SSRI: Sertralina (Zoloft, Setaloft, Asentra) - Wątek ogólny

Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

Czy preparaty z Sertralina pomogly Ci w leczeniu twoich zaburzen?

36%
Tak, bardzo pozytywnie
323
32%
Tak, ale mialem przy niej problemy
284
13%
Nie, to straszny syf, opoznia orgazm!
114
20%
Nie, nie dziala.
180

Liczba głosów: 901

• 205 / 10 / 0

Z doświadczenia nie wiem bo tylko brałem Esci i też źle na mnie działał, ale ssri wykazują też działanie przeciwlękowe z tego co wiem.
  • 613 / 98 / 0

sertralina działa dodatkowo aktywizująco, ale przeciwlekowo to losowość.

Konopie i marihuana medyczna. Nowy początek (wywiad)

Biznes konopny w Polsce rozwija się dynamicznie, ale przedsiębiorcy muszą uważać, by nie wejść w konflikt z prawem. W tym tygodniu w Sejmie zostały złożone projekty ustaw mające zakończyć drogę przez mękę działających w tym biznesie. Zdaniem Marzeny Łasińskiej, przedstawicielki firmy Medican Campus, to może być nowy rozdział w historii polskiego rynku, patrząc choćby na segment przemysłowy, rolniczy oraz farmaceutyczny. Jednak na całkiem bezmyślną legalizację polskie społeczeństwo nie jest jeszcze gotowe – mówi w wywiadzie dla serwisu portalspozywczy.pl Marzena Łasińska, komentując projekty, które zostały złożone w Sejmie 20.04.2021 r.

Prawie tona kokainy w węglu. Śledczy rozbili narkotykowy gang

Funkcjonariusze hiszpańskiej policji wraz z pracownikami portugalskich służb rozbili międzynarodowy gang, który od kilku lat zajmował się przerzutem narkotyków do Europy. W policyjnej akcji przejęta została niemal tona kokainy, która przewożona była w ładunku z węglem.
  • 56 / 8 / 0

17 października 2020surveilled pisze:
@pauleta1987: sertralina to antydepresant, nie wykazuje działania anksjolitycznego (przeciwlękowego) w przewidywalny sposób. Czyli jakby jej nie było: raz się boisz, raz nie – w przeciwieństwie do klonów/innych bzd.
[/quote
SSRI działają na lęk ale głównie napadowy.
  • 91 / 14 / 0

Biore Sertraline od 6 miesiecy, nie wyczuwam prawie kompletnie dzialania, czy psychiatre poprosic o jakies inne SSRI czy czekac dalej?
  • 994 / 364 / 0

21 października 2020CieplyDotykKsiedza pisze:
Biore Sertraline od 6 miesiecy, nie wyczuwam prawie kompletnie dzialania, czy psychiatre poprosic o jakies inne SSRI czy czekac dalej?
6 miesięcy to już bardzo długo, jak najbardziej poprosić o inny lek, albo zwiększenie dawki (nie wiem jaką bierzesz)
  • 223 / 2 / 0

Setra działa na was przeciwlękowo ?
  • 91 / 14 / 0

Na mnie nie dzialala w ogole bynajmniej tak mi sie wydawalo, Od wczoraj wale Paroksetyne, zobaczymy co bedzie za 2-3tyg
  • 2360 / 308 / 1

Sertra i moklo to faktycznie paliwo rakietowe na granicy bezpieczeństwa?
  • 994 / 364 / 0

@retrowirus niby tak..ale wiesz jak to jest,tak samo mówią o sertralina+tramadol,jakoś żyje ale nie ma co próbować,tym bardziej polecać komuś.
  • 91 / 14 / 0

wydaje mi sie ze biorac taka sertre lub paro na ktora sie wczoraj przezucilem, to dopoki sie nie wkreci, to najlepiej nic nie pic ani nie cpac ;)
Wróć do „Antydepresanty”
Na czacie siedzi 2410 uczestników Wejdź na czata