Wódka - wątek ogólny

Alkohol etylowy pod każdą postacią.
Więcej informacji: Etanol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 32 / 2 / 0

Niech ktoś mi powie dlaczego dobrej jakości czysty spiryt rozrobiony z wodą, albo jakimś napojem działa lepiej niż nie jedna wódka nawet z tych droższych? Działa lepiej tzn tak jak powinien czyli poprawiony nastrój, brak zawahania, pewność siebie bez uboków typu mdłości senność. Ilekroć bym tego nie próbował zawsze mam tak samo.
  • 114 / 9 / 0

Bardzo dawno nie pilem wodki. Moze kielon pod koniec wakacji od kumpla staruszka. Przydalaby mi sie, mysle ostro o malpce soplicy przepalanej, lecz swiadomosc wypicia mniej szkodzacego tyskacza jakos niweluje to myslenie plus chyba na malpce bym dopiero zaczal chlac. Od wodki rozum krótki.

Antynarkotykowe reality show

Festyny, kolonie i pogadanki – tak wygląda w Polsce profilaktyka antynarkotykowa. Jerzy Afanasjew rozmawia z dr. Agnieszką Pisarską z Zakładu Zdrowia Publicznego Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

Ktoś wrabia marynarzy w przemyt? Kolejny statek z kokainą w ładunku zatrzymany w Meksyku

Trzeci w ostatnich miesiącach przypadek przemytu kokainy ujawniono podczas rozładunku statku w meksykańskiej Altamirze.
  • 7629 / 955 / 0

Ja mocne alkohole pije w zasadzie tylko "degustacyjnie" (piwa z resztą też). Jeśli potrafisz się w miarę kontrolować i 1 kielon nie powoduje opróżnienie butelki, to polecam "kolekcjonowanie" dobrych alkoholi (niekoniecznie tylko wódki).
Zajebista sprawa - otwierasz tzw "barek" (chyba w każdym polskim domu jest barek : D) i polewasz sobie to, na co tam masz aktualnie ochotę. Butelkę zakręcasz i odkładasz. Jako że alkohol jest doskonałym konserwantem, trunek nigdy się nie zepsuje.
Wpadają goście, to zawsze masz czym przyjąć... : ) Mi się marzy taki, jak u prezesa spółdzielni w Alternatywy 4 https://www.youtube.com/watch?v=-Qhz_fLJ5IE
  • 424 / 36 / 0

18 listopada 2019NicNieBralem2000 pisze:
Bardzo dawno nie pilem wodki. Moze kielon pod koniec wakacji od kumpla staruszka. Przydalaby mi sie, mysle ostro o malpce soplicy przepalanej, lecz swiadomosc wypicia mniej szkodzacego tyskacza jakos niweluje to myslenie plus chyba na malpce bym dopiero zaczal chlac. Od wodki rozum krótki.
mnie po dłuższej przerwie to po 50-100tce(czy dwóch piwach) nie załącza się ochota na zalanie pały- tak mam zazwyczaj przy krótkich(kilkudniowych) okresach niepicia, ale tak jak każda używka na każdego działa zawsze trochę inaczej- to analogicznie jest w przypadku etanolu
  • 316 / 49 / 0

Łycha z colą, jakie proporcje? Nie znosze smaku wódki, ale mam ballantines i nie chce zmarnować
  • 511 / 54 / 0

@up mnie najlepiej wchodzi 50ml łychy i 100ml coli plus kilka kostek lodu. Wersja dla osób lubiących ten wspaniały alkohol to 100ml łychy plus kilka kostek lodu.
  • 7629 / 955 / 0

Polecam ballantines'a ze Schweppes'em cytrusowym - zajebiście się te smaki uzupełniają.
  • 4 / / 0

pytanie z innej beczki, piłem 4 dni wódke okolo pol litra dziennie o 14.30 zaczynam zmiane i tu pytanie czy jest mozliwosc ze po rownych 24 godzinach cos wydmucham ?
Wróć do „Etanol”
Na czacie siedzi 136 uczestników Wejdź na czata