Życie na trzezwo?

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 28 / 4 / 0

Na trzeźwo? A co to takiego
  • 121 / 16 / 0

TeacherButla pisze:
Na trzeźwo? A co to takiego
To takie uczucie jak mały byłeś, przed tym jak wszedłes w ten skurwialy świat cpania

Antynarkotykowe reality show

Festyny, kolonie i pogadanki – tak wygląda w Polsce profilaktyka antynarkotykowa. Jerzy Afanasjew rozmawia z dr. Agnieszką Pisarską z Zakładu Zdrowia Publicznego Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

Czy kupisz marihuanę w swoim mieście?

...zakładając, że mieszkasz w Illinois ;)
  • 473 / 28 / 0

Typowo,w moim przypadku jak czuje sie samotny,to chec na jaranie trawy jest 3x wieksza niz normalnie,nawet wtedy czasami sie alko solo troche zdarzy(ale bardzo rzadko).Przy twardzych rzeczach,chec jest pewnie 10x-100x wieksza jak to jakies biale,czy w zyle itp.
  • 121 / 16 / 0

Problem staje się 2x większy w momencie w którym ktoś lu i samotność ale jednocześnie jest ona przytlaczajaca... Niby samotnik z wyboru ale trochę to wpedza w nałóg
  • 357 / 30 / 0

troche...? samotność troche bardzo wpędza w drags świat
  • 688 / 152 / 0

^ Racja. A najbardziej destrukcyjna jest sytuacja, kiedy odczuwasz straszliwą samotność mimo tego, że mieszkasz z rodziną.
  • 804 / 63 / 0

To trzeba założyć własną
  • 3390 / 341 / 0

Na trzeźwo podobno można żyć, ale po co ryzykować? Xd
  • 80 / 8 / 0

20 października 2019Karolrdm99 pisze:
Typowo,w moim przypadku jak czuje sie samotny,to chec na jaranie trawy jest 3x wieksza niz normalnie,nawet wtedy czasami sie alko solo troche zdarzy(ale bardzo rzadko).Przy twardzych rzeczach,chec jest pewnie 10x-100x wieksza jak to jakies biale,czy w zyle itp.

Taaa niestety tak jest. Sam miałem kiedyś problem z trawą i alko i jak teraz przyrównam to do oksykodonu i klonów to było jakies smiechu warte przy odstawce tych leków....jak masz łeb nie pakuj się w to nigdy nawet w niewinne relanium bo on tego sie u mnie zaczeło np z benzosami.
  • 47 / 3 / 0

Ostatni raz piłem ze 2 tygodnie temu. Po przeczytaniu paru newsów na stronie hyperreala jakoś mnie do tego nie ciągnie.
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 51 uczestników Wejdź na czata