Benzodiazepiny: wątek ogólny działu Miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
  • 2 / / 0

Siema
alpra+amph+alko i wyjście do ludzi bar itp. Ma sens takie połączenie? Mam trochę alpry po 2mg, nigdy tego nie zażywałem stąd myślę by wziąć 0,25mg kilka kresek amph i pójść na imprezę. Jaka kolejność będzie odpowiednia? Chodzi mi o zniwelowanie nieco lęku przez alpre, móc wypić nieco więcej dzięki amph. Czy to w ogóle ma sens? Pozdro
  • 862 / 54 / 7

@Kwazz benzo i alko działają na gaba (pewność siebie, bełkot, zaburzenia równowagi i pamięci) więc jak wymieszasz to dojdzie do synergii a amph będzie niwelowało te objawy.
zależy jak ty chcesz się czuć, jak weźmiesz 1mg, wypijesz parę kolejek (powiedzmy 200ml vodki) i zaczniesz się czuć wesoły to fuknij małego i obserwuj działanie. będziesz już miał punkt odniesienia, potem wedle uznania

Dlaczego antydepresanty działają dopiero po kilku tygodniach? Oto, co wiemy o smutku w mózgu

Czy wiesz, dlaczego hipoteza serotoninowa wylądowała [?] na cmentarzysku idei naukowych? I do jakich wniosków doszli naukowcy poszukujący smutku w mózgu? Przedstawiamy fragment książki Marca Dingmana „Twój mózg bez tajemnic”.

Narkotyki w magazynie przy ul. Sycowskiej. Jest akt oskarżenia

Prokuratura Okręgowa w Poznaniu 27 kwietnia skierowała do Sądu Okręgowego w Poznaniu akt oskarżenia przeciwko członkom zorganizowanej grupy przestępczej zajmującej się wewnątrzwspólnotowym nabywaniem z Hiszpanii do Polski znacznej ilości marihuany.
  • 2 / / 0

Wódy nie będę tykał bo ciężko mi ją wyczuć. Na pierwszy taki miks zostanę jednak przy piwkach bo potrafię ich wypić około 8/10 i w miarę ogarniać. Zależy mi na podkręceniu pewności siebie, ale boję się zerwanego filmu stąd też chcę wybrać lżejszy alkohol. Zrobię tak jak piszesz, dam się trochę wkręcić na obroty, skontruje maluszkiem i będę obserwował. Dam znać współtowarzyszom by nie bali się zwrócić uwagi gdy zacznę odpierdalać. Nigdy nie miałem z tym problemu ale Who knows what sitting inside me. Dzięki za pomoc. Pozdro
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 1226 uczestników Wejdź na czata