SSRI: Sertralina (Zoloft, Setaloft, Asentra) - Wątek ogólny

Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

Czy preparaty z Sertralina pomogly Ci w leczeniu twoich zaburzen?

36%
Tak, bardzo pozytywnie
316
31%
Tak, ale mialem przy niej problemy
271
13%
Nie, to straszny syf, opoznia orgazm!
112
20%
Nie, nie dziala.
179

Liczba głosów: 878

• 414 / 7 / 0

To jeszcze ostatnie pytanie, mam już wizytę umówiona, ale wole się tez tu zapytać:

Czy mogę coś dostać na szybszy orgazm? Libido jest Ok, ale mogę dymać 20min i nie dojść :((( (Jestem na bupropion + sertralina + pregaba)
  • 2038 / 327 / 0

Dzisiaj mija tydzień jedzenia witaminy S, w dawce 200mg z rana.
Uboki są na razie w stylu mdłości, bólów głowy, lekkiej akatyzji, nadmiernego pobudzenia itp.
Cierpliwie czekam na efekty terapeutyczne, ponoć czym większe uboki, tym lepsze potem efekty lecznicze.

Coś czuję, że jeszcze 2 tygodnie i te efekty uboczne powoli będą zanikać,
przy tym trzeba cierpliwości to wiem..

Czy jest jakaś różnica w stosowaniu tabletek różnych firm ?
Mam sporo Asertinu, który kupiłem jakoś w 2018, nie zwietrzyło się ? %-D

Łodzie podwodne do przemytu narkotyków made in Europe

W Europie coraz bardziej pożądanym staje się rozpoczęcie dyskusji nad przygotowaniem zróżnicowanych służb do walki z przemytnikami narkotyków wykorzystującymi jednostki morskie o dużym zanurzeniu i przez ten profil na wodzie będącymi trudniejszymi do wykrycia. Technologie postrzegane jako zarezerwowane dla karteli z obu Ameryk zostały bowiem wyłapane w Hiszpanii już w 2019 roku. Teraz dowiedzieliśmy się, że na Półwyspie Iberyjskim zarekwirowano pierwszą jednostkę tego typu wybudowaną w pełni już w Europie. Swoista "podwodna" wojna z narkotykami staje się czymś, co za chwilę może być problemem nie tylko dla Hiszpanów i Portugalczyków, ale też chociażby państw basenu Morza Śródziemnego.

Z parku prosto za kratki… Kolejne uderzenie w biznes dopalaczy

Wielodniowa wcześniejsza praca operacyjna przyniosła efekty, a wrocławscy policjanci zatrzymali w Parku Tołpy, 43-latka i jego 26-letnią towarzyszkę. Zarówno mężczyzna, jak i jego partnerka, posiadali przy sobie środki zabronione ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii.
  • 897 / 319 / 0

28 lutego 2021OdwiertKorzenny pisze:

Czy jest jakaś różnica w stosowaniu tabletek różnych firm ?
Mam sporo Asertinu, który kupiłem jakoś w 2018, nie zwietrzyło się ? %-D
Nie ma żadnej różnicy między preparatami różnych producentów, jak były przechowywane w zamknięciu, a nie gdzieś np. na słońcu to będą ok.
  • 2038 / 327 / 0

Czy vapowanie CBD jakoś koliduje w leczeniu sertraliną ?
Użytkownik nieaktywny
  • 1200 / 142 / 0

nie powinno w zaden sposób
  • 69 / 5 / 0

Ma ktoś porównanie jak wypada setra do esci ? Chodzi mi o lęki , fobie społeczną , depresję .. esci bralem kilka lat temu (moje pierwsze SSRI) i całkiem spk ale bez fajerwerków , wydaje mi się że setra to większy kaliber , powinna być skuteczniejsza zwłaszcza w depresji ale czy z lękami radzi sobie również lepiej . Brał ktoś oba i może porównać ? Wiem że to indywidualna sprawa ale i tak chętnie bym posłuchał opini innych
  • 80 / 1 / 0

Jak biorę 50mg setaloft i 200 pregabaliny to jestem pizda? Bo ludzie tutaj więcej wiele. To jest chujowo mix? %-D
  • 80 / 1 / 0

Jak biorę 50mg setaloft i 200 pregabaliny to jestem pizda? Bo ludzie tutaj więcej wiele. To jest chujowo mix? %-D
  • 1366 / 239 / 0

Jak bierzesz taką dawkę sertry i się dobrze na niej czujesz bez jebitnych uboków to się ciesz a nie zadawaj bezsensowne pytania
  • 784 / 356 / 1

06 marca 2021p0robiony pisze:
@pawoleh666 ma rację.

Nie sugeruj się tym, co tutaj ludzie wypisują, tylko trzymaj się zaleceń lekarza. Jak będzie Ci kazał wskoczyć na 75mg, to wtedy to zrób. To samo pregabalina. Tutaj ludzie walą i po 2 gramy for fun, ale nie zapominaj że to forum dla cpunów, a nie przyjmujących leki z jakiegoś konkretnego powodu.

Co do sertraliny, to z kimkolwiek bym o niej nie gadała, to mimo tego działa wyśmienicie i przez to że miesza w serotoninie to chce się żyć, to jednak spektrum uboków ma szerokie. Nie wiem ile bierzesz, w sensie czy już zdążyła się rozkręcić na całego (minimum 2 tygodnie).
Sama wiem z doświadczenia, bo leczyłam się ponad pół roku, że są one jednak warte zachodu, więc jeśli zauważysz jakieś u siebie to się nie zniechęcaj. Ja miewałam jakieś niekontrolowane skurcze, najczęściej w nocy i przewaznie nóg. Myślę, że pregaba łagodzi takie wybryki, bo świetnie rozluźnia.
Ciesz się dobrym samopoczuciem.
Tutaj wiele osób mianowało się samozwańczo lekarzami i polecają innym co mają robić. Ty słuchaj swojego własnego lekarza, a będzie dobrze.
Bierzesz sertre z jakiegoś powodu, więc życzę Ci rychłego wyjścia z sytuacji i jak najmniej skutków ubocznych 😉
Wróć do „Antydepresanty”
Na czacie siedzi 2246 uczestników Wejdź na czata