Tramadol - Wątek ogólny

Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 766 / 70 / 0

Pewnie walicie nie retardy ja takowych jeszcze nie próbowałem.
  • 854 / 234 / 0

Zgadza się, nie retardy.

Co mi zrobisz jak mnie złapiesz – jak się zachować podczas zatrzymania przez policję z marihuaną

W skrócie: "Pamiętaj żeby wiedzieć co mówić, a nie mówić co wiesz" ;)

40-latek hodował marihuanę za zamurowaną ścianą domu

Kryminalni w porozumieniu z wielbarskim funkcjonariuszami zlikwidowali domową plantację marihuany, która ukryta była w pomieszczeniach piwnicznych jednego z domów jednorodzinnych położonych na terenie Wielbarka.
  • 3167 / 451 / 0

Ja mam retardy i krusze je, i z rana zjadłem 300mg i teraz nie wiem czy dorzucać coś bo po tych 300mg nawet fazy nie miałem nic nastroju nie poprawiło, robiłem się senny... kurwa kiedyś mnie lepiej robił a teraz lipa.
  • 8106 / 894 / 0

Może jesteście jacyś ''anty-tramal'' %-D . Mnie normalnie klepie 200 mg + 1 mg clona.Mam euforie, blogostan ; etc.
Wszystko jak powinno - działa.
Jak działa na Was usypiająco to należny się wyspać dobrze, uciąć drzemkę w dzień i wtedy ładować albo zmniejszyć dawkę. :tabletki:
  • 307 / 43 / 0

Ja obecnie z 3g zeszłam do 600mg dziennie. Wizuale jak na zwale i rozjebane źrenice to normalne. Biorę raz - tylko rano, raz na dobę. Do tego 150mg pregabaliny, na noc rolki, kwetiapinę 400mg i Klonazolam.
Co do kapryśnego działania pregaby - owszem, ale jednocześnie jak zmiejsza się działki opio to jest baardzo pomocna, wybawicielska.
Z tym parasyfem tramalskim jakoś walczę, ale chuj z tego jak przygrzeje dozylnie morfinę i oxy dożylnie. Powolutku tylko mniejsze dawki mnie robią. Ostatnio byłam zaskoczona jak po tramcu i pregabie porannej przygrzałam ok 100mg morfiny z oxy (ampułki) to miałam grube noody. A było tak, że ponad 200mg mnie nie potrafiło ugrzać, tak mi tolerka poleciała.
Teraz tylko poszłabym na detox (byłby lżejszy niż poprzednie, bo sama "poradziłam" sobie z Tramalem. Także pewnie nie musiałabym się nasączać metadonem do tych 50ml i siedzieć 2 miesiące.
No, ale co mam Wam powiedzieć, koledzy i koleżanki - taka narkotykowa pasja. Jeden gra na organach, inny na nerwach, a ja na swoim organiźmie i psychice.
  • 307 / 43 / 0

@UJebany Na mnie tramc zawsze działał bardziej euforyzująco i pobudzająco, taki pseudo speedball. Wkurwia mnie to, bo ani spać po tym bez wspomagaczy, tym bardziej jak ucinam dawki i czuję się przez większość dnia jak na skręcie i wszystko robię na siłę.

Edit: I myślę, że w Twoim przypadku te 1g klona robi ogromną różnicę. W końcu jesteś klonowy chłopak %-D
  • 766 / 70 / 0

09 maja 2021polymerase pisze:
Ja mam retardy i krusze je, i z rana zjadłem 300mg i teraz nie wiem czy dorzucać coś bo po tych 300mg nawet fazy nie miałem nic nastroju nie poprawiło, robiłem się senny... kurwa kiedyś mnie lepiej robił a teraz lipa.
No ja tez oczywiście krusze,ale to i tak pewnie nie to samo co te bez przedłużonego uwalniania.Ja dzisiaj zjadłem grama,został mi jeszcze gram,zjem pewnie jutro i raczej więcej tego nie kupuje,fajna zabawka ale są lepsze rzeczy i tolerka strasznie szybko rośnie.
  • 3167 / 451 / 0

Ja jednak dorzuciłem rano 300mg i po obiedzie 450mg i chuja siedzę smutny, trochę baklofenu chyba 50mg i też nic a wiem że 50mg baklo mnie robiło kiedyś, ja już chyba nie odczuwam przyjemności na lekach czy dragach...

Dziwne.
  • 8106 / 894 / 0

Ja jakoś godzinkę temu skusiłem się na 100 mg dorzutki i jest milutko.Najgorzej, że do 18 maja musi mi styknac Trampara...a mam ciut mało. :płacz:
  • 3167 / 451 / 0

A benzo masz ?
Wróć do „Tramadol”
Na czacie siedzi 2431 uczestników Wejdź na czata