Alkohol - mixy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 64 Strona 7 z 7
Rejestracja: 2017
  • 387 / 29 / 0


Najciekawsze połączenia etanolu z innymi środkami to alkohol + dekstrometorfan oraz alkohol + fenyloetyloaminy. Teraz nie wyjaśnię, dlaczego tak uważam.
Rejestracja: 2019
  • 7 / / 0


Tak ale było coś o depresji oddechowej wiec pytam

Kto doświadczył tego głodu, może uczestniczyć w naukowym projekcie UMK

Zakład Pielęgniarstwa Psychiatrycznego Collegium Medicum UMK zaprasza do udziału w badaniu. Poszukiwani są mężczyźni w wieku 23-64 lata, którzy przeszli alkoholowe leczenie odwykowe.
Rejestracja: 2018
  • 2032 / 375 / 154


@TraktOor, zależy w jakim kontekście mówisz o depresji oddechowej. Po alko solo wystąpić może, jeśli przesadzisz, a w przypadku innych środków (zwłaszcza depresantów i leków psycholeptycznych) alko nasila działanie depresyjne na OUN, więc oczywiście ryzyko depresji oddechowej znacznie się zwiększa. Poza tym alko wchodzi w liczne interakcje farmakodynamiczne z lekami, osłabiając lub wzmacniając ich działanie w zależności od substancji. Chociażby zmixowanie alko z mj żadnej depresji oddechowej nie spowoduje. W przypadku stimów czy dyso nasilić się może wpływ na wątrobę czy układ krążenia. Napisz, o jaką konkretnie substancję Ci chodzi, to powiem dokładniej.
Rejestracja: 2010
  • 187 / 5 / 0


alkohol+tramal to jest to. party mode on. ten luz "rześkość" ogarniecie, a nie takie najebanie czyste, coś jak gibel tylko bez ochoty na ruchanie,ale bajerka jest i brak zachamowań
Posty: 64 Strona 7 z 7
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości