Alkohol - mixy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 70 Strona 7 z 7
Rejestracja: 2017
 • 507 / 58 / 0

Najciekawsze połączenia etanolu z innymi środkami to alkohol + dekstrometorfan oraz alkohol + fenyloetyloaminy. Teraz nie wyjaśnię, dlaczego tak uważam.
Rejestracja: 2019
 • 7 / / 0

Tak ale było coś o depresji oddechowej wiec pytam

Terapia z użyciem MDMA pozwala przepracować traumy?

"Jakbyś patrzył na przeszłość przez aparat fotograficzny z obiektywem szerokokątnym”.

Samolot z narkotykami rozbił się podczas startu. Wszystko przez “chciwość” przemytników

Do zdarzenia doszło w Papui-Nowej Gwinei. Rozbicie maszyny pozwoliło policji na zlikwidowanie grupy przestępczej z Melbourne.
Rejestracja: 2018
 • 2435 / 538 / 155

@TraktOor, zależy w jakim kontekście mówisz o depresji oddechowej. Po alko solo wystąpić może, jeśli przesadzisz, a w przypadku innych środków (zwłaszcza depresantów i leków psycholeptycznych) alko nasila działanie depresyjne na OUN, więc oczywiście ryzyko depresji oddechowej znacznie się zwiększa. Poza tym alko wchodzi w liczne interakcje farmakodynamiczne z lekami, osłabiając lub wzmacniając ich działanie w zależności od substancji. Chociażby zmixowanie alko z mj żadnej depresji oddechowej nie spowoduje. W przypadku stimów czy dyso nasilić się może wpływ na wątrobę czy układ krążenia. Napisz, o jaką konkretnie substancję Ci chodzi, to powiem dokładniej.
Rejestracja: 2010
 • 209 / 7 / 0

alkohol+tramal to jest to. party mode on. ten luz "rześkość" ogarniecie, a nie takie najebanie czyste, coś jak gibel tylko bez ochoty na ruchanie,ale bajerka jest i brak zachamowań
Rejestracja: 2019
 • 364 / 52 / 0

panowie jak wczoraj poszedł mixik tramadol + kodeina+ clonazepam , to dziś (na 2 dzień) mogę sobie chlapnąć 200ml soplicy smakowej? czy będzie troche zatykać

gbu

Rejestracja: 2007
 • 734 / 38 / 0

dla mnie tylko alk +mj .Niestety za bardzo spodobał mi się ten mix, na sam alk 0 ochoty.
Tylko trzeba 'popracować ' nad proporcjami, bo jak ktoś nie jest przyzwyczajony i do tego za dużo wypije to jedna chmura i zgon.

KZK

Rejestracja: 2019
 • 6 / / 0

Mogę zajebać tramadol po jednym piwie i kilku wiadrach.
A i jeszcze rano brałem moje tabsy - paroksetyna SSRI
Rejestracja: 2015
 • 956 / 94 / 0

alko + mj , ciąg pare lat na takim mixie jak ktos jest wprawiony jak ja to moze pic wódke piwa i przepalac sqnem i nic mu sie nie dzieje do odcinki wrecz , defakto jest to najlepszy mix na swiecie
Rejestracja: 2019
 • 4 / / 0

Witam
Jestem, po 3 piwach z czego jedno 9%. Mam tramadol, diazepam, Bromazepam, pregabaline, CBD, fenobarbital i trochę koksu. Co najbardziej umożliwi naukę?
Rejestracja: 2018
 • 1763 / 364 / 25

Po 3 piwach to już żadna nauka xD Niestety alkohol nie ma właściwości nootropowych, które ułatwiają uczenie się. Jedyny środek z twojej listy, po którym można się uczyć to kokaina, ale skoro i tak już jesteś podpity, to wytrzeźwiej, prześpij się i jutro zabierz się za naukę.
Posty: 70 Strona 7 z 7
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 1325 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości