 / 3 / 0

Sprawa załatwiona. Pojechalem do Tilburga tam bez problemu kupione w jednym ze sklepów. Śmieszne jest to, że nie zapytali nawet o dowód, a holender stojący obok musial oprócz dowodu pokazywac jakies dokumenty haha
Jak ktoś mieszka niedaleko to polecam to miasto :)
  • 403 / 65 / 0

Jaranie można też zamawiać przez neta, tylko trochę wyższe ceny. Ale jakość bdb.
A z tymi stacjonarkami z RC, ktoś coś? Bo mogę przejąć smarta i ciekawi mnie czy gdybym porobił produkty (typu "Bong Cleaner" itp.) to czy mógłbym to gonić i robić hajs xD
  • 3 / / 0

Siema. Pisałem wcześniej posta o jakies namiary na prace w wiekszych miastach. Udalo sie dostac, praca calkiem spoko przez tempo team, ale ale... Ulokowali nas 60 km od miejsca pracy w przejebanych pokojach a trafilem akurat na pojeba ktory wali gruche przez sen bedac w ciagu fetowym i rozne krzywe akcje, laska z agencji ma w pizdzie. Czy jest ktos w stanie pomoc z jakas spoko robota i zakwaaterowaniem w np Eindhoven? Albo jakies inne wieksze miasta, niestety ale idzie sie wkurwixc... A priv nie mogę napisać.
  • 403 / 65 / 0

Wali gruche przez sen bedac na ciagu fetowym? Za duzo filmow sie naogladales xD
Poszukaj agencji w twoim rejonie. Z polskich czy raczej zdominowanych przez polaków w nl to: Otto, Van Doorn, EB, Carriere.
Możesz też przejść się po mieście i opisać sytuację - teraz jest sezon, sporo roboty i desperata z chęcią wezmą.
A co do krzywych akcji - będziesz miał spore szczęście jeżeli trafisz w miejsce gdzie takowych nie będzie. Musisz się nastawić na to, że na agencyjnych mieszkaniach zwykle patusy i narkusy robią, a w tym okresie tym bardziej.
https://kamernet.nl/huren/kamers-eindho ... 5VEALw_wcB
Masz pierwszą lepszą stronę z pokojami. Wyjdzie cię nawet taniej niż na domku/hotelu/bungalu no i spokojniej. Były kiedyś fajne bungale przez agencję jakąś ale nie pamiętam. Wypasione, jeden na 4 osoby, ogród, kuchnia, łazienka, sracz, 4 pokoje, salon... ehhh teraz pewnie rozjebane, zaszczane i po 8 osób na pokój.
Ostatnio zmieniony 15 lipca 2019 przez DelicSajko, łącznie zmieniany 2 razy.
  • 869 / 40 / 0

Generalnie ja z Tilburga i tylko na początku tej całej akcji typu " ludzie z meldunkiem mogą kupić - reszta nie " , byl problem dla tych , co go nie mieli.

Teraz dostajesz wszędzie na dowód. Polski , Niemiecki - czy tam babiloński. Przed wejsciem przygotuj dowod.
  • 3 / / 0

@DelicSajko bardzo smieszne, nic sie nie na ogladalem tylko chlop jednego dnia bez hajsu i nie przyjebie to jak ma zjazd upierdala sie alko do zgona zeby zasnac, pozniej przez sen drze jape nosi nim itp kopalismy go w nogi itp żeby obudzic jak sie rzucal na lozku z chujem w lapie i nic, takze takie klimaty... Robie przez Tempo team ktore ma rzekomo dobrą opinię i gowno z tego nic nie ugrasz. Chciałem coś wynając tylko najgorzej ze narazie to miałbyć 2-misieczny wyjazd i troche lipa z tym wynajmem na krótki okres no ale cóż
  • 403 / 65 / 0

@sokrates555
O kurwa to grubo haha pierwszy raz się spotykam z czymś innym niż "kamienny sen" z braku fety. Idź do innego biura, bo ci są już najwidoczniej wprawieni w utrzymywaniu "polaczkuf" na smyczy i nic nie ugrasz.
Wróć do „Narkotyki za granicą”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata