Alkohol - mixy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 70 Strona 6 z 7
Rejestracja: 2019
 • 31 / 3 / 0

fakt wątek martwy, a twój post ma milion lat, ale dla własnego spokoju odpowiem.
koda w nawet małych ilościach (ja sieknąłem sobie 150) + wóda = zgon
i to nie taki śmieszny zgon w stylu "patrzcie zasnął pijany xd" tylko taki że ludzie z towarzystwa kminią czy nie wezwać karetki bo jesteś blady jak ściana, ledwo oddychasz i odpowiadasz z opuźnieniem pięcio sekundowym.
szczerze odradzam każdemu. nie warto.
Rejestracja: 2016
 • 443 / 114 / 0

alkoholu jako środka psychoaktywnego w zasadzie nie lubię jakoś specjalnie. Lubię dobre, niekoncernowe piwo. Co do miksów, to wypróbowałem na razie takie (wszystkie z piwem, dlatego piwo i alko będę używał tu zamiennie.
tramadol + piwo (w takiej kolejności) = kompletna destrukcja fazy tramadolowej :płacz:
kodeina + piwo = szybsze ujebanie alko i nic więcej
pregabalina + piwo = brak zauważalnych zmian
fenibut + piwo = modyfikacja fazy fenibutowej bardziej w stronę baklo, jednak bez zwiększenia senności i z zachowaniem jasności umysłu. Wadą jest dość duży kac na drugi dzień, możliwy do zaleczenia pregabaliną bądź fenibutem. Objawy kaca nie przypominają jednak typowego zatrucia etanolem - dominują nagłe torsje wśród dobrego samopoczucia. Polecam jedynie ostatni mix, ale to góra 1-2 piwa, absolutnie nie więcej.

Adam Nyk: polskie dzieciaki cierpią głównie na to, że nikt nie ma ochoty ich słuchać

– Przychodzą z uzależnieniem, po próbach samobójczych. Rodzice chcą, żeby od razu zająć się problemem. Są zdziwieni, gdy terapeuta najpierw próbuje się dowiedzieć, co w ogóle dzieje się z ich dzieckiem, oprócz tego, że ich dziecko sięga po dragi – mówi Adam Nyk, specjalista terapii uzależnień.

Młodzi Niemcy przerzucają się z alkoholu na narkotyki

Młodzi Niemcy mniej palą tytoniu i piją alkoholu, ale częściej sięgają po miękkie narkotyki, zwłaszcza marihuanę. Raport w sprawie korzystania przez nich z używek przedstawiła Federalna Centrala Informacji o Zdrowiu (BZgA).
Rejestracja: 2019
Użytkownik nieaktywny
 • 15 / / 0

Boje się bardzo baklofenu który złagodzi skutki schodzenie z GHB i alkoholu. Odstawiajac GHB myślałam że to główny winowajcą a cała dezmotyacja bierze się z braku GHB lub histaminy. Pół browarka 9.2% i magia wraca. Bez alkoholu nie ruszam stimow (4fmph zwykle 24/7) i nie wyobrażam sobie odstawienia GHB. Coś mniej potężne od baklofenu się nada?
Rejestracja: 2019
Użytkownik nieaktywny
 • 4 / / 0

Odświeżę trochę temat,
Wg mnie najlepszy mix na domówki,grille,kluby etc. Ale w odpowiedniej kolejności ;)
Najpierw alko zarzucić i pić do momentu delikatnego stanu upojenia (tzn. zacznie miło wirować świat ale nie zataczasz się , mówisz wyraźnie ale juz duzo luźniej😅) wtedy nadchodzi czas na władka/pabla i repecić ze sprzętem do momentu aż wszystko ładnie wjedzie,wtedy nadchodzi czas na lolo i jak ta fajeczka się wkręci to potem ładować na zmianę aż nadejdzie moement zgonu,oczywiście nie ma reguły jak długo bo wszystko zalezy od jakości sprzętu jak i samej tolerancji człowieka.
Po krótce reasumując uruchamia się świetny stan błogostanu.
Nie jest to jakiś mix z psychotropami czy innymi grubszymi sprawami ale dla każdego kto lubi się bawić w tym towarzystwie myślę że się spodoba.
Pamiętać trzeba jedynie o kolejności i odpowiedniej chwili na poszczególne umilacze.
Rejestracja: 2014
 • 8906 / 1205 / 0

Kiedyś tak zmiksowałem - tylko wódki wypiłem (jak potem policzyłem) ok 0.7 L przez całą imprezę. Skończyło się najgorszym kacem w życiu (2 doby). Nałożyły się na siebie zwała po amfetaminie + kac po alko + brak snu.
Rejestracja: 2019
Użytkownik nieaktywny
 • 4 / / 0

Co do kaca to jest ta sama historia zależy od organizmu, tolerancji i dla przykładu dla takiego bukietu dobieram czystą z reguły absolut siada.
A co do mojego przepisu to trzeba sobie opracować miarę bo być może Tobie wystarczy jeden mocniejszy drink , dużo też zależy od jakości sprzętu to wiem z autopsji, śmieszne jest że odkryłem taki sposób z czystego przypadku, bo w sumie nigdy mi nie wpadło mieszkać wszystko na raz zachowując jakąś kolejność i stan fazy :)
Rejestracja: 2010
 • 4529 / 739 / 25

GBL + alko + baclofen + pregabalina.
Niebezpieczny mix, ależ jak przyjemny.
Rejestracja: 2019
Użytkownik zbanowany
 • 996 / 114 / 0

Tak samo jak z benzo. Mix bardzo niezalecany z uwagi na interakcje, ale jeden z moich ulubionych.
Rejestracja: 2019
 • 7 / / 0

Myślicie ze dobrym pomysłem na sylwka (wiem ze za 3mc) jest alko+koda tak 150mg+tiger żeby nie zejść ? Bo zwykle nawalenie się już mi się nudzi
Rejestracja: 2016
 • 885 / 99 / 0

ja alkohol miksuje, z władkiem, coco no i tytoń tabaka obowiązkowo ;p jarać zioła nie lubię z miksem z amf czy koko ;p

jak już miksować z mj to tylko dobre piwo
Posty: 70 Strona 6 z 7
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 1329 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 2 gości