Moderacja Forum – dyskusja, odwołania, zastrzeżenia

Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://hyperreal.info/kuchnia/FAQ:Hyperreal

Moderator: Admin minor

• 618 / 78 / 0

Mówienie do jakiegokolwiek użytkownika
22 maja 2020surveilled pisze:
jeśli odechciewa Ci się tu wracać – to będzie nam bardzo miło. :rzyg:
będąc administratorem forum to naprawdę jest już niski poziom.
I to jeszcze w dziale służącym do pomocy technicznej użytkownikom?
Ok, może @Ankaaa nie lubisz, może uzna że takie forum to huj i sobie pójdzie.
Ale myślisz, że inni użytkownicy na takie zachowania administracji nie zwracają uwagi? Kiedy admin wprost obraża użytkownika? Zachowuj się tak dalej a obudzisz się z ręką w nocniku i dziesięcioma użytkownikami forum dziennie. :rzyg:
  • 48 / 7 / 0

Up szczera prawda. Byłem tu rok temu był jeszcze jako taki poziom.

Jak depenalizacja marihuany może pomóc w walce z koronawirusem

Trudno polemizować ze stwierdzeniem, że spożywanie marihuany stwarza znacznie niższe zagrożenie dla bezpieczeństwa publicznego, niż Covid-19. Utrzymanie nieskutecznej prohibicji stanowi bezdyskusyjny koszt dla budżetu państwa, który pokrywa pracę policji, prokuratury, laboratoriów, sądów, zakładów karnych i ośrodków odwykowych .

Belgia: Dron transportujący narkotyki rozbił się na dziedzińcu więzienia

Prawdopodobnie dron był zbyt mocno obciążony, co doprowadziło do upadku.
  • 963 / 185 / 5

@pawoleh666
Chodzi o to, że już ci napisali o co chodziło, a ty się wykłócasz. Dostałeś warana, zgłosiłeś się tu, wyjaśnili ci ocb i tyle. Nie ma co się spinać tylko przełknąć i uważać na następny raz %-D Wiem z doświadczenia :D
  • 5900 / 971 / 2

22 maja 2020Ankaaa pisze:
Dostalam warna, bo zapytalam co sie dzieje w tym watku (ostatnie strony), przy czym prawdziwy OT i spam dalej sobie tutaj wisi. na moje zgloszenia nikt nie reagowal!!!
no coz, dosc pokretna logika, nawet nie wiem jak to skomentowac...
po prostu odechciewa sie wchodzic na to forum i nie jest to tylko moje zdanie.

nie pozdrawiam.
I teraz ;)
22 maja 2020pawoleh666 pisze:
będąc administratorem forum to naprawdę jest już niski poziom.
JAk masz reagować na pewne osoby i posty ?
ktoś wchodzi w temat i rozpisuje sie jak mu źle.
Co to ma wnieść do tematu. Sprawe juz Anka przedstawiła kilkukrotnie i jakies tam kroki podjeto.

Musicie zrozumieć jedno.
Z nami moderatorami można sie do jakiegos tam pułapu przekłócać, bo trafia to do Administracji.
Z adminem jak sie będziesz przekłócać to nigdzie to nie trafi/ nic nie osiągniesz.
Decyzje surva sa wiążące i zmienia je bardzo rzadko (nigdy).
Każdy kolejny post w którym powtarzasz to co już napisałeś/ąs licząc, ze surv napisze "o sory pomyliłem się" nie prowadzą do niczego tylko generują kolejną stronę offtopu.
22 maja 2020pawoleh666 pisze:
Zachowuj się tak dalej a obudzisz się z ręką w nocniku i dziesięcioma użytkownikami forum dziennie.
Takie sytuacje przepowiadano już lata temu.
Forum przeszło metamorfoze.
Wywiało klasycznych ćpunów ( np ketoniarzy) na inne fora, ale na ich miejsce mamy lekomanów.
Czy jest lepiej czy gorzej to mocno subiektywna opinia.
Temat rzeka, ale na pewno to nie miejsce na takie gadanie.
22 maja 2020Psychopatycznymisiu pisze:
sorry chłopie, ale jesteś zwykłym przećpanym bucem
Tutaj można dużo ale bez obrażania.
  • 618 / 78 / 0

