Tramadol - Wątek ogólny

Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 12025 Strona 1187 z 1203
Rejestracja: 2020
  • 208 / 47 / 0

A jak najlepiej wyjść z Tramalu, jestem na niskich dawkach, dokładniej to max 200mg dziennie, to nawet nie jest rekreacyjne, po prostu działa na mnie dobrze pobudzająco i łatwiej się pracowało. Znacie to uczucie, czas leci szybciej, można się wkręcić w pracę - jak to SNRI. Problem pojawia się w momencie odstawienia, zero chęci do życia, spałbym całymi dniami.

Co bedzie najlepszą opcją, powolne schodzenie z 200 do 12,5mg i tak na jednej kropelce zostać tydzień? Co wrzucić, żeby nie przysypiać i nie być chamskim dla otoczenia, bo z tego co pamiętam odstawianie Tramalu zawsze wiązało się u mnie z trudnością trzymania języka za zębami. Jakieś małe dawki pregaby (osobiście wolałbym nie, bo nie lubię substancji).
Rejestracja: 2016
  • 1570 / 146 / 0

Może baclofen? Z tym, żeby nie stosować długo, bo można się też uzależnić fizycznie (Głównie przy dawkach większych niż 75-100mg na dzień)

Na niektórych już standardowa dawka lecznicza, czyli 25mg działa aktywizująco. W innym wypadku zostają chyba jakieś nootropy, albo antydepresanty (Jak np SNRI :P)

Czy psychodeliki wyprą tradycyjne antydepresanty? Badania przyspieszają, ale... [wywiad]

– Terapie z użyciem psychodelików wymagają kompletnej zmiany myślenia, ponieważ oprócz wpływu substancji znaczenie ma również wiele czynników niefarmakologicznych – mówi dr Justyna Holka-Pokorska psychiatra, seksuolog i terapeutka, a także przewodnicząca warszawskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Nowelizacja rozporządzenia: nowe substancje psychoaktywne

Do wykazu nowych substancji psychoaktywnych dodano piętnaście pojedynczych związków chemicznych. Wykazują one działanie na ośrodkowy układ nerwowy.
Rejestracja: 2019
  • 836 / 225 / 0

Wiecie coś o takim składniku jak deksketoprofen, obecnym w Skudexie? Na forum doczytałam się jedynie, że ludzie łykali te tabletki i nic im się nie działo, ale mnie interesuje coś więcej. Jakie mogą być skutki uboczne nadużywania deksketoprofenu? Te odczuwalne od razu jak i takie, które mogłyby wyjść dopiero po czasie?
Rejestracja: 2016
  • 1570 / 146 / 0

Cóż, długo nie trzeba było szukać.... W takim wypadku jedyne dolegliwości jakie mogą, ale nie muszą wystąpić, to dolegliwości żołądkowe. Ogólnie udokumentowane jest, że NLPZ siadają głównie na przewód pokarmowy, jelita. Tyle, że też dopiero przy długim stosowaniu i w dużych dawkach

Ale niezłego babola dojebali w tym artykule, że niby tramadol to również NLPZ %-D
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Rejestracja: 2019
  • 836 / 225 / 0

Widziałam ten artykuł... ogólnie z tego co znalazłam wynika, że to nowy lek oraz, cytuję, "Maksymalna dawka deksketoprofenu, jaką można przyjąć w ciągu doby wynosi 75 mg. Objawy przedawkowania nie są znane." W ogóle mało o nim wiadomo.
Także dzięki za nic, panie gugl 💁‍♀️

Jedna tabletka Skudexy zawiera 75mg tramadolu (i 25mg deksketa), a ja i tak więcej niż 200-250 nie przyjmuję, także jeśli zjem 2-3 to do przedawkowania nie dojdzie. Teraz akurat wpadł mi w łapy ten lek, w przyszłości oczywiście nie celowałabym już w niego.
Rejestracja: 2016
  • 1570 / 146 / 0

Nie ma za co, Pani Gugl 💑

Z ciekawości, robi Cię taka dawka? Jeżeli tak, to zazdroszczę %-D
Rejestracja: 2019
  • 836 / 225 / 0

Robi. Do tej pory brałam opio raz na kilka tygodni. Więc tolerkę mam żadną, z takimi przerwami mi nie rośnie. I o to między innymi chodzi.
Rejestracja: 2018
  • 221 / 26 / 0

Ja nawet po jednej tabletce mam dziwne akcje żołądkowe, takie jakby "zasysanie". Co przy czystym tramcu nie występuje w ogóle, więc dziwny ten deksketoprofen.
Rejestracja: 2010
  • 31 / 1 / 0

18 kwietnia 2021Arabella841 pisze:
Robi. Do tej pory brałam opio raz na kilka tygodni. Więc tolerkę mam żadną, z takimi przerwami mi nie rośnie. I o to między innymi chodzi.
„Kto nie robi przerwy, ten szybko traci nerwy.“ jak mówił pewien pan w telewizji :zombie:

Co do deksa to nie przejmowalbym sie nim zbytnio przy takich dawkach.
Rejestracja: 2018
  • 5 / / 0

Ja osobiście zajadam się od pół roku Skudexą z tą deksą. Dawki może nie powalające, bo 3-5 tabletek dziennie (czyli max 375mg tramca + 125mg deksy) i jak żadnych dolegliwości długo nie miałem, tak ostatnio zwłaszcza przy pustym żołądku z rana, mam nagłe, niczym nie uzasadnione odruchy wymiotne.

Podejrzewam że sporo w tym mojej winy, ponieważ często dzień zaczynam jedną tabletką popijają energetykiem, potem bez śniadania jadę do roboty i po przyjeździe łykam drugą jedząc w locie jakiś posiłek. Możliwe że przetyrałem sobie tym żołądek. Poza tym, brak innych skutków ubocznych, same plusy, inna motywacja do działania i ciągłe pozytywne myślenie