Holandia – wątek ogólny i FAQ

Podejście do narkotyków w innych krajach.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 174 / 11 / 0

07 sierpnia 2018narcotic_dream pisze:
https://www.youtube.com/watch?v=vK7SM21ffyM

Z Otto różnie bywa - ale i trafiają się takie lokacje.
E&A - znajomi nie narzekają, ja też, kiedy przez EA robiłem. Kasa się zgadzała.
Jak wspomniałem, w Otto jestem spalony :blush:
No to jak tak zachęcacie do tego E&A to tam cisniemy z kumplem, jestem niecały miesiąc w Polsce i mam dość tego kraju, czasem naprawdę w Polsce jak w lesie, gorzej, jak w chlewie obsranym gównem :wall:
  • 90 / 6 / 0

Imho E&A to dobra opcja. Jak nie dasz sie namowic na prace w chlodni to powinno byc dobrze. Z doswiadczenia wiem ze wiele zalezy od zwykłego farta i połowa tego co nas czeka w Holandii nie zalezy od nas. Ja pracuje juz przez ta agencje od lutego i nie moge narzekac. Naprawde jest spoko a to juz moj 6ty wyjazd i dopiero teraz moge uznać że jest tak jak powinno. No może poza pierwsza praca przez tempo team ktore tez polecam ale to zjebałem ja czego dlugo zalowalem.

Wojna z dopalaczami pod flagą brytyjską. Czy Theresa May wygrała z Mocarzem?

Brytyjski Home Office podsumowuje dwa lata działania ustawy antydopalaczowej. Podobno wszystko działa jak należy, ale żeby powiedzieć coś konkretnego, „brakuje danych”. Polska znowelizowała prawo narkotykowe w sierpniu 2018 roku. Co dziś możemy powiedzieć o skutkach tej reformy?

Nikki Sixx (Mötley Crüe): "Dzienniki heroinowe" przed premierą - przeczytaj tylko w Interii ;)

"Alkohol, kwas, kokaina... były tylko romansami. Dopiero kiedy poznałem heroinę, naprawdę się zakochałem" - przedpremierowo i tylko w Interii możecie zapoznać się z fragmentem "Dzienników heroinowych" - głośnej biografii Nikkiego Sixxa z Mötley Crüe.
  • 174 / 11 / 0

Też zjebalem z fajna ducha i żałuję, no ale trudno, co zrobisz. Ktoś wie na jakie lokacje w tym e&a uważać, a gdzie jest spoko?
  • 543 / 28 / 0

na pewno chłodnia to jest przejebana sprawa i unikac jak tylko sie da.
  • 4 / 1 / 0

Jeśli dostaniesz pracę w Tilburgu czy okolicach, nie daj się wsadzić na hotel - przerobiony klasztor. Z tego co słyszałem od wielu, warunki fatalne a mają dużo wiecej normalnych lokacji za te same pieniądze.
  • 11 / / 0

Witam , może głupie pytanie , ale czy w każdym kofiku dostanę ciastka ?
  • 166 / / 0

W każdym nie dostaniesz
  • 759 / 28 / 0

12 sierpnia 2018hania90 pisze:
Jeśli dostaniesz pracę w Tilburgu czy okolicach, nie daj się wsadzić na hotel - przerobiony klasztor. Z tego co słyszałem od wielu, warunki fatalne a mają dużo wiecej normalnych lokacji za te same pieniądze.
Co do lokacji - zależy gdzie wrzucą. Możesz sie starać o przeniesienie , albo wynająć lokal ( apartament, pokój ) i mieć patologię w dupie
Nie jest tak ciężko dostać pokój czy inne lokum, jedynie na start musiasz opłacic borg ( 3 x czynsz ) , który po roku oddają, takie zabezpieczenie.

Chłodnia nie jest zła ( XPO - Tilburg ) , jak ktoś chce zarobić - zarobi. Może inaczej - dla mnie ta praca była bardzo okej, byłem na stałej zmianie 8h i do domu - czy jest praca czy nie. Inni - po 3h, 5h, 12h... sprzeciwiłeś się , wypierdalali z roboty.

Generalnie EA nie jest złe , znajomi z XPO pracujący w chłodni , mieszkali w domkach rodzinnych - każdy swój pokój , etc...

Tutaj kilka linków do ogarnięcia sobie lokum :
https://directwonen.nl/appartement-huren/tilburg
https://kamernet.nl/huren/appartement-tilburg

https://www.kamerbemiddelingtilburg.nl/ - tu od ręki dają mieszkanie musisz przyniesc umowe , płacisz borg i w tym samym dniu możesz sie wprowadzić

z fartem
  • 2943 / 70 / 0

tijaz, gdzie zarabiasz 400e? Jakbym za rok wpadał to da radę ogarnąć tam pracę? %-D Sezonowicz jestem.
  • 1 / / 0

Siemka wie ktos gdzie znajde jakies ciekawe specyfiki.. w okolicach almere amersort brown meta ?? :rolleyes:
Wróć do „Narkotyki za granicą”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata