Tramadol - Uzależnienie

Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Użytkownik nieaktywny
  • 102 / 10 / 0

@mar@mariusz9984 Jeszcze przewieziesz się na trampku, kiedy zobaczysz, że jesteś zwykłym ćpunem potrzebującym tego do każdej czynności. U mnie mija trzeci dzień bez tego gówna. Jestem na klonie i pregabalinie. Odrealnienie jest bardzo dziwne. Jutro mam załatwić sprawy urzędowe w Starostwie i Zu-sie. Czuję już poddenerwowanie na samą myśl że mam tam pójść bez tramca. Odebrał mi siły i chęć do działania. Staż około pięciu lat na wysokich dawkach.
  • 77 / 8 / 0

@elunei dasz radę, zostaw to za sobą i idź przez życie do przodu :-)
U mnie za miesiąc będzie pierwsza rocznica odstawienia trampka i innych szajsow.

Co wiemy (i czego nie wiemy) o "paraliżu drewnolubnych"?

W ostatnich latach odnotowano, że niektóre gatunki grzybów psylocybinowych występujące na całym świecie mogą dawać dziwny i przerażający efekt uboczny zwany „paraliżem drewnolubnych” [wood-lovers paralysis, WLP]. Jest to krótkotrwały okres osłabienia lub sztywności mięśni, tudzież utraty pełni funkcji motorycznych, pojawiający się kilka godzin po przyjęciu dawki grzybów.

Więźniowie próbują, strażnicy znajdują

Pomysłowość więźniów nie zna granic. Paczki higieniczne, tzw. wrzutki, preparowana korespondencja, przystosowanie przedmiotów codziennego użytku w celu przemycenia narkotyków na teren zakładu karnego – to dziś najczęstsze formy próby przechytrzenia strażników więziennych.
  • 595 / 123 / 0

07 grudnia 2019elunei pisze:
@mar@mariusz9984 Jeszcze przewieziesz się na trampku, kiedy zobaczysz, że jesteś zwykłym ćpunem potrzebującym tego do każdej czynności. U mnie mija trzeci dzień bez tego gówna. Jestem na klonie i pregabalinie. Odrealnienie jest bardzo dziwne. Jutro mam załatwić sprawy urzędowe w Starostwie i Zu-sie. Czuję już poddenerwowanie na samą myśl że mam tam pójść bez tramca. Odebrał mi siły i chęć do działania. Staż około pięciu lat na wysokich dawkach.
no, z Tramalem to właśnie tak jest, można nawet byc na etapie takim, że fizyczne objawy odstawki nie sa jeszcze tragiczne, ale zrobienie czegokolwiek bez tego, nawet wyjście z domu to problem, człowiek sie czuje jakis taki bezradny
Użytkownik nieaktywny
  • 102 / 10 / 0

Najbardziej pocieszył mnie na detoksie lekarz psychiatra(ordynator) podczas obchodu słowami: "Miałem już takiego lekarza- zawiesił się". Zapytałam ze zdziwieniem jak to- zwariował??? Nie, powiesił się... OJ dało mi to do myślenia, bo tak jak przedtem jestem pod toną mułu. Z ciągu na ciąg coraz mniej chce się z tego wychodzić. Jednak branie w cugu powoduje już u mnie myśli samobójcze.
  • 313 / 37 / 0

@elunei ja już dawno za tym. Jestem by aby pomóc tym co jeszcze biorą. Dawki były za duże więc przeszedłem na OXY. Teraz jadę na pyle zrobionym z tabletek :)
  • 687 / 135 / 0

@mariusz9984 że jak ? Masz proch zrobiony z różnych opiatów ? Np tramal rozrobiony z oxy ??? Czy chodzi Ci o proch z oxy ?

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
  • 363 / 62 / 0

Mówi, że rozdrabnia Oxycontin. Pięknie, że wjebany w oksykodon, który jest znacznie cięższy, chce nieść ratunek uzależnionym od tramadolu. Ja się chyba jeszcze nie obudziłem.
  • 313 / 37 / 0

@Mordarg oxycontin czasami oxycontin z DHC. Oprócz tego mam jeszcze leki od magika.
@crocodilla staram się im pomóc w rzuceniu lub braniu z głową, aby nie dostali padaki.
  • 363 / 62 / 0

Ostatni tramadol przyjmowałem 1 stycznia, potem nic serotoninowego. Ostatnie opio w ogóle to 100mg tylidyny tydzień temu. Brak uzależnienia fizycznego. Tej nocy brałem MDMA. Nawet przy dawce, która przymykała powieki, cały czas czuć było niedosyt. Brakowało smyrania po receptorach opio. Stimy przestały smakować.
  • 77 / 8 / 0

25 stycznia 2020crocodilla pisze:
Stimy przestały smakować.

No, to prawda. Mi też stimy przestały smakować. Całkowicie.
Ale i tak mi pomagają na ADHD.
Tak czy inaczej, nie jadłem trampka od roku i jestem z tego nawet dumny.
Wróć do „Tramadol”
Na czacie siedzi 1516 uczestników Wejdź na czata