Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://narkopedia.org/FAQ:Hyperreal
W tym temacie macie niespotykaną wcześniej możliwość złożenia Skargi.
Na wszystko, co waszym zdaniem powinno nie być.
Propozycję co do działań, jakie powinniśmy(My - Moderatorzy, Admini, a może i wy, zwykli szarzy użytkownicy też) podjąć mile strasznie widziane.
Proszę się nie wstydzić, wszystkie posty pozostaną tu anonimowe i obiecuję na życie swe, że wnikliwie rozpatrzone przez grono ekspertów. Niech skonam jeśli będzie inaczej!
Zanim przerzuciłem się na hyperreala z forum smartshopu minęło trochę czasu. Wkurwiała mnie tak strasznie głupota ze nie chciało mi się tego absolutnie czytać, bo bandą gówniarzy pierdolących głupoty nie chce się męczyć mojego wzroku i marnować swojego czasu. Przyciągnęła mnie tutaj rzeczowość toczących się dyskusji i ich uczestnicy z fachową niekiedy wiedzą, gówniarska głupota zaś przestała irytować po jakimś czasie - przestałem ją zauważać. Z wiatrakami nie sposób wygrać skoro już urosły. Knajpa z czasem tez mnie zaciekawiła, bo jednak ćpuny nie tylko ćpają ale i mają inne zainteresowania. Pewnie dalej będę czytał wątki tematyczne, ale tylko te. Udzielać i tak się nie udzielałem. Dla mnie narkotyki to dodatek do życia i tego się będę trzymał. Do widzenia.
gzie jest śmietnik kogoś już doszczętnie popierdoliło ?
pzdr
konsultacja ze mną zagraża życiu i zdrowiu
Janssen-Cilag powinien mnie dożywotnio sponsorować
matka chemia kocha swoje dzieci i nie pozwoli im umrzeć w samotności
Jak chcecie popierdolić to sobie poromansujcie na IRCu. :-D
http://www.youtube.com/watch?v=UZx1QNuUetE
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/zrzut_ekranu_z_2025-01-17_11-55-24.jpg)
„Wokół marihuany medycznej wciąż jest wiele stereotypów, a największą bolączką jest dezinformacja”
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/aptekadyzurna.jpg)
Rewolucja w receptach na opioidy przyniosła skutek? Przepisy miały uderzyć w receptomaty
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/germancannaclubs.jpg)
Niemiecki ekspert: trudno dostrzec w legalizacji konopi cokolwiek pozytywnego
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/jrt-treated-cortical-neuron.jpg)
Nowa nadzieja dla pacjentów ze schizofrenią. Opracowano przełomowy lek inspirowany LSD
Naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego w Davis stworzyli nową cząsteczkę o nazwie JRT, która może zrewolucjonizować leczenie schizofrenii i innych chorób mózgu. Lek działa podobnie do LSD, ale nie wywołuje halucynacji. Dodatkowo, wykazuje silniejsze działanie niż stosowana obecnie ketamina.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/cannabe-a.jpg)
W Sejmie dyskutowano o depenalizacji marihuany. Co wynika z najnowszego raportu?
W Sejmie odbyło się posiedzenie Parlamentarnego Zespołu ds. Depenalizacji Marihuany. Podczas spotkania zaprezentowano raport „Między potrzebą a kontrolą” dotyczący aktywnych użytkowników marihuany w Polsce. Temat wywołał sporo emocji.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/f5.large_.jpg)
Ulubiona muzyka uruchamia układ opioidowy mózgu
Słuchając ulubionej muzyki odczuwamy przyjemność, niejednokrotnie wiąże się to z przeżywaniem różnych emocji. Teraz, dzięki pracy naukowców z fińskiego Uniwersytetu w Turku dowiadujemy się, w jaki sposób muzyka na nas działa. Uczeni puszczali ochotnikom ich ulubioną muzykę, badając jednocześnie ich mózgi za pomocą pozytonowej tomografii emisyjnej (PET). Okazało się, że ulubione dźwięki aktywują układ opioidowy mózgu.