Tramadol - Uzależnienie

Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 63 / 7 / 0

@mar@mariusz9984 Jeszcze przewieziesz się na trampku, kiedy zobaczysz, że jesteś zwykłym ćpunem potrzebującym tego do każdej czynności. U mnie mija trzeci dzień bez tego gówna. Jestem na klonie i pregabalinie. Odrealnienie jest bardzo dziwne. Jutro mam załatwić sprawy urzędowe w Starostwie i Zu-sie. Czuję już poddenerwowanie na samą myśl że mam tam pójść bez tramca. Odebrał mi siły i chęć do działania. Staż około pięciu lat na wysokich dawkach.
  • 67 / 8 / 0

@elunei dasz radę, zostaw to za sobą i idź przez życie do przodu :-)
U mnie za miesiąc będzie pierwsza rocznica odstawienia trampka i innych szajsow.

Byłem żołnierzem i nie znosiłem narkotyków. Na emeryturze zacząłem leczyć się psychodelikami

Mike Cooley leczy się z PTSD psychodelikami. Rozmowa Jerzego Afanasjewa z bohaterem filmu dokumentalnego „Wyzwolenie”, który można było obejrzeć na festiwalu WatchDOC w Warszawie.

Z powodu marihuany niebo zapłonęło fioletem - ale nie w takim sensie, o jakim mogliscie pomyśleć

W mglisty poranek niebo nad Snowflake w Arizonie rozświetliła dziwna, fioletowa łuna, której źródłem okazało się światło z pobliskiej uprawy konopi.
  • 386 / 69 / 0

07 grudnia 2019elunei pisze:
@mar@mariusz9984 Jeszcze przewieziesz się na trampku, kiedy zobaczysz, że jesteś zwykłym ćpunem potrzebującym tego do każdej czynności. U mnie mija trzeci dzień bez tego gówna. Jestem na klonie i pregabalinie. Odrealnienie jest bardzo dziwne. Jutro mam załatwić sprawy urzędowe w Starostwie i Zu-sie. Czuję już poddenerwowanie na samą myśl że mam tam pójść bez tramca. Odebrał mi siły i chęć do działania. Staż około pięciu lat na wysokich dawkach.
no, z Tramalem to właśnie tak jest, można nawet byc na etapie takim, że fizyczne objawy odstawki nie sa jeszcze tragiczne, ale zrobienie czegokolwiek bez tego, nawet wyjście z domu to problem, człowiek sie czuje jakis taki bezradny
  • 63 / 7 / 0

Najbardziej pocieszył mnie na detoksie lekarz psychiatra(ordynator) podczas obchodu słowami: "Miałem już takiego lekarza- zawiesił się". Zapytałam ze zdziwieniem jak to- zwariował??? Nie, powiesił się... OJ dało mi to do myślenia, bo tak jak przedtem jestem pod toną mułu. Z ciągu na ciąg coraz mniej chce się z tego wychodzić. Jednak branie w cugu powoduje już u mnie myśli samobójcze.
  • 266 / 29 / 0

@elunei ja już dawno za tym. Jestem by aby pomóc tym co jeszcze biorą. Dawki były za duże więc przeszedłem na OXY. Teraz jadę na pyle zrobionym z tabletek :)
  • 153 / 27 / 0

@mariusz9984 że jak ? Masz proch zrobiony z różnych opiatów ? Np tramal rozrobiony z oxy ??? Czy chodzi Ci o proch z oxy ?

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
  • 275 / 11 / 0

Mówi, że rozdrabnia Oxycontin. Pięknie, że wjebany w oksykodon, który jest znacznie cięższy, chce nieść ratunek uzależnionym od tramadolu. Ja się chyba jeszcze nie obudziłem.
  • 266 / 29 / 0

@Mordarg oxycontin czasami oxycontin z DHC. Oprócz tego mam jeszcze leki od magika.
@crocodilla staram się im pomóc w rzuceniu lub braniu z głową, aby nie dostali padaki.
Wróć do „Tramadol”
Na czacie siedzi 388 uczestników Wejdź na czata