Pseudoefedryna

Dział poświęcony wszystkim izomerom efedryny, także pseudoefedrynie.
Więcej informacji: Efedryna w Narkopedii [H]yperreala, Pseudoefedryna w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 509 Strona 51 z 51
Rejestracja: 2017
  • 1499 / 1697 / 0

@StanislawZoneLol nie!
Rejestracja: 2018
Użytkownik zbanowany
  • 1192 / 417 / 0

29 grudnia 2020StanislawZoneLol pisze:
Jak łykam snri duloksetyne to mogę brać pseudoefke? Ogólnie to chodzi mi o to żeby w sylwestra coś wziąć co Doda energii. Kiedyś po alkoholu miałem w chuj energii i motywacji a teraz to mnie zamula w chuj i mi się rzygac chce. Oryginalnie w planach było MDMA ale zacząłem brać to snri wiec odpada.
wypij sobie lepiej mocną kawę :uwaga:

ONZ uznaje, że marihuana ma właściwości lecznicze. To przełom?

ONZ zmieniła klasyfikację marihuany i w końcu uznała jej właściwości lecznice, a Izba Reprezentantów amerykańskiego Kongresu przegłosowała ustawę dekryminalizującą posiadanie konopi i wymazującą wyroki za to przestępstwo. Ostatnie tygodnie to dobre wieści dla działaczy na rzecz racjonalnego podejścia do marihuany.

Izrael ogłosił zamiary legalizacji rekreacyjnej marihuany

Wygląda na to, że Izrael jest gotowy, aby zalegalizować marihuanę w celach rekreacyjnych. Ogłoszono tam bowiem, że trwają prace nad przygotowaniem not prawnych, które uregulują status konopi indyjskich. Cały proces legislacyjny ma potrwać 9 miesięcy, a po jego zakończeniu Izrael dołączy to listy krajów gdzie marihuana jest legalna.
Rejestracja: 2018
  • 1420 / 213 / 0

Jaki jest najlepszy sposób na zdobycie pseudoefedryny w celu odmulenia po neuroleptykach, w moim przypadku. Już drugi raz po kilku ibupromach zatoki, mam chęć dłuższego wysilania umysłu i skuteczniejsze myśli, ale ibuprom Z ma właśnie ibuprom, i nie chcę się dodatkowo znieczulać, choć notabenne wziąłem go z powodu bólu głowy, ale nie mogłem się oprzeć napisowi pseudoefedryna na opakowaniu..i po sztuce po sztuce zjadłem całe opakowanie 12 tabletek, nie chcę na stałe pożerać ibupromu pomimo że nie zaszkodziło, ale dłuższa dieta jest wykluczona ofc.
Rejestracja: 2014
  • 2160 / 263 / 1

Sudafed , acatar
Rejestracja: 2018
  • 1420 / 213 / 0

To oczywiste komercyjne leki....myślałem że jest jakiś patent typu protip. czy rzeczywiście lepiej te 2 wymienione leki zorganizować se sobie?
Rejestracja: 2020
  • 1261 / 215 / 0

gdyby był lepszy sposób w pl, to żylibyśmy w krainie metkatem i manganem płynącej.
tak, to najlepszy sposób
Rejestracja: 2012
  • 1337 / 250 / 4

Najczystszą formę PE przy odpowiedniej ekstrakcji uzyskamy z Apselanu...

/ Cirrus ( zawiera dodatkowo cetyryzynę lek antyhistaminowy )
/ Sudafed ( ekstrakcja PE jest bardzo problematyczna z uwagi na dodatki wypełniające )
/ Acatar ( bardzo prosta ekstrakcja, jednakże tak samo jak w przypadku Cirrus-a zawiera lek antyhistaminowy w postaci Triplorydyny, której domowym sposobem się nie pozbędziemy z R-Ru )

Pomijam już łatwość syntezy efedronu z Acataru w celu "podbicia sobie" dopaminy... sama reakcja trwa 15 min, to jeżeli chodzi o samą PE Apselan wydajnościowo wychdzi najlepiej, w przeciwieństwie do Acataru nie zawiera Triplorydyny, która nie potrzebnie może w większych dawkach zwiększać siłę skurczu mięśnia sercowego. ( co wielu lubi kiedy stymulacja wyprzedza euforię dopaminową )
Rejestracja: 2019
  • 26 / / 0

Pytanie do osob z taka wiedza:czy pseudoefedryna zawarta w polskich lekach wykazuje jakies dzialania niepozadane i niebezpieczne razem z Sertalina(Zoloft,Asertin)? Co Prawda asertinu nie biore juz jakis czas ale nie wiem ile tego we mnie zostało
Rejestracja: 2020
  • 5 / / 0

Ja łączyłem p-efke z różnymi antydepresantami w tym zoloftem i nic złego mi się nie przytrafiło @Hahamefek
Posty: 509 Strona 51 z 51
Wróć do „Efedryna”
Na czacie siedzi 1940 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości