Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści
Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
ODPOWIEDZ
Posty: 45 • Strona 5 z 5
  • 6 / 1 / 0
Awatar użytkownika

Re: MDMA + Alkohol
Post
Zatox pisze:
Czy komuś z was przydarzył się urwany film po takim miksie? Ostatnio zauważyłem, że jak wypiję kilka browarków do mdma w krótkim czasie to mam problemy z pamięcią. Zachowuję się normalnie, wszystko jest ok, ale słabo pamiętam pewne rzeczy.
Teraz w sylwestra wypiłem kilka piwek do mdma i urwał mi się film totalnie na jakieś 5-6h - nigdy czegoś takiego nie miałem i trochę mnie to zastanawia
. Moi kompani mówili, że zachowywałem się 100% normalnie, byłem 100% kontaktowy i mówiłem z sensem. Nikt wcale by nie pomyślał, że coś jest ze mną nie tak a ja kompletnie NIC a NIC nie pamiętam! Spotkało kogoś coś takiego?

Tak samo przywitalem ten rok tylko ze pilem wode do mdma dokladnie na jakies 5h nic nie pamietam kompletnie wyciete hehe. A najgorzej ze nie mam kogo zapytac bo impreza w gronie calkiem nieznajomych osob. Oby zeczywiscie bylo tak jak mowisz ze kompletnie bylem normalny hehe troche to pocieszajace co napisales. Pozdro!
  • 612 / 55 / 0
Awatar użytkownika

Re: MDMA + Alkohol
Post
Czy tylko ja tak mam, że w połączeniu ze zbyt dużą ilością alkoholu "wykręca" mnie? Mielenie językiem, japą, wystrzelone oczy, pierdolenie głupot, macanie się rękami po ciele i urwany film - po prostu z kilometra było widać, że jestem naćpany jak szpadel. To nie był pierwszy raz, zawsze za to winiłem wódke, ale po ostatnim miksie 250mg MDMA i 10 browarów stało się to samo. Ma tak ktoś, czy mieszanie emki z kofeiną bądz czymś mocniejszym da zapobiegnie robienie z siebie pajaca (koks zawiódł, a konkretnie to się skończył)?
10 sierpnia 2020surveilled pisze:
A mogę Cię prosić, byś już sobie poszedł? Coś pisałeś wcześniej o zakładaniu jakiegoś własnego forum – uważam że to doskonały pomysł.
  • 6 / / 0

Re: MDMA + Alkohol
Post
pytanko. jakby dropsa dobrze rozkruszyć i wymieszać z piwem to piguła zadziała tak samo? w sensie tyle samo będzie się ładowała, tak samo długo będzie hulać? na logikę nie, ale jeszcze tak nie eksperymentowałem. jak ktoś coś wie to będę wdzięczny
  • 162 / 34 / 0
Awatar użytkownika

Re: MDMA + Alkohol
Post
Po co sobie komplikować? Chcesz sobie jedną pigułę rozkruszyć i sączyć piwo pół godziny? xD jeśli pytasz o to czy będzie się dłużej ladowała, to wszystko zależy od tego jak długo to będziesz pił. Ale chyba to nie ma tym polega, ładujesz docelową dawke na raz i popijasz.
A czy weźmiesz pigułe i ją popijesz, czy rozkruszysz do szklanki z piwem i wypijesz na raz - nie ma różnicy
  • 230 / 10 / 0

Re: MDMA + Alkohol
Post
04 stycznia 2016Zatox pisze:
Czy komuś z was przydarzył się urwany film po takim miksie? Ostatnio zauważyłem, że jak wypiję kilka browarków do MDMA w krótkim czasie to mam problemy z pamięcią. Zachowuję się normalnie, wszystko jest ok, ale słabo pamiętam pewne rzeczy. Teraz w sylwestra wypiłem kilka piwek do MDMA i urwał mi się film totalnie na jakieś 5-6h - nigdy czegoś takiego nie miałem i trochę mnie to zastanawia. Moi kompani mówili, że zachowywałem się 100% normalnie, byłem 100% kontaktowy i mówiłem z sensem. Nikt wcale by nie pomyślał, że coś jest ze mną nie tak a ja kompletnie NIC a NIC nie pamiętam! Spotkało kogoś coś takiego?
Ja też tak miałem i to więcej niż raz, nierzadko miałem urwane filmy, a zachowywałem się w 100% normalnie i nie odwalałem jakichś akcji, których z reguły niemal zawsze nie odwalam, nawet po samym alko. No chyba ze kosmiczne dawki alko, ale jest ten punkt, w którym sie ulatniam na taxi i do domu.
ODPOWIEDZ
Posty: 45 • Strona 5 z 5
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.