Dział dotyczący roślin zawierających substancje wywołujące in vivo uspokojenie organizmu, m.in. kratom i sałata jadowita.
ODPOWIEDZ
Posty: 1294 • Strona 130 z 130
  • 16 / 3 / 0

20 czerwca 2022CATCHaFALL pisze:
@Tseno, jasne że tak.
Według mnie Kratom działa bardzo podobnie do tramadolu właśnie. Noddzi troszkę, ale jest moc i energia.

Od siebie polecam wszystkie "red"y.
Tak z 10g imo idealnie, w porównaniu do 400mg.
Masz jakiś sposób na przyjmowanie dawek większych niż 5g? W moim przypadku, nawet jakbym szybko przyjął dużą ilość, to by jeszcze szybciej opuściła żołądek.. ale może to kwestia przyzwyczajenia.
  • 1276 / 771 / 1
Awatar użytkownika
CATCHaFALL
Kompetentny
Kompetentny

@Flammeus W sensie jak wypić więcej, niż 5g?
Ja robię tak od zawsze: post3600783.html#p3600783
𝑺𝒕𝒂𝒚 𝒘𝒊𝒍𝒅, 𝑴𝒐𝒐𝒏 𝒄𝒉𝒊𝒍𝒅... 🌕
  • 19 / 3 / 0

U mnie początki 10g (luty) teraz 40g ;/ tylko raz dziennie biorę. Faktycznie nie ma co bać się duzych dawek, ale... U mnie powyzej 40 pojawia się silny ból głowy ( może dzięki temu zatrzymalem się z ilościami)
Znajomy z pracy też zaczyna przygodę, bo mu tramca zabrakło. jest bardzo zadowolony ;)
  • 1 / / 0
Awatar użytkownika

Wszystkim którym na samą myśł o wypiciu kratomu wykrzywia ryja polecam zmieszać z lemoniadą, próbowałem wszystkiego; soku pomarańczowego, jabłkowego, mleka czekoladowego i zwykłego, wymieniać by trochę zeszło było bo wszystko co niegazowane w którymś momencie zmieszałem z kratomem ale po odkryciu lemoniady wypijam ze smakiem, super maskuje smak i nawet nie wykręca ryja %-D.
ODPOWIEDZ
Posty: 1294 • Strona 130 z 130
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.