Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści
Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
ODPOWIEDZ
Posty: 82 • Strona 9 z 9
  • 1279 / 139 / 0
Awatar użytkownika

Re: Alkohol - mixy
Post
30 lipca 2021sclyzz pisze:
alko plus metkat to dziwna, ale bardzo przyjemna faza. Niby podpity, niby po kocie, ale jest tak inaczej. Wczoraj jak z ziomkiem byłem na piwku i łaziliśmy po mieście, a ja po 2 paczkach kota i 6 piwach przed to czułem się jakoś tak w chuj odważnie z lekką banią alkoholową. Chodziłem przy tym dziwnie jakbym miał bombe życia. Odrazu było widać, że jakiś nie taki jestem. Na dodatek miałem różne dziwne, ale przyjemne myśli na bani, które wypowiadałem. Dzisiaj właśnie piję ósme piwko plus paka metkata i znowu jest pięknie. Nie da się tego opisać, polecam spróbować ten mix
pytanie jakie mi się nasuwa to czy brałeś to iv? a jak tak to czy istnieje inny sposób podania metkata bo bym chętnie sprawdził ale iv nie dla mnie
Online
  • 105 / 10 / 0
Awatar użytkownika
sclyzz Online

Re: Alkohol - mixy
Post
Próbowałem IV, ale to też nie dla mnie. Jeśli chodzi o podanie 1/3 centów to jest ok, ale metkat ma ciut więcej i z tego co czytałem "trzeba mieć wprawę". przepłuczka to co innego.
metkat z paki acataru podany oralnie jest w sam raz. Zmieszaj to najlepiej z pepsi. I najlepiej się nie wjeb jak w benzo
ODPOWIEDZ
Posty: 82 • Strona 9 z 9
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.