Petydyna (Demerol, Dolargan, Dolcontral)

Moderator: Opioidy

Posty: 184 Strona 19 z 19
Rejestracja: 2017
  • 1894 / 312 / 2


@michass90 no miałem, w końcu guczek jest naczelnym utylizatorem wszelakich opio które istnieją ;) to ciepło rozpływające się po ciele jest cudowne. Mi wystarczyła jedna ampa właśnie, myślałem że nie będzie za grubo bo mam średnią tolerkę, ale jednak była moc. Dwie to by bylo za dużo.

Petydyna nadaje się bez przyzwyczajenia do niej tylko do zapodania w domu, strasznie nieogarniety człowiek jest po niej, do tego zawroty głowy i falujący obraz, najprzyjemniej jest się położyć po prostu, ale łatwo usnąć wtedy.

Dodam jeszcze, że dawno nie czułem porządnej euforii, mam przeżarty łeb pod tym względem od oxy i fenta, a petydyna mnie pozytywnie zaskoczyła pod tym względem.

Re:

Rejestracja: 2019
  • 7 / 2 / 0


03 maja 2009moloch pisze:
Wikipedia podaje, że petydyna , chyba jako jedyny opioid , posiada zdolnosc do bezposredniego przylaczania sie do transportera noradrenaliny i dopaminy hamujac ich wychwut zwrotny, podobnie jak koko, czyli laczy w sobie poniekad opioid ze stymulantem :) Do tego jest neurotoksyczna, byc moze wlasnie przez to.
Spodziewalem się dużo lepszego "wjazdu" po tej całej petydynie, ale zawiodłem się. Fakt, mimo ogromnej tolerki u mnie na opio (2-4 razy dziennie 1,5-2xMST 200 na strzal plus 4 OxyContiny 80- te 300-400 majki i 320 oxy to taka ilość, która mnie robi dość dobrze, na 300-400mg majki 2x dziennie tez bym wytrzymal nie dostając skreta; to wszystko zagotowane i załadowane wiadomo wszystko w jedna pompe zalane około 10ml wody zebym miał pewność, ze wszystko się rozpusci).

I co moge stwierdzic- wjazd dla mnie dużo lepszy ma mix oxy z majka niż petydyna. Pomijajac tolerke, bo mimo ze petydyna jest do 10 razy slabsza od morfiny 2 ampy Dolcontralu tego 100g/2ml, czyli 200mg robi już mnie lekko, biorac 4 ampy już jest bardzo dobrze. Ogolnie dziwne opio, niby slabe, a raka tolerke jak mam na majke i oxy już 200mg petydyny potrafi lekko porobic. Tylko nie pierdolic, ze chujowo przerbiam, bo walac jakiś czas temu 160mg majki z ampułek nie poczułem duzej roznicy jak sam przerabiam jednego tabsa MST 200. Mysle, ze 140mg jestem w stanie wyciagnac z tabsa MST z tych 200mg. Wtedy jednak bralem 200mg majki z MST i 2 oxy 80tki, teraz biore drugie tyle, czas pomyslec o detoksie. Dlugo się ogolnie wstrzymywalem od wziecia od lekarza recki na ta petydyne, bo balem się, ze od samego wjazdu się uzaleznie. A tu wjazd jest taki jak tekst z pierwszej strony, który zacytowałem, dla mnie nawet gorszy, bo wjazdu opioidowego nie czulem wcale. Czyli jedynie nieogar na wejściu jaki to powodowały ketony, ja osobiście odczuwam ten wjazd jak ketonowy, nie opioidowy. Dobrze, ze ro tanie i poki co nie ma problemu z lekarzem żeby wypisal 30 ampułek miesięcznie, Poki co z mocnych opio (IV wiadomo): kompot> mix majki i oxy> fentanyl> petydyna i dalej mixy wiadomo. 3-4 dni można się jednak pobawić zawsze na petydynce dając mniejsze dawki majki i oxy w te dni.

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Zamiast pieczarek rosły konopie, z których można by uzyskać 384 kg marihuany

Policjanci z CBŚP zlikwidowali plantację konopi indyjskich, zabezpieczając przy tym 1280 krzaków.
Rejestracja: 2008
  • 973 / 57 / 0


@Maykel855, nie wiem, czy dobrze liczę, ale wychodzi mi, że 400mg siarczanu morfiny ledwo się rozpuszcza w 10ml, ale rozpuszcza się. Zakładam, że 1g rozpuszcza się w 25ml. Jeżeli do tych 10ml dodajesz jeszcze oxy, to mogą występować jakieś straty, coś może się nie rozpuścić.
Warto o tej stałej przypominać, bo dzieci w Afryce Subsaharyjskiej głodują i wiele by dało takie dziecko za 400mg majki.
Swoją drogą sroga dawka %-D
Rejestracja: 2015
  • 316 / 15 / 0


Teraz są tylko szkla kiedys byly jeszcze tab i zeby mozna to bylo dostac w tab wlasnie lekarz byl bardziej skłonny wypisac taki druk .

przy jakich schozenich udaje się wam dostac ampy co mowisz ze to lepsze przy napadach bolu bo przewlekłe stosowanie odpada .czy jest tylko podawana w szpitalu?
Posty: 184 Strona 19 z 19
Wróć do „Inne opioidy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość