Holandia – wątek ogólny i FAQ

Podejście do narkotyków w innych krajach.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 7235 / 741 / 0

Ok.W takim razie zwracam honor.I uciekam z podkulonym ogonem. :alergia:
  • 72 / 3 / 0

Dzięki za odpowiedzi!
Właśnie słyszałem, że moga chciec meldunek. Takiego oczywiście nie posiadam. Chciałem pojechać do coffika i kupic więc nie wiem czy szukanie na ulicy chodzi w gre chyba, że z tym na prawdę nie ma problemu. Ewentualnie mogę zawsze zapytać kogoś czy by kupił. Wie ktoś z doświadczenia jak wyglada to w Bredzie albo innych miastach?
Do Amsterdamu mam 2.5 godziny drogi, ale nie mam troche czasu, aby tam podjechać teraz. Wie ktoś też jakie mogą byc konsekwencję złapania na granicy z małą ilością np. 2 gramy? Wiem, że w Belgii do 3 gramów nie ma za bardzo konsekwencji.

Politycy i prezydenci przeciwni marihuanie, którzy nie mogli oprzeć się jej urokowi

Niesprawiedliwa delegalizacja konopi indyjskich to temat, który jednoczy użytkowników marihuany na całym świecie. Być może, najbardziej irytujące zachowanie przejawiają przywódcy polityczni, którzy utrzymują swój sprzeciw wobec marihuany, mimo że sami z niej korzystają.

USA. Asystentka nauczyciela sprzedała uczniom narkotyki. Jeden zmarł

Do zdarzenia doszło na Florydzie. 20-letnia Marina Deetz dała kilkunastoletnim uczniom fentanylu. W zamian 18-latek i 17-latek wręczyli jej kokainę i 50 dolarów. Następnie wspólnie zażyli zakazane substancje.
  • 728 / 134 / 2

Ktoś się orientuje jak wygląda sprzedaż RC w smartach? To idzie po prostu jako RC, jakieś produkty zrobione np. Bong Cleaner (istnieje to to gdzieś w naglii chyba) czy po prostu jako np. kwas albo XTC.
  • 2865 / 243 / 0

@Wildmilk Tam na ulicy maja czesto lepsze palenie niz w coffekach , mowie o mniejszych miastach ale nie tylko . W Eindhoven byl taki farmer z ktorym sie zoom dogadal I biorac 10 wyszlo 3x taniej niz w coffee I do tego jakosc mega. Mial wiele odmian I szlo sie dogadac. A na ulicy to szukaj jakichs w miare ogarnietych typow z wygladu co I'm zle nie patrzy z oczu .

W czechach np walki robili na ulicach dresiki to sie im lufe dawalo niech nabije albo posypie co tam ma I dopiero buy.
  • 5 / / 0

W coffikach pytają o dokument bardzo często. No ale od czego są marokańczycy siedzący sto metrów obok, dajesz mu piątkę ekstra i Ci kupi. Tylko no z nimi też trzeba ostrożnie. Najlepiej samemu kupić wiadomo. Dodam jeszcze, że truffle kupisz w smartshop bez żadnego dokumentu co zakrawa o żart :D
  • 872 / 58 / 0

RC to raczej z neta - w smartach maja " coś tam " , ale glownie idziesz tam po grzyby, kaktusa czy te sprawy. Chyba ze pytasz goscia i czasem zaproponuje cos z pod lady. Tez sie tak zdarzylo.

A coffy ?? Nie pamietam nazwe apki na androida - pokazywala gdzie, czy otwarty, jaki coff jest czynny ( tel z gps'em kazdy raczej ma ) nie pamietam nazwy tej aplikacji ale przydaje sie na wyjezdzie czy tam sprawy turystyczne.
Ja sobie biore 20-30g od swietego mikolaja , polowa ceny tego co w kofie - ta sama jakosc i mam spokoj na dluzszy czas.

W kofach ( Tilburg , przynajmniej ) pokazujesz dowod, jak Cie znaja to normalnie wpuszczaja i wszystko. Kiedys trzebabylo jakis NL dokument pokazac czy meldunek ale zniesiono to bardzo szybko
  • 187 / 54 / 0

no właśnie nie zniesiono i na południu, w takim Maastricht, dalej w 70% kofików trzeba jakoś potwierdzić, że mieszka się na terenie NL, więc zwaha na ruchy
  • 72 / 3 / 0

Sprawa załatwiona. Pojechalem do Tilburga tam bez problemu kupione w jednym ze sklepów. Śmieszne jest to, że nie zapytali nawet o dowód, a holender stojący obok musial oprócz dowodu pokazywac jakies dokumenty haha
Jak ktoś mieszka niedaleko to polecam to miasto :)
  • 728 / 134 / 2

Jaranie można też zamawiać przez neta, tylko trochę wyższe ceny. Ale jakość bdb.
A z tymi stacjonarkami z RC, ktoś coś? Bo mogę przejąć smarta i ciekawi mnie czy gdybym porobił produkty (typu "Bong Cleaner" itp.) to czy mógłbym to gonić i robić hajs xD
  • 3 / / 0

Siema. Pisałem wcześniej posta o jakies namiary na prace w wiekszych miastach. Udalo sie dostac, praca calkiem spoko przez tempo team, ale ale... Ulokowali nas 60 km od miejsca pracy w przejebanych pokojach a trafilem akurat na pojeba ktory wali gruche przez sen bedac w ciagu fetowym i rozne krzywe akcje, laska z agencji ma w pizdzie. Czy jest ktos w stanie pomoc z jakas spoko robota i zakwaaterowaniem w np Eindhoven? Albo jakies inne wieksze miasta, niestety ale idzie sie wkurwixc... A priv nie mogę napisać.
Wróć do „Narkotyki za granicą”
Na czacie siedzi 615 uczestników Wejdź na czata