Amfetamina, a nauka

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 119 Strona 11 z 12
Rejestracja: 2008
  • 20 / / 0

a glupoty gadacie. Piszecie jakby amfa to bylo cos co za nas sie nauczy .... Jak ktos nie chce sie uczyc, to nawet scierwo mu nie pomoze, a moze tylko zaszkodzic. Jak ktos ma wyjebane na nauke itp, to mu futro na pewno w tym nie pomoze. Bo z tego co widze, ludzie oczekuja po tym nie wiadomo czego - wciagne kreske, przeczytam ksiazke ~300stron i bede niewiadomo jaka encyklopedia. W praktyce to wychodzi inaczej :D
Rejestracja: 2011
  • 29 / / 0

heh xD noo ja tego oczekiwałam, że przeczytam książkę i będę pamiętała. Takie kity mi wkręcali ludzie, którzy chyba nigdy tego sami nie robili, bo matury nie zdali.
W praktyce to jest tak, że mogę sobie ogarnąć prace pisemne na studia, jakieś notatki itp., fajnie jak zapamiętam z tego trochę więcej niż zazwyczaj, ale jeśli chodzi o naukę, to nie polecam. Jak ktoś zna towar, umie dobrać ilość to ewentualnie na samo zaliczenie z przedmiotu, a nie do nauki.

Poradnik Uliczne BHP – przykłady sytuacyjne

Czym jest „Uliczne BHP”? Jest to umowna i potoczna nazwa na wspólne określenie zasad, według których poruszamy się w publicznej przestrzeni. Są to wewnętrzne wzorce dotyczące naszego prywatnego bezpieczeństwa. Stworzone samodzielnie bądź grupowo, w oparciu o okoliczną sferę działań. Ustalone przez nas i srodze przestrzegane. Jest to kawałek teorii, który stosowany w praktyce odczuwalnie zwiększa szanse na uniknięcie przykrych sytuacji.

Niemieccy celnicy przechwycili metamfetaminę ukrytą w orzechach z Laosu

Ponad 3,5 kg czystej metamfetaminy znaleźli celnicy na lotnisku w Lipsku, w czasie kontroli paczki z orzechami, które wysłano z Laosu do Izraela. Narkotyk był ukryty pomiędzy sklejonymi łupinami. Kolejne dziewięć kilogramów „mety”, ukryte było w paczkach zawierających, oficjalnie mleko w proszku.
Rejestracja: 2011
  • 20 / / 0

Ja np stracilem kompletnie koncentracje do czegokolwiek nie potrafie sie naczyms skupic i nie wazne czy jestem w normalnym stanie czy po prochu
Rejestracja: 2011
Użytkownik zbanowany
  • 165 / 1 / 0

mi co prawda polepsza procesy myślowe i poznawcze jednak szkoda mi fazę przeznaczać na naukę, zawsze lepiej popisać na hypku albo pobawić się nawigacją lub telefonem
Rejestracja: 2010
  • 191 / / 0

W zapamiętywaniu mi nie pomaga ale na samym egzaminie polepsza efektywność. Zwłaszcza jeśli egzamin wymaga szybkości. Wtedy kreska przed kolokwium spoko - można wtedy sobie powtórzyć i iść pisać. Jednak jeśli komuś zależy na czymś więcej niż osiągnięciem dobrej oceny - feta nie pomaga.
Rejestracja: 2010
  • 30 / / 0

Witam Wszystkich.
Widzę że tu ostra dyskusja leci na temat nauka a nauka na fecie oraz nauka bez fety.
Generalnie chłopaki oraz dziewczynki masz strasznie rozbieżne poglądy na temat tego czy feta pomaga czy nie.
Sens jest w tym iż że feta owszem zwiększa wydajność nauki ale to zależy w jaki sposób się uczysz, oraz wykorzystujesz to iż jesteś po kresce. Fakt ze amfa się nie nauczy, nie przeczyta, nie napisze, oraz też coś za Ciebie zda.
Gdy wpadasz na pomysł nauki na ścierwie to przede wszystkim kilka jakichkolwiek pigułek (ziołowe, itp) na pamięć (osobiście biorę piracetam). Bo to iż rozglądasz się po pokoju to nie jest to Iz jesteś mega wystrzelony ale to iż jaka masz słaba percepcje koncentracji.
A co czytania książek po futrze to zależy od tego czy chcesz przeczytać książkę szybko czy to czy chcesz z niej wiele zapamiętać.

