Moderacja Forum – dyskusja, odwołania, zastrzeżenia

Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://hyperreal.info/kuchnia/FAQ:Hyperreal

Moderator: Admin minor

Posty: 4772 Strona 476 z 478
Rejestracja: 2010
  • 3219 / 399 / 0

27 maja 2020DuchPL pisze:
Obrażenie go nie było moja intencją, chciałem jedynie zwrócić uwagę na pewne fakty, i zły tok rozumowania wg. mnie.
Wg. mnie posta w którym jeden dyskutant opisuje ton oponenta jako przyjebany i przynależący do plebsu, można odebrać jako obraźliwy. Jakie były intencje przyznaje, że nie mam pojęcia. Wydaje mi się też, że istnieją lepsze metody wykazania złego toku rozumowania, niż sięganie po wulgaryzmy.
Pozostaję przy tym, że warn był słuszny. Wyczerpałem właściwie zasoby tego co miałem do napisania, pozdrawiam serdecznie i w tym momencie proponuję zakończyć
Spoiler:
Rejestracja: 2012
  • 992 / 162 / 3

Fatmorgan ... masz rację ... pierwszy warn - gdzie nie mam ochoty się kłócić o swoje.
Osoby słabsze emocjonalnie mogą ten "ton" odebrać jako obraźliwy. Przepraszam / nie chciałem...

"Rozpuszczają ego". Coraz więcej badań potwierdza, że narkotyki mogą leczyć [RAPORT]

Być może już wkrótce lekarze dostaną nowe przełomowe leki dla chorych na depresję, zespół stresu pourazowego oraz dla uzależnionych, którzy starają się zerwać z nałogiem. Będą to zakazane dzisiaj na całym świecie psychodeliki.

Marihuana wpływa na rozrodczość?

Badania naukowe, których celem jest sprawdzenie wpływu tej substancji na układ rozrodczy oraz ciążę, wciąż są prowadzone i daleko do konsensusu naukowców. Jednocześnie raczej nie znajdzie się lekarza, który przyszłej matce poleci kanabinoidy, tym bardziej że są rezultaty badań sugerujących, że marihuana jednak negatywnie wpływa na układ rozrodczy tak kobiet, jak i mężczyzn, a także na embrion i płód.
Rejestracja: 2016
  • 2731 / 493 / 7

Tutaj warn był jak najbardziej słuszny.
Rejestracja: 2012
  • 992 / 162 / 3

koronawirus-panika-t68525-730.html

Sprecyzuj ... co masz do Anki... i foliarzy... kim dla Ciebie jest foliarz?

Warn za prowokowanie klotni stteetart

...yyy Sttettart Ty się dobrze czujesz? ja Ci zadaje pytanie a Ty mi warna? buahaha

nie no rozumiem że to żart? no i jakiś dziwny ten WARN bo nie mam go w moim profilu jako WARN albo znowu forum mi szFankuje

jeśli to nie żart uprzejmie proszę o śiągnięcię WARNA ( buahaha nie no nie wierzę dalej ) nie rozumiem w czym jest problem, chyba ktos tu sie troche przewrazliwił przez hexeny... nadal oczekuje W TEMACIE na odpowiedź... bo się chyba należy każdemu zwłaszcza FOLIARZOWI - osobie o odmiennym zdaniu niz Sttetart - wytłumaczenie - dlaczego Sttetart nazywa foliarza... foliarzem... i dlaczego o nich sądzi to - co sądzi...
Rejestracja: 2017
  • 6065 / 1062 / 2

@DuchPL kilkukrotnie prosiłem Cie o nie cytowanie mnie, nie przywoływanie i nie prowokowanie kłótni i dyskusji.
Nie chcę mieć nic wspólnego z Twoją osobą bo to nie na moje nerwy.
jakiś czas przed wstawieniem warna pisałem o sytuacji administracji, dzisiaj przed wstawieniem warna poinformowałem o tym adminów.
Zdejmą warna - trudno, będziesz znów zaczepiać znów wlepie.

Przez 35 lat mojego zycia nikt mi tyle nerwów nie zjadł co Ty.
Tyle.
Dodałem Cie do listy ignorowanych ale niestety zaczepki nadal przychodzą mi jako powiadomienia.

