Życie na trzezwo?

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 31 / 5 / 0

Na trzeźwo? A co to takiego
  • 411 / 58 / 0

TeacherButla pisze:
Na trzeźwo? A co to takiego
To takie uczucie jak mały byłeś, przed tym jak wszedłes w ten skurwialy świat cpania

Ayahuaska w leczeniu uzależnień

Dr Jacques Mabit jest założycielem i kierownikiem Takiwasi, centrum rehabilitacji uzależnionych od narkotyków i badań nad tradycyjną medycyną, znajdującego się w Tarapoto w prowincji San Martin w Peru. Jest także profesorem nadzwyczajnym, odpowiedzialnym za studia nad medycyną tradycyjną na Universidad Cientifica del Sur w Limie, Peru oraz został wyróżniony tytułem honorowego członka Peruwiańskiego Stowarzyszenia Psychologicznego. W 1996 roku wybrano go członkiem Ashoka Foundation. W niniejszym artykule opisuje terapeutyczny potencjał ayahuaski w zwalczaniu uzależnień.

Roślinne mięso z „najlepszych konopi Nowej Zelandii”. Wygląda i smakuje jak prawdziwe

Wyglądem, konsystencją i smakiem ma przypominać zwykłe mięso, ale nowy produkt w ofercie The Craft Meat Co. będzie w stu procentach roślinny. Głównym składnikiem mięsnego zamiennika mają być konopie.
  • 566 / 49 / 0

Typowo,w moim przypadku jak czuje sie samotny,to chec na jaranie trawy jest 3x wieksza niz normalnie,nawet wtedy czasami sie alko solo troche zdarzy(ale bardzo rzadko).Przy twardzych rzeczach,chec jest pewnie 10x-100x wieksza jak to jakies biale,czy w zyle itp.
  • 411 / 58 / 0

Problem staje się 2x większy w momencie w którym ktoś lu i samotność ale jednocześnie jest ona przytlaczajaca... Niby samotnik z wyboru ale trochę to wpedza w nałóg
Użytkownik nieaktywny
  • 975 / 284 / 0

troche...? samotność troche bardzo wpędza w drags świat
  • 709 / 161 / 0

^ Racja. A najbardziej destrukcyjna jest sytuacja, kiedy odczuwasz straszliwą samotność mimo tego, że mieszkasz z rodziną.
  • 970 / 86 / 0

To trzeba założyć własną
  • 3743 / 476 / 0

Na trzeźwo podobno można żyć, ale po co ryzykować? Xd
  • 677 / 130 / 0

20 października 2019Karolrdm99 pisze:
Typowo,w moim przypadku jak czuje sie samotny,to chec na jaranie trawy jest 3x wieksza niz normalnie,nawet wtedy czasami sie alko solo troche zdarzy(ale bardzo rzadko).Przy twardzych rzeczach,chec jest pewnie 10x-100x wieksza jak to jakies biale,czy w zyle itp.

Taaa niestety tak jest. Sam miałem kiedyś problem z trawą i alko i jak teraz przyrównam to do oksykodonu i klonów to było jakies smiechu warte przy odstawce tych leków....jak masz łeb nie pakuj się w to nigdy nawet w niewinne relanium bo on tego sie u mnie zaczeło np z benzosami.
  • 140 / 14 / 0

Ostatni raz piłem ze 2 tygodnie temu. Po przeczytaniu paru newsów na stronie hyperreala jakoś mnie do tego nie ciągnie.
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 1512 uczestników Wejdź na czata