SSRI: Sertralina (Zoloft, Setaloft, Asentra) - Wątek ogólny

Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

Czy preparaty z Sertralina pomogly Ci w leczeniu twoich zaburzen?

37%
Tak, bardzo pozytywnie
258
30%
Tak, ale mialem przy niej problemy
212
13%
Nie, to straszny syf, opoznia orgazm!
94
20%
Nie, nie dziala.
140

Liczba głosów: 704

• 20 / 6 / 0

Jogurt, rozwiń myśl. Nie popuszczam, nie odstawilbym sertraliny, dam sobie conajmniej 3 miechy i zobacze jak moj organizm sie zachowuje, jesli nie zobacze poprawy to i tak nie odpuszczę, puszukam innego zamiennika.
  • 2162 / 387 / 0

Zapewne chodzi o popuszczanie sobie z benzo, taaa... jest to gwóźdź do trumny.

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Czy kobietom w ciąży można zapisywać opioidy?

Co należy brać pod uwagę przepisując opioidy dla kobiety w ciąży? National Maternal and Child Oral Health Resource Center stworzył zalecenia, które mają pomóc w odpowiedzi na to pytanie.
  • 47 / 1 / 0

Mija 4 miesiąc odkąd biorę sertralinę 100mg, bupropion 150 i pregabalinę 150. Od kilku dni zauważyłem zwiększoną apatię, senność, brak napędu i motywacji. Zupełnie jak na początku kuracji. Nie pomaga kawa, yerba. Co jest nie tak? Na drodze terapii zwiększono mi dawkę sertry. Możliwe by działała zupełnie odwrotnie od przeznaczenia? Bardzo sobie chwalę ten mix. Brałem go już 3 lata temu. Zwiększyć dawkę sertry i dobić do 150? Zostać na tej, przeczekać? Proszę o informacje, czy ktoś miał podobną sytuacje?
  • 2162 / 387 / 0

bupropion do 300mg/d proponuję, myślę, że z tego trio najlepszy w leczeniu anhedonii, apatii i podobnych stanów. Objawy kwalifikują się typowo pod leczenie NDRI.
  • 20 / 6 / 0

Dear misspill and others

Czy moge w mniej lub bardziej odległej przyszłości połączyć zoloft z lekami nootropowymi np Noopept ? Nie będzie kolizji ?

Z dragami nie mam od lat wiele wspolnego, bardzo lubilem amfetamine, staralem sie z nia nie spoufalac za bardzo bo dla introwertyka z bogata osobowscia to jest istna pulapka. Święty grall, jedyny stan w którym czułem się naprawde sobą, wszystkie mechanizmy które mnie codziennie sabotują przestają istnieć.
  • 208 / 22 / 0

Możesz ale uboki po pewnym czasie przejdą moim zdaniem zaczekaj a potem zacznij od czegoś łagodnego piracetam, aspargin itp.
  • 2162 / 387 / 0

Też postawiłabym na piracetam. Spokojnie możesz łączyć nootropy z sertrą.
  • 20 / 2 / 0

Od 24 dni biorę 150mg miałem 4 dni zajebiste ale na razie to tyle. Czuję cały czas wkurwienie, natręctwa 4x silniejsze trzęsie mną od wewnątrz + prądy w głowie. Generalnie sertralinę biorę od sierpnia i powoli piąłem się do 150. Jak byłem na 100mg to zaczęło się robić na prawdę fajnie ale doktorka zdecydowała jeszcze zwiększyć dawkę. Czekać na efekt terapeutyczny tej dawki czy nie ma już sensu i wrócić do 100, jak myślicie???
  • 2979 / 184 / 0

Czekaj.
  • 45 / 2 / 0

Czekaj !!! U mnie po roku rozkręciła się w 100%. Warto było czekać chociaż tez wiem co to cierpienie 24h i potrzeba funkcjonowania w życiu !!! Rozkręca się długo ale jest boskim lekiem w miesiąc czy dwa - chuja a nie pomoże, chyba ze cuda się zdarzą wiec jak ktoś chce efekt tak szybko niech sobie da siana od razu czekać cierpliwie kilka miechów !!! Pozdro i powodzenia
Wróć do „Antydepresanty”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata