Moderacja Forum – dyskusja, odwołania, zastrzeżenia

Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://hyperreal.info/kuchnia/FAQ:Hyperreal

Moderator: Admin minor

• 3630 / 938 / 2

Przypominam, że temat dotyczący Skarg na moderację, nie jest tematem do wniosków o zbanowanie innego użytkownika-niemoderatora. W przypadku naruszeń regulaminu przez jakiegoś użytkownika istnieje opcja: Zgłoś ten post. Brak rzeczowych dowodów domniema niewinność oskarżanej.

Brutalny, to nie jest wątek do prywat, następnym razem poleci warn.
  • 1122 / 200 / 4

Na przykłądzie tego wpisu:

https://zapodaj.net/79ec0440fa8d5.jpg.html

Wypowiedź użytkownika Peakyblinder94 odbiega trochę od ogólnie przyjętych norm syntezy efedronu, stąd mój wpis - który "daje do myślenia". Z pewnością nie miał na celu obrażenie kogoś, napisanie dla napisania, czy zmiany tematu...

informuję, że moje "zdanie" jakie by nie było - choć gramatycznie rzeczywiście nie wnosi NIC do dyskusji, w świetle reakcji tego "NAJŁATWIEJSZEGO prawdopodobnie w syntezie narkotyku" oraz w kontekście zacytowanego zdania wpisu użytkownika poprzedzającego mój wpis - wnosi aż nadto.
Zdanie było napisane w formie "zapytania". Zapewne osoby, z "wyższym wykształceniem" rozumieją to doskonale. Proste sformułowanie i logiczne, w którym się chyba każdy połapie.
I moje zapytanie jest BARDZO NA MIEJSCU I W TEMACIE! i w moim odczuciu wnosi bardzo wiele do samej dyskusji o syntezie metkatynonu.

Jeżeli już, to najlepszym wyjściem było przeniesienie tego wpisu WRAZ Z WPISEM AUTORA KTÓRY O DZIWO ZOSTAŁ - do działu syntez efedronu.
post3305375.html#p3305375

Rzekomy Offtop który opisuje "działanie psychoaktywne" do jakości otrzymanego materiału - to offtop?

Ta dyskusja jest bardzo na miejscu... fakt faktem, iż szczegóły samej reakcji mogą zostać wypracowane w odpowiednim dziale, lecz samo "zaszczepienie" użytkowników efedronu tym, że mogą zrobić wydajniejszą reakcję, aby DZIAŁANIE PSYCHOAKTYWNE było subiektywnie i nie subiektywnie lepsze - wydaje mi się wpisem adekwatnym do działu.

Jak to widzi moderacja/szefostwo [ HP ], bo moim zdaniem "temat" wart rozwinięcia... wnosi bardzo dużo do tematu syntezy efedronu, kiedy to dodajemy "sławny" ocet po reakcji,
a cała synteza odbywa się BEZ jego użycia? Ja ... i zapewne nie tylko ja - chętnie dowiemy się czegoś więcej.

Zaś użytkownika Taurinn proszę o zejście ze mnie... i dokładniejsze zamiatanie wątku, jeżeli już takowe robi.

Dlaczego tytoń jest legalny, a konopie nie?

Tytoń oprócz tego, że bardzo źle wpływa na organizm człowieka, to mocno zanieczyszcza również środowisko. Konopie wręcz odwrotnie. W tym artykule przedstawiam różnice między tymi dwoma roślinami.

Spotkali się przy garażach. Dla 13-latka był to pierwszy raz. Chłopiec nie żyje

15-latek przyznał się do handlowania pigułkami ecstasy. Nastolatek sprzedawał je za 2 funty (ok. 10 złotych). Jednym z jego klientów był 13-latek, który po zażyciu narkotyku zmarł.
  • 1791 / 372 / 25

Jakbyś w tamtym poście napisał chociaż 1/10 znaków, które tutaj naprodukowałeś to nie byłoby problemu. Takie jednozdaniowe posty niestety nie wnoszą nic do dyskusji. Gdyby moderatorzy je zostawiali, to każdy wątek miałby +300 stron i szybko stałby się nieczytelny. Trzeba było tam swoje myśli rozwinąć, nic nie stoi na przeszkodzie żebyś się rozpisał w odpowiednim wątku.
  • 1122 / 200 / 4

Wybacz, że "myślałem" iż to nic nie znaczące zdanie - jest znaczące.
Użytkownik nieaktywny
  • 35 / 3 / 0

Co się dzieję z moderatorami "Stymulanty"? Serio akceptują co kilka dni posty? Kiedyś to było nie do pomyślenia, rozumiem że są ludźmi i mają też swoje ćpuńskie życie no ale w innych działach nie ma problemu raczej, a tam posty wiszą dniami.
  • 5240 / 274 / 10

Przepraszamy. W przeciwieństwie do konkurencyjnych portali jestśmy non-profit i wszyscy tu pracujący są wolontariuszami. Czasami ludzie znikają na kilka dni bez ostrzeżenia, a czasami zwyczajnie brakuje rąk w ogóle. Prosimy o cierpliwość – po trzydziestce posty przestają wymagać akceptacji, natomiast przed trzydziestką najskuteczniej można powstrzymać trolle i inną gimbazę przed nadużywanem naszego forum.
  • 2435 / 540 / 155

@traumer Ja też przepraszam, mimo że stimy nie są moją główną działką, ale posty zaakceptować mogę. Po prostu przez ostatnie dni byłam na detoksie od opio w dość ciężkim stanie i nie miałam siły nawet tu wejść. Każdy z nas niestety potrafi zachorować czy mieć obowiązki związane z nauką/pracą.
  • 2203 / 695 / 0

Hejo moderacjo, piszę tu bo najbardziej aktywny wątek. Wyświetliło mi się powiadomienie że ktoś tam zapostował w wątku "hadel - wątek ogólny", wchodzę i "nie masz uprawnień do przeglądania tego forum". Bug czy to jakiś krąg Illuminatów z wstępem dla wybranych? Gdzie ubiegać się o dostęp? O co kaman? Trochę mnie nie było więc jestem nieco do tyłu ze zmianami na forum.
  • 3022 / 1224 / 1

Ten post jest już w śmieciarce. Jak ktoś pisze o handlu to jego posty tam lądują. Ktoś ciebie mentionował i dostałeś powiadomię przed usunięciem. Post został przeniesiony do śmieciarki, gdzie dostępu nie masz stąd wyświetliło się, że brak uprawnień.

Wyślij na pw link do tego posta. Zerknę, czy obok handlu. nie ma jakiejś wiadomości dla Ciebie.
Użytkownik zbanowany
  • 1161 / 121 / 0

Dzięki :-)
Swoją drogą, jeśli nie oglądaliście "Złego Porucznika" to polecam. Stary, fajna muzyczka %-D
Wróć do „Dział pomocy technicznej Hyperreala”
Na czacie siedzi 1490 uczestników Wejdź na czata