Generalnie niektórzy z was tu piszących ma pojecie na tematy fety tyle ile widzieli, powąchali, nawet dobrze ciągu nie poznali.
Zero jakiś wniosków dla ludzi którzy by chcieli stąd się dowiedzieć, bo ja naradzie to post : to jest dobre do nauki. A co drugi: nie bierz tego to chujowe, w niczym nie pomoże. Znawcy nie do zagięcia widzę.
Rejestracja: 2011
  • 630 / 1 / 0

amfetamina może być pomocna przy nauce. amfetamina może też być używana jak normalny, imprezowy narkotyk. Różnica jest w dawce i sposobie podania. Jeśli chcemy się naspidować, wystrzelić to walimy setę w nos i tyle. Próba nauki będąc takim wystrzelonym pewnie skończy się na wysprzątaniu pokoju w nocy, lub robieniu dziesiątek stron notatek itd. itp. Niektórzy mają tendencję do samooszukiwania się „a musze sobie walnąć setkę – trzeba w końcu się pouczyć”, a de facto chodzi o to, żeby się fajnie porobić. Ilość pomocna w nauce to 1/3 tej ilości czyli ok 30mg przyjętych oralnie. Taka dawka nie wystrzeli nas w kosmos, a po prostu delikatnie poprawi koncentracje, zwiększy motywacje, ale nie spowoduje uczucia naćpanego naspidowania. Można się wtedy pouczyć ~4h, pójść spać na chociaż 3h, żeby coś z tego wszystkiego zapamiętać.
Rejestracja: 2010
  • 10 / / 0

nauka jak najbardziej. Ale proponowałbym najpierw sprawdzić działanie gdzieś w wolnej chwili gdzie nie bedziemy mieli przypału, w jakiejś komfortowej sytuacji, a nie np. w szkole.
zazwyczaj bywało tak, że jeżeli jutro w szkole egzamin; to teraz __ cała noc nauka, z rana kontra i do szkoły zaliczyć. Najlepiej nie spać pomiędzy pomiędzy nauką a zdawaniem ;)
po szkole w chatę plany na sen, ale wychodziło, że kontra i znowu nocka i znowu nauka. mniej, a częściej niż dużo na raz.
ogólnie nie polecam i nie namawiam. ;)
Rejestracja: 2010
  • 159 / 5 / 0

dzis Dziadziuś bardzo mi w tym pomogl, sprawa wygladala tak ze uczylem sie 2 dni ( mialem duuuzo slowek z j. niemieckiego na praktyki ), umialem mniej niz srednio, w szkole na przerwie juz czekalem przed klasa, spotkale ziomqa, przyjalem nieduza ilosc dobrego dziadka, zaliczylem duuuzo lepiej niz sie spodziewalem :)
Rejestracja: 2011
  • 17 / / 0

Na wstępie, witam :D

U mnie z nauką to był raz, może dwa. Kolokwium z biochemii typu "być, albo nie być". Bez tego kolokwium nie byłbym dopuszczony do egzaminu. Cała nocka nad notatkami, lusterko, żyletka, rano przed kołem lekka poprawka, żeby z głowy nie wyleciało. I tak jak były 4 pytania tak na każde po jednej stronie A4 poleciało. Tak jak jechałem na trójczynach tak wtedy było solidne 5. Egzamin już zdawany na trzeźwo(~600 stron wzorów i reakcji do nauczenia), za drugim razem ale zdany był. Jak ktoś ma motywację by zaliczyć, a nie sprzątać pokój to jak najbardziej. Nie za często, ale można. Fakt, że z tamtego koła teraz pamiętam może połowę, ale inżynier jest :D

tak patrzę jak w tym temacie ludzie piszą to przedział wiekowy taki, że większość chyba nawet nie wie czym jest sesja :D
Posty: 119 Strona 11 z 12
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 1973 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości