Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://narkopedia.org/FAQ:Hyperreal
ODPOWIEDZ
Posty: 5211 • Strona 521 z 522
  • 1822 / 261 / 0
Awatar użytkownika

@Zgienty
No właśnie się wyluzowałem i założyłem nową knajpę, jak coś to niech któryś moderacyjny odpowiednik Magdy Gessler zrobi rewolucję.
Należy się zmieniać by jakim jest się pozostać
Aby zostać trzeba problemom sprostać
Ciągle się zmieniam tą samą mam postać
  • 2768 / 533 / 9
Awatar użytkownika
Zgienty
Kompetentny
Kompetentny

Dobra to wątek ruszy niebawem.
Jesteśmy tylko oceanem kwiatów.
  • 1822 / 261 / 0
Awatar użytkownika

ok. Bo myślałem że zamknięte przez samozwańczo założony wątek knajpiany bez przyzwolenia i niepotrzebny.
Należy się zmieniać by jakim jest się pozostać
Aby zostać trzeba problemom sprostać
Ciągle się zmieniam tą samą mam postać
  • 11180 / 2114 / 0
Awatar użytkownika
jezus_chytrus
Kompetentny
Kompetentny

05 sierpnia 2022aurora20 pisze:
- dla @jezus_chytrus za stwierdzenie, że cytuję: "nie jestem twoim prywatnym moderatorem" w momencie kiedy napisałem żeby scalił posty (w końcu ja już nie mogłem, minęło za długo od napisania).

copypasta zróbcie coś z tym, nie dość że słaby moderator to ma jeszcze taki tupet, w dodatku w dziale konopie :/ Rozumiem, że różni modzi się tu przewijają ale nieumiejętność utrzymania podstaw porządku w wątkach merytorycznych powinna dać do myślenia. Normalnie olałbym, ale chodzi o mój ulubiony dział tematyczny.
Postanowiłem nie wdawać się z tobą w dyskusje, ale wyjątkowo odpowiem.
Prawidłowy zwrot to "proszę o scalenie", a nie "jezus_chytrus scal moje posty" tuż pod jakiś obraźliwym tekstem w moim kierunku. Moderator nie jest na twoje usługi i nie jest to twoje prywatne forum.
Poza tym jesteś nowotworem złośliwym i zwykłym chwastem, który wnosi tutaj jedynie smród. Nie bez powodu admini banowali kolejne twoje alter konta, tworząc nawet manual "jak rozpoznać topka" z dobrym portretem psychologicznym.
Tupet to masz ty, ale spoko - pisz skargi gdzie tylko się da : ) Bardziej już nie mogę mieć na to w*****ne.
Obstawiam, że to prędzej ty dostaniesz dłuższe wakacje forumowe, niż ktoś przejmie się tymi biadoleniami.
  • 1282 / 195 / 0
Awatar użytkownika

Ciekawe czy @surveilled również uważa, że moderatora należy grzecznie poprosić, żeby robił to, co ma robić. Zacznijmy więc od tego, że powinieneś mi podziękować że ci w ogóle przypominam, żebyś scalił zwykły post (sic!), spełniając podstawowe obowiązki moderatora nic więcej.

twoje osobiste wycieczki też ci nie pomagają w niczym w funkcji moderatora. Po prostu sprzątaj dział konopię tak jak masz to robić, sprzątaczka nie patrzy po kim sprząta tylko robi to, co ma robić trzymając głowę wysoko- bierz przykład. Chyba, że moja analogia jest jakaś nielogiczna.

Nie potrafisz scalić 2 postów w poważnym dziale merytorycznym, bo masz osobiste podjazdy do ich autora, to co ty potrafisz?
Uwaga! Użytkownik aurora20 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 7706 / 1357 / 2
Awatar użytkownika
Stteetart
Kompetentny
Kompetentny

Jak będziesz tak robić to nie dość, że Chytrus nic Ci nie scali to i inni moderatorzy będą to mieć w nosie 😅
  • 1488 / 186 / 0
Awatar użytkownika

Aurora widzę w dobrej formie.
"There is no light without shadow and no psychic wholeness without imperfection" C.G. Jung
  • 11180 / 2114 / 0
Awatar użytkownika
jezus_chytrus
Kompetentny
Kompetentny

Wnioskuję o wakacje forumowe dla @aurora20 vel Topek. Mocno na to pracuje jakoś od maja siejąc ferment we wszystkich wątkach, w których się udziela.

Jeszcze raz powtórzę odnośnie tego donosu. Topek dobrze wie, co o nim myślę i celowo napisał w trybie rozkazującym "jezus_chytrus scal moje posty", sugerując, że jestem jakimś jego sługusem. Moderacja to forma wolontariatu (nikt tutaj nam za to nie płaci więc porównanie sytuacji do sprzątaczki jest wiadomo czym), o czym ów delikwent doskonale wie. Adekwatnym (i używanym przez wszystkich innych poza topkiem) zwrotem w takich przypadkach jest "proszę o scalenie" (i w tedy scali pierwszy mod, który to zobaczy).
W ogóle co za hipokryta - kiedy w temacie o medycznej mj rozpoznałem (tylko i wyłącznie), że to niesławny topek, wyzywał mnie od konfidentów XD, tymczasem kiedy dostał ode mnie warna za jakieś sapanie pod moim adresem we wspomnianym temacie, jak tylko odzyskał dostęp, postanowił pisać skargi (tu i jeszcze w różowym zeszyciku).

O toksyczności jego wypowiedzi piszą też inni użytkownicy więc nie jest to moja odosobniona opinia. Kiedy @DexPL chciał mu dać 2 tygodnie wakacji jakoś w czerwcu, odpisałem mu by tego nie robił, bo każdy ma prawo udzielać się na forum pod warunkiem trzymania choćby minimalnego poziomu przyzwoitości. Niestety topek z dnia na dzień coraz bardziej się rozkręca. Jego odpowiedzi są zwykle nasycone agresją, a sam jest święcie przekonany o swojej wyższości nad wszystkimi tutaj i nieomylności - niemal boska istota. Rozumiem, że jest niezrównoważony psychicznie, ale teksty o życzeniu śmierci, tudzież zbiorowego gwałtu na matce @Kobyszcze (bo śmiał być odmiennego zdania i jeszcze dyskutować) są w mojej opinii niedopuszczalne.
Pomijam już jego notoryczne spamowanie w temacie o medycznej - niemal każdy post można streścić w 1 zdaniu - "ale się zjarałem, Aurora20 LA Confidential 100% indica jest najlepsza na świecie".
  • 1282 / 195 / 0
Awatar użytkownika

Znowu osobiste podjazdy tym razem w kontekście nieumiejętności scalenia 2 postów. W dodatku samo kłamstwo i pustosłowie, nie poparte żadnymi linkami. Zanim się weźmiesz za banowanie innych albo @ mentionowanie kolegów "na wsparcie", naucz się salać ze sobą 1 post z innym postem + zapoznaj się z regulaminem forum, proszę też nie obrażaj mnie od niezrównoważonych czy coś tam nabazgrał, w wątku "moderacja forum" - ten wątek nie służy do twoich personalnych wojaży czy obrażania "zwykłych" użytkowników, takich bez kolorka. Ten wątek nazywa się "Moderacja Forum – dyskusja, odwołania, zastrzeżenia" i nie służy do osobistych pojazdów w kierunku userów, co właśnie zrobiłeś. Potwierdzając po raz kolejny, ze się po prostu nie dajesz (być może opiaty uszkodziły poza układem nagrody również system logicznego myślenia?- to był przykład takiego podjazdu ale z drugiej bramki - takiego czegoś tutaj ma nie być- mam nadzieje, że konieczność zrównania się do twojego poziomu opłaciła się i zrozumiałeś przekaz- prościej się nie dało). Pozdrawiam
Uwaga! Użytkownik aurora20 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 11180 / 2114 / 0
Awatar użytkownika
jezus_chytrus
Kompetentny
Kompetentny

"Kłamstwo i pustosłowie..." - poniżej zamieszam poziom intelektualny topka znanego aktualnie jako @aurora20 - to oczywiście nie ty pisałeś, tak? A może ktoś ci się na konto włamał? xD Albo wiem - to błąd w działaniu forum wygenerował te posty. Czasem pokazuje 502 bad gateway, a czasami takie rzeczy. Dorzucę jeszcze coś na poprawę humoru i rozluźnienie.
Reszty powyższego bełkotu nie ma sensu nawet komentować, bo to zniżanie się do poziomu rynsztoku.

post3620335.html#p3620335
post3620342.html#p3620342
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 06 sierpnia 2022 przez jezus_chytrus, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ
Posty: 5211 • Strona 521 z 522
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.