Nie mam zamiaru na ten temat już dyskutować @DelicSajko a przynajmniej nie w tym temacie, bo robi się niepotrzebny offtop.
@surveilled, nie wiem co chcesz osiągnąć obrażając użytkowników, ale zapewniam Cię, że nie będzie to nic pozytywnego.
Dobrze wiesz, że na forum jest wiele użytkowników którzy Cię nie lubią właśnie przez Twoje zachowanie, np. w jednej minucie sam obrażasz użytkowników i sugerujesz im żeby opuścili forum, w drugiej.. Cóż, może zacytuję jedną z wielu wypowiedzi użytkowników które uwzględniają Ciebie:
19 maja 2020katotaliban pisze:
Zaczęło się jebać od zmiany administracji, kiedy survi zostal adminem. Wprowadzono w to forum tzw. kij w dupę.
Proszę cię, zastanów się nad tym jak odnosisz się do użytkowników, bo nie wiem czy pamiętasz, ale [H] nie jest jedynym forum o dragach w internecie.
Precz z despotyzmem.
22 maja 2020Stteetart pisze:
Tutaj można dużo ale bez obrażania.
Widać surv jest ponad zasadami że może sugerować użytkownikowi żeby sobie szedł z forum a drugiego nazywać gburem.
Nie będę się na ten temat już wykłócał i dyskutował, to na tyle z mojej strony. To co do Ciebie piszę @surveilled to nie jest w żadnym wypadku bycie uszczypliwym czy próba obrażenia Ciebie, po prostu nie chcę żeby forum skończyło jako trup:)
  • 48 / 7 / 0

Popieram @pawoleh666 i @Ankaaa, ludzie widać rozsądni a zostali zmieszani z błotem przez samego szefa forum.
  • 1328 / 374 / 0

22 maja 2020surveilled pisze:
@Ankaaa Twój warn się należał jak psu buda ( post3374042.html#p3374042 ), tak więc jeśli odechciewa Ci się tu wracać – to będzie nam bardzo miło. :rzyg:

oj surveilled, takiej odpowiedzi to bym sie po Tobie nie spodziewala...
napisalabym cos, ale widac po Twoich ostatnich postach, ze jestes w nie najlepszej kondycji psychicznej, a ja sie trzymam zasady, ze nie kopie sie lezacego ;)
  • 249 / 26 / 0

Każdy jest człowiekiem i każdy może mieć gorszy dzień. W moich oczach surv bardzo dobrze się sprawdza w roli admina. Pare lat temu pomógł mi w pewnej sprawie chociaż mógł mieć wyjebane. Wszyscy widzą to co złe a nikt nie pamięta co dany człowiek dobrego uczynił.
  • 673 / 101 / 0

tak czytam ostatnie słowa tego wątku - słuchaj @surveilled - @pawoleh666 przeklął - ale nie nazwał nikogo "kurwą" gość - co zadaje pytanie, dostaje kilka odp. i dalej pyta o to samo - to albo jest pijany, albo naćpany - i robi spam(powinien przetrzeźwieć -wtedy by zobaczył odp. na nurtujące go pytanie. Jak śmiesz kogoś wypraszać z forum, jak masz uprzedzenia wobec innych - to zachowaj to dla siebie. @Ankaaa kulturalnie zwróciła uwagę co sie dzieje w tym wątku to dostała za to warna(nawet nie użyła słowa powszechnie uważanego za niecenzuralne). Trzymaj poziom i nie rób "z igły widły". To nie jest Twoja prywatna farma, ani nie jesteś żadnym Führerem, regulamin regulaminem-ja to rozumiem, ale też podstawową zasadą na [H] - jest wolność słowa, poza tym nie umiesz przyznać, że sam czasami mówisz/piszesz bez zastanowienia. Nie zachowuj sie jak wyrocznia, bo forum będzie świeciło pustkami jak tak dalej będzie. To tyle co chciałem powiedzieć - robisz dramat z niczego i łapiesz ludzi za słówka. Piszę to obiektywnie-wolność słowa to podstawa, więc @surveilled - trochę zluzuj, bo sam piszesz, że od surowego regulaminu można odstąpić. Więc proszę o więcej obiektywizmu i bez uprzedzeń wobec użytkowników [H]
  • 1360 / 61 / 25

Pawoleh666 jakoś przemilczał za co miał w sumie 4 warny. Ciekawe dlaczego....
Mniejsza o to. Peace, love and whatever
Wróć do „Dział pomocy technicznej Hyperreala”
Na czacie siedzi 1079 uczestników Wejdź na czata