Dział dotyczący roślin zawierających substancje wywołujące in vivo uspokojenie organizmu, m.in. kratom i sałata jadowita.
ODPOWIEDZ
Posty: 1230 • Strona 123 z 123
Online
  • 393 / 115 / 0
Awatar użytkownika
Melodyne Online

Re: Kratom - wątek ogólny
Post
Musisz grzecznie i cierpliwie poczekać (w tym czasie prowadząc się zdrowo i przyzwoicie, jak nie my) aż organizm się wyreguluje na tyle, ze sam z siebie będzie w stanie wygenerować "kratomowy power", bez kratomu;)
  • 187 / 16 / 0
Awatar użytkownika

Re: Kratom - wątek ogólny
Post
Wiem, czekam na to, czasem mam przebłyski, ale to tylko chwilowe ;)
  • 648 / 22 / 0
Awatar użytkownika

Podbiłem sobie, kurwa, tolerancję na kodę tym kratomem. Po jakim czasie od przestania brania kratomu będzie jakaś poprawa??
Dodam że Kratom brałem jakieś trzy, cztery tygodnie, po rocznej przerwie.
Pozdrawiam!
Paweł
  • 187 / 16 / 0
Awatar użytkownika

dwa i pół tygodnia bez kratomu i jakoś leci. Chociaż ciągle brak motywacji i ciągłe prokrastynowanie się uruchamia, ma ochotę zarzucić sobie człowiek i być znowu zmotywowanym, nie dziwota że te wszystkie alpry i kratomy tak uzależniają.
  • 1 / / 0

W USA Kratom reklamuje się na każdym kroku jako roślinny środek kojący nerwy. Coraz więcej mówi się tam o delegalizacji przez coraz większą grupę uzależnionych Karen
  • 187 / 16 / 0
Awatar użytkownika

Miejmy nadzieję że Europy to nie dotknie. Ja co tydzień jestem w robocie w Austrii i tam elegancko w sklepiku zielarskim się zaopatruję, byłbym trochę wkurzony gdyby mi taką opcję odebrano.
  • 14 / / 0

Od paru dni wieczorami zażywam Kratom Green Riau i na następny dzień po zażyciu mam wrażenie lekkiej odklejki. Wyraźna, acz nienachalna depersonalizacja i derealizacja. Miał ktoś podobne doświadczenia?

Swoją drogą, wcześniej brałem tylko czerwone odmiany, których działanie było bardzo odmienne od tego. Przyjemna stymulacja i relaks, idealny do pogrania na kompie albo przeglądania głupot na internecie :)
  • 22 / 13 / 0

No właśnie.. zielony tez mi jakoś nie podchodzi. Fajnie podbija nastrój ale drażni mnie trochę stymulacja i po godzinie pojawia się drżenie. Zamówiłem zielony i czerwony tyle ze ten czerwony nie Kratom. Wygląda jak henna ale vendor zaufany także raczej nie oszukał, poza tym zielony był potent.. może sie pomylił i posłał mimose hostilis.. nie wiem. Tak czy siak nie jestem mega miłośnikiem kratonu ale dobrze go mieć w apteczce. Gdyby był tańszy chociaż.. bo gdybym chciał to opium mam o polowe taniej ale wole nie chcieć
  • 758 / 27 / 0
Awatar użytkownika

Ktoś łączył kodeinę z kratomem? Jakie dawki, jakie efekty? Wydaje mi się, że działałoby podobnie do kodeiny z Tramalem.
„Na ulicy przed domem leżał kot z białym kołnierzykiem, ni to grzejąc się w słońcu, ni to raczej jednak nie żyjąc, wnosząc z faktu, że nie było słońca ani żadnych innych przyczyn, by leżeć wśród pędzących samochodów.”
  • 118 / 4 / 0

Mam pytanko do uzależnionych od kratomu lub schodzących kratomem z silniejszych środków - czy nie budzą was efekty odstawienne jakoś w środku nocy bo jak czytam że trzyma 4-6 godzin to nie wiem czy da rade się wysypiać?
ODPOWIEDZ
Posty: 1230 • Strona 123 z 123
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.