Masz zastrzeżenia do mojej "pracy", osoby, pogadów - whetever - zgłoś czy cos z tym zrób ale mnie w to nie wciągaj.
Rejestracja: 2009
  • 5155 / 246 / 10

Administracja nie będzie ingerować w sprawy DuchPL, ani Ankaaa – Wasza prezencja w niniejszym wątku świadczy o tym, że perpetualnie próbujecie wykłócać się o swoje; jako punkt zaczepienia mając „samopoczucie” moderatora.

Moderator ma prawo wystawić ostrzeżenie za dowolne naruszenie netykiety, lub Regulaminu. Nie jest tajemnicą, że częściej korzysta się z tego uprawnienia w kierunku recydywistów – a wielostronicowe litanie Anki i Ducha świadczą, że z recydywistami mamy do czynienia.

Trafiły kosy na Stteetartowy kamień i albo przestaniecie się o niego obijać, albo on Was będzie tępił. Prawo natury – kamień, nożyce i papier…
Rejestracja: 2012
  • 992 / 162 / 3

nie wiedziałem, że brak argumentacji w odpowiedzi jest powodem do wystawienia WARNA

moje pisanie CZEGOKOLWIEK do KOGOKOLWIEK może być traktowane jako PROWOKACJA... bo też pytanie to prowokacja do odpowiedzi.

To temat KNAJPIANY... piszę tam w formie KANAJPIANEJ... WIĘCEJ ŻARTEM NIŻ SERIO.
Jeśli 35letnie dziecko nie jest w stanie tego zrozumieć, odnieść się do tego w podobny sposób, a SAM DORZUCAĆ DO OGNIA i to mnie nazywać prowokatorem to szczyt bezczelności. Jeszcze dorzucając WARNA jako podkreślenie RACJI której nie ma.

Chore budowanie EGO. To pewne zaburzenie psychiczne... ale z pewnością osoba mądra dojdzie do tego, dlaczego w taki a nie inny sposób Sttettart reaguje na moje wpisy tak a nie inaczej.

mało tego... ZNOWU wykorzystuje pozycję moderatora do tego, aby przyklepać swoje CHORE i mityczne zdanie co do pewnych spraw - nie mając o nich tak na prawdę bladego pojęcia. Wykazując stronniczość oraz brak jakiegokolwiek poszanowania zdania drugiej osoby. Ja jedynie stoję po środku chcąc "zrozumieć" dlaczego chociażby mr. Sttetart ma takie a nie inne zdanie... może wśród czeluści internetu znajdzie mityczne badanie, które wyjaśni problem - jeszcze żaden człowiek tego OFICJALNIE nie dokonał.

tragdia... trochę żal mi, że administracja się na to nabiera - ale co ja mogę. jestem tu tylko ... forumowiczem.
03 czerwca 2020Stteetart pisze:

Masz zastrzeżenia do mojej "pracy", osoby, pogadów - whetever - zgłoś czy cos z tym zrób ale mnie w to nie wciągaj.
Mam zastrzeżenia - i nie tylko ja... moja ankieta co do Twojej osoby została oczywiście - wyrzucona do kosza ( bo przecież łamie reagulamin ) ona chociażby administracji pozwoliła by zobaczyć, ile osób ( z postami a nie jednodniowymi kontami ) ma zastrzeżenia co do Twojej "pracy" .
A ciekawa ilość głosów ( w ciągu bodajże 3 dni się tam pojawiła )

Doskonale wiesz, że w tej kwestii NIE MOGĘ ZROBIĆ NIC - NA FORUM.

Ogarnij się... chłopie.
Czy ZNOWU po raz kolejny mój wpis i zacytowanie Ciebie to KOLEJNA prowokacja.
Gubię się już co NIĄ jest a co NIĄ nie jest.
03 czerwca 2020surveilled pisze:

Trafiły kosy na Stteetartowy kamień i albo przestaniecie się o niego obijać, albo on Was będzie tępił. Prawo natury – kamień, nożyce i papier…
Nie da się o "niego" nie obijać... gdyż tenże moderator uczestniczy CZYNNIE na forum. Trochę takie studniowe stwierdzenie...

Albo by musiał pozostać tylko moderatorem, i się nie wypowiadać.
Albo jakakolwiek wypowiedź - moja ... musiała by być przez niego także ignorowana ( gdzie nie występuje jego prowokacyjna ksywa jak to nazywa ).
No nie ma "normalnego" rozwiązania tego "sporu". A jeżeli jest... proszę o olśnienie.

Rozumiem, że WARN o którym mowa - jest słuszny?
Rejestracja: 2017
  • 1352 / 897 / 0

03 czerwca 2020surveilled pisze:
Administracja nie będzie ingerować w sprawy DuchPL, ani Ankaaa...

sprecyzuj prosze, bo nie wiem o co chodzi...
Rejestracja: 2012
  • 992 / 162 / 3

03 czerwca 2020surveilled pisze:
Administracja nie będzie ingerować w sprawy DuchPL, ani Ankaaa – Wasza prezencja w niniejszym wątku świadczy o tym, że perpetualnie próbujecie wykłócać się o swoje; jako punkt zaczepienia mając „samopoczucie” moderatora.
Jeśli szanowny Administratorze nie widzisz DLACZEGO "wykłócam się o swoje" W TYM wątku i z jakiego powodu ... a z pewnością nie jest mi miło tu pisać - rezygnuję z uczestnictwa w życiu tego forum.

Zamiast skupić się na merytoryce wypowiedzi, próbuję i tylko próbuję "dowieźć" upierdliwość pewnego moderatora w stosunku do mojej osoby. Wspomniane "próby" to tylko reakcja na jego "czyny".
Jako użytkownik nie czuję żadnego wsparcia ze strony administracji.

Może tez dla tego nie czynię nawet starań aby wnieść coś nowego do forum - bo dla kogo? i dlaczego?
Nawet temat knajpiany stał się ostatnio wyzwaniem, i nie dla mnie - dla was - administracji ... tylko czekałem na to kiedy "moderator" znowu będzie miał kaprys, aby być zarówno Bogiem na forum i nietykalnym przez administrację. Obraża użytkownika/użytkowników, a kiedy zwraca się mu uwagę - to zwykły użytkownik dostaje po d...e ... potem "pisze" o tym zajściu w odpowiednim dziale - resztę znacie.
Ja przecież tylko d...e zawracam heh ;) Nie przypomina wam to czegoś?

Jeśli to forum ma być budowane przez pewne osoby, z pewnym tokiem rozumowania / wypowiedzi / wiedzy w większości "internetowej" ... nie ma szans na rozwój. Klepanie regułek gdzieś tam zasłyszanych / napisanych to nie budowanie wiedzy o świecie substancji psychoaktywnych.
W pewnym momencie zauważycie, że wiedza zawarta na forum zamienia się w alter Ego pewnych osób, oparte na SUBIEKTYWNYCH odczuciach a nie wiedzy medycznej / naukowej.

Ja nie mam zamiaru czytać bzdur ... a wy musicie po woli do tego przywyknąć.

Nie po to tu zaglądam...
Życzę powodzenia w rozwoju portalu.
Duch
Rejestracja: 2016
  • 2731 / 493 / 7

@DuchPL, tutaj nie chodzi o argumenty czy ich brak, nie chodzi też o merytorykę, miejsca na forum, w których się wypowiadasz, nadużywanie przywilejów, czy też o to że każda Twoja wypowiedź może zostać uznana za prowokację.
Tutaj chodzi o to, że zwyczajnie się ze @Stteetartem nie lubicie i wychodzą z tego same nieprzyjemności. Stteetart, by to zakończyć, niejednokrotnie prosił, byś go nie zaczepiał, bo wychodzą z tego kolejne kłótnie, a Ty, mimo tych próśb, przywołałeś go w swoim poście, by wytłumaczył Ci określenie "foliarz".
Stteetart jasno wyraził swoje stanowisko — on nie będzie ingerował w Twoje uczestnictwo w życiu forum, o ile Ty nie będziesz przeszkadzał mu w jego egzystencji.
Według nas, tj. administracji, to wystarczające uzasadnienie opinii Stteetarta, a także najlepsze, w pełni pokojowe, rozwiązanie.
Spoiler:
Posty: 4772 Strona 476 z 478
Wróć do „Dział pomocy technicznej Hyperreala”
Na czacie siedzi 1216 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości