Moderacja Forum – dyskusja, odwołania, zastrzeżenia

Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://narkopedia.org/FAQ:Hyperreal

Moderator: Admin minor

• 3867 / 1631 / 1

Twierdzisz, że Korona to Kłamstwo i że jest to oficjalne stanowisko rządu USA. Przedstaw proszę źródło tez informacji. Do tego czasu jest to świadome wprowadzanie w błąd.

Podobnie jak Twoje twierdzenia, że
14 czerwca 2021DuchPL pisze:

obecne szczepionki WG OFICJALNYCH INFORMACJI są nieskuteczne na tę odmianę
Każda kolejna tego typu próba manipulacji będzie skutkowała kolejnymi ostrzeżeniami. Miej tego świadomość. Żebyś się znowu za jakiś cza, jak Rejtan tutaj nie rozkładał... Świadomie trolujesz i z pełną świadomością podejmujesz to ryzyko. Masz ochotę popisać się erudycją to leć na wykop, czy gdzie tam spamujesz z innymi "oświeconymi"

PS. Nie neguję, że wirus mógł być stworzony w laboratorium w Chinach. Pisano o tym już w lutym 2020 roku. ChRL oczywiście wiele zrobiły, by tę informację uciszyć. Warna jednak dostałeś za coś całkowicie innego.
  • 1467 / 297 / 4

Za to co właśnie piszesz - powinieneś zostać ściągnięty z roli moderatora, przypisujesz mi coś czego nie wypowiedziałem
jeżeli tak powiedziałem tzn napisałem - proszę wykaż post, a z pewnością PRZEPROSZĘ i ustosunkuje się odpowiednio do niego

gdzie ja piszę, że koronawirus to kłamstwo?
jak kłamstwem może być coś co trzyma przy ŻYCIU każdy gatunek ŻYJĄCY na tej planecie?

Dlaczego CAŁOŚĆ naszej "magicznej konwersacji" nie jest dostępna dla ogółu?

zacytowane słowa KOLEGO i to jeszcze wyciete z całości bo chodzi o odmianę brazylijską w odniesieniu do RPA... to słowa z newsa z ONET.PL
- przestań się błaźnić i na siłę udowadniać coś , czego nie udowodnisz nigdy. I nie mówię tu o specjalistach od ...firm szczepiących, którzy sprzedadzą wszystko, tylko
o niezależnych ekspertyzach, które wykazały brak skuteczności obecnych szczepionychsczepionek na w/w wirusy.

i ponawiam pytanie
Dlaczego CAŁOŚĆ naszej "magicznej konwersacji" nie jest dostępna dla ogółu?

serio? mam pisać co chwilę to samo? ZGODNIE Z REGULAMINEM?

może nie moderacja a administracja powinna się zastanowić czy nie zbanować takiego ignoranta jak TY?
nie masz zielonego pojęcia o czym ze mną "toczysz wojnę" dla picu?funu?

jeszcze mi przypisując coś czego nie powiedziałem... co najwyżej smieję się z boomu sZczepień ( którewmu m.in Ty sie poddałeś szczepiąc siebie i rodzinę ) THATSS ALL ZIĄĄ

Legalizacja – podstawowe założenia przepisów regulujących dostęp do marihuany dla dorosłych

...według Wolnych Konopi. Co sądzicie? Zachęcamy do uważnego przeczytania i rozważenia!

200 zł za gram medycznej marihuany tylko dlatego, że jest z Polski. Kanadyjska jest tańsza

Efektem ostatniej politycznej ugody w Sejmie ma być ustawa konopna. Ale uprawa medycznej marihuany w Polsce dalej będzie finansowo nieopłacalna. O tym, dlaczego rozmawiamy z aktywistą konopnym i master growerem Pawłem „Teone” Leśnianskim.
  • 3867 / 1631 / 1

Nie będę robił wiwisekcji rozkminiając na ogólnym, co Ci w głowie piszczy i bzyczy, ale serio pomyśl nad rozpoczęciem leczenia i to jak najszybciej. Twój stan psychiczny jest poważny i wymaga niezwłocznej konsultacji ze specjalistą zdrowia psychicznego.

PS. Co do ukrywania "naszej magicznej konwersacji", to miej pretensje do Owerfull. To on usunął Twoje erupcje intelektualne z ostatniego dnia a nie Ja.
  • 1467 / 297 / 4

15 czerwca 2021DexPL pisze:
Twój stan psychiczny jest poważny i wymaga niezwłocznej konsultacji ze specjalistą zdrowia psychicznego.
Widzisz co ty robisz? oficjalnie na forum i to w dziale moderacja JAK BYK mnie obrażasz
Niestety nie jesteś osobą upoważnioną do wysuwania takich tez.

Nie wpadłeś na to że mam konstytucyjne prawo do własnych poglądów i co ważne do wolności O CZYM TRĄBIE CAŁY CZAS pisząc to co piszę.
Za to Ty nie masz prawa w świetle zarówno prawa publicznego jak i regulaminu forum do - obrażania mnie...kolego.

pozdrawiam administrację.
  • 1056 / 385 / 0

Powiedzenie komuś że jest w złym stanie psychicznym nie jest obelgą, chyba że było by to sformułowane w jakiś wulgarny sposób.
  • 1952 / 294 / 0

Sorrki za offtop ale to prawda, że południowe odmiany zmniejszyły skuteczność szczepionek o kilkadziesiąt procent, za rok pewnie będą nas czekać kolejne dawki jak to gówno nie wytępi się tym razem. Zresztą mój Fajzer w dokumentach ma datę ważności rok a oznacza to ni mniej ni więcej tyle że nikogo to szczepienie wtedy nie będzie interesowało jeśli będą wymagać jakiś nowych paszportów czy coś.

A co do tematu też uważalem i uważam że dex nie jest zbyt kompetentnym moderatorem ale nie umniejszam wcale jego wiedzy i wkładu na forum bo jest dużo większy niż większości użytkowników.
A tych Duch co chwilę masz jakieś problemy, weź się pierdolnij na jakąś imprezę a nie na forum się ciskasz
  • 1467 / 297 / 4

Ja nie mam żadnych problemów, prócz tego, że ktoś MA DO MNIE jakies halo + usuwając moje posty... szanowny kolego

jeden się WYSZCZEPIŁ i spoko, zdrowia mu życzę
ale nie może mnie obrażać, kiedy ja tego nie chcę podając konkretne powody oraz zamieszczając FAKTY w linkach, które ku temu świadczą.

Na imprezy nie mam czasu, do życia juz od dawna nie podchodzę jako ćpun... chociaż bycie ćpunem zostanie ze mną do ko0ńca życia, jak i każdego, kto chociaż raz ruszył dopaminę prochem.

A na forum prawdopodobnie wchodze z tego samego powodu co Ty, i nie widzę sensu w zdaniu, dlaczego miałbym z tego zrezygnować... miszczu.
15 czerwca 2021igla83 pisze:
Powiedzenie komuś że jest w złym stanie psychicznym nie jest obelgą, chyba że było by to sformułowane w jakiś wulgarny sposób.
Jest sformułowane w sposób, umniejszający sens całej dyskusji...a tego się nie robi OKREŚLAJĄC KOGOKOLWIEK zwł, podchodząc pod choroby psychiczne, bo te można przypisać dosłownie KAŻDEMU, kto tutaj zagląda. A nikt z nas nie jest kompetentny w tym temacie, aby takie tezy stawiać, dla wielu "choroba psychiczna" to obraza, w świetle społeczeństwa, takie osoby są gorsze, tak jak za chwilę BĘDĄ Ci...bez chipów.
  • 3867 / 1631 / 1

@DuchPL
Skoro TY masz prawo do własnych konstytucyjnych poglądów i wolności to i ja mam do nich prawo. Tamtym postem je tak samo realizuję, ja TY swoim spamem. Moim zdaniem jesteś poważnie chory i wymagasz serio pomocy specjalisty. Wielokrotnie w pracy widziałem schemat tego typu zachowań i kończyło się to zawsze tak samo - szpitalem. Poczytaj o epizodzie maniakalnym. W tym przypadku z objawami psychotycznymi. Masz wszystkie charakterystyczne syndromy, a niektóre wręcz są bardzo nasilone. Nie obrażaj się. Zdrowie psychiczne jest tak samo ważne jak zdrowie fizyczne i zamiast wypierać, zaprzeczać, czy się spinać po prostu idź i zrób coś z tym. Jeżeli sam nie dasz rady, to poproś kogoś bliskiego o pomoc. Nie trzeba być nawet ubezpieczonym. Przyjmują bez skierowania i bez kolejek. W dniu przybycia. Będzie Ci lepiej i na pewno na tym zyskasz. Zdrowia życzę.
@
Igła83
Jednym z elementów manii jest wypieranie jakichkolwiek kłopotów. Człowiek zdrowy zachowuje zdrowy krytycyzm swojego stanu psychicznego. Jeżeli ktoś mu mówi że jest chory, to pyta dlaczego i co wg niego powinien zrobić. Człowiek chory dopuszcza się nawet czynów karalnych gdy słyszy takie stwierdzenia. Podstawy psychiatrii klinicznej dla początkujących. Jest to pierwsze pytanie jakie zada psychiatra przeprowadzając wywiad. Kluczowe pytanie.

@pomasuplecki Faktycznie offtop.

Jeszcze ktoś ma ochotę wypowiedzieć się na temat moich zdolności moderatorskich?
'
Jak nie, to koniec tematu. Sprawa została zgłoszona i wszystko na jej temat wiadomo. Nie ma potrzeby dalej spamować i offtopować. Czekamy do pojawienia się administracji.

Odpowiadam jeszcze raz na zarzuty dotyczące Twoich twierdzeń:
15 czerwca 2021DuchPL pisze:

gdzie ja piszę, że koronawirus to kłamstwo?
13 czerwca 2021DuchPL pisze:

"💥cyrk Korona to kłamstwo
Proszę bardzo - tak napisałeś. Dalej to wypierasz?
15 czerwca 2021DuchPL pisze:

zacytowane słowa KOLEGO i to jeszcze wyciete z całości bo chodzi o odmianę brazylijską w odniesieniu do RPA... to słowa z newsa z ONET.PL
14 czerwca 2021DuchPL pisze:

obecne szczepionki WG OFICJALNYCH INFORMACJI są nieskuteczne na tę odmianę... ale nie bójcie się JUŻ OPRACOWYWUJE SIĘ SUPER SZCZEPIONKĘ! %-D
ponoć na Brazylijska odmianę, BEZ SZCEPIONKI to już w ogóle będzie... masakra - śmierć, czyli kolejnie trupy ( których nie widzę ) na ulicach.

Nic nie zostało wycięte. Napisałeś wyraźnie że WG oficjalnych informacji szczepionki są NIESKUTECZNE
Ani słowa o RPA, ani słowa o tym źródle, bo źródło by jasno pokazało, że chodzi o częściowe zmniejszenie skuteczności, które jednak nie powoduje że są one nieskuteczne. Na dodatek są już nowsze badania które pokazują, że jednak skuteczność jest większa niż pierwotnie sądzono.

Więcej merytorycznych uwag nie miałeś. Zdrowia.

Scalono Z xD
  • 1467 / 297 / 4

Widzę ponownie usunięte posty... ciekawe do czego się ma odnieść administracja skoro nie widzi całości? w co Ty się kolego bawisz?

chyba nie ja mam problem z:
- dowartościowaniem
- kontaktami międzyludzkimi
- światopoglądem i wjeżdżaniem na niego
- i co ważne z psychiką

pozdrawiam szanowna administrację, mając cichą nadzieję, że przeczyta wszystkie łącznie z tymi skasowanymi postami
 ! WYJAŚNIENIE
Żaden post nie został skasowany. Posty łamiące regulamin zostają przeniesione do kosza, tam gdzie jest ich miejsce! DexPL
  • 3867 / 1631 / 1

Twój post został przeniesiony gdyż łamie regulamin tego działu (podobnie jak inne poprzednie posty które owerfull przeniósł). Powinieneś wręcz za ten elaborat dostać kolejnego warna, gdyż to ewidentny OT, ale powstrzymałem się bo byś znowu pienił się przez 3 dni i napisał 12 postów, o tym jak Twoja wolność jest ograniczana.

Administracja ma pełny dostęp do Twoich erupcji intelektualnych (zostały jedynie przeniesione, a nie skasowane) i na pewno będzie rozpatrywać Twoje zgłoszenie w oparciu o kolejną ścianę tekstu którą wyprodukowałeś.

Procedura odwoławcza od warna jest jasna. Zgłosiłeś wniosek. Czekasz! Zostanie on rozpatrzony w odpowiednim czasie przez administratora. Otrzymasz decyzję w tym temacie. Uzbrój się w cierpliwość, szczególnie że nie jesteś na banie i masz pełne uprawnienia na forum. Rozpatrywanie wniosków nie dzieje się z w ciągu kilku godzin, a kilku dni i zawsze tak było.

Zdrowia!
Wróć do „Dział pomocy technicznej Hyperreala”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata