Pseudoefedryna

Dział poświęcony wszystkim izomerom efedryny, także pseudoefedrynie.
Więcej informacji: Efedryna w Narkopedii [H]yperreala, Pseudoefedryna w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Użytkownik nieaktywny
  • 272 / 16 / 0

Da się zrobić jakiś mocniejszy produkt z cirrusa? (pseudoefka) by trochę poodbostować umysł do nauki?
  • 388 / 46 / 0

Popij energolem albo kilkoma zalaniami yerba mate, powinno dać Ci dobrego boosta na 1-2 godzinki. Tylko jak podbijasz mocno kofeiną to nie bierz więcej niz 360 mg pseudoefedryny.

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Legalizacja bez edukacji. Problemy lekarzy z medyczną marihuaną

W teorii każdy lekarz może wypisać receptę na medyczną marihuanę. W praktyce nieliczni mają na jej temat wystarczającą wiedzę. Ministerstwo Zdrowia nie kwapi się, aby pomóc to zmienić, więc środowisko lekarskie radzi sobie samo.
  • 143 / 15 / 0

360 mg - sudafed-na mnie działa jakieś 8-10 godzin, warto i należy popić energetykiem lub/i kawą, ja zazwyczaj popijam 2 energetykami i jedną kawą sypaną z 4 łyżeczek, tylko kofeina nie tak od razu, ja energetykiem zapijam tabsy, zaraz kawka, a gdzieś za godzinkę dwie jeszcze jeden energetyk, od biedy stymulant ujdzie, łatwo dostępny, Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale po paru godzinach jest nerwowość i rozdrażnienie-to objaw, że schodzi i często wtedy "ciężko leży na żołądku"-więc pseudoefkę tak od czasu do czasu czemu nie, pozytywna jest długość działania, kofeina wydłuża i wzmacnia działanie pseudoefki
  • 131 / 6 / 0

dzisiaj zupelnie z nudow stwierdzilem,ze wrzuce sobie kilka tabletek i zapije yerrba i w sumie spokoxd widze,ze opinie podzielone ale na mnie dosc mocno pobudzajaco zadzialala, lekki bol glowy, ale no nie widze raczej wiekszego zastosowania rekreacyjnego. Ale do cv mozna odhaczyc :)
  • 302 / 17 / 0

Co można zrobić z pefki/efki? 4,5dmar, metkat, meth, czy coś jeszcze?
  • 143 / 15 / 0

30 stycznia 2019IceN1N3 pisze:
Popij energolem albo kilkoma zalaniami yerba mate, powinno dać Ci dobrego boosta na 1-2 godzinki. Tylko jak podbijasz mocno kofeiną to nie bierz więcej niz 360 mg pseudoefedryny.
1-4 godzinki przy dobrym podbiciu kofeiną, do 360mg 3-4energetyki 250ml, minus jest taki, że po 4 godzinach głowa zaczyna lekko boleć i może lekko skręcać żołądek-a coś zjeść da się gdzieś po 8 godzinach...ale od czasu do czasu lubię pseudoefkę..
  • 388 / 46 / 0

Nic dziwnego, że źle się czujesz po takim mixie...3-4 energole to zdecydowanie za dużo, jeden jest ok ale taka ilość kofeiny, tauryny i cukru już sama w sobie jest bardzo szkodliwa, a co dopiero z pseudoefedryną w mixie. Ja to brałem do nauki tylko (fazy to po tym nie ma xd) i wystarczyło mi się napić yerby żeby mieć fajnego boosta.
Użytkownik zbanowany
  • 3809 / 419 / 11

pseudoefka, nawet spoko.
Ale ja kupuje efedrynę, walę samą, nic nie przerabiam.
To jest lepsze niż feta.
  • 2102 / 645 / 0

Sytuacja prawna pseudoefedryny jest narazie taka jak byla , nie bedzie lekiem na recepte, jej dzialanie jest dobre w stackach.
http://www.rynekaptek.pl/prawo/problemy ... 30909.html
  • 1500 / 205 / 0

22 marca 2019AnnaS pisze:
Sytuacja prawna pseudoefedryny jest narazie taka jak byla , nie bedzie lekiem na recepte, jej dzialanie jest dobre w stackach.
Jakiego typu stacki byś poleciła Anka pod pseudoefkę?

Też lubię efedrynę, ale normalną. Nie do ćpania, do pracy...
Wróć do „Efedryna”
Na czacie siedzi 49 uczestników Wejdź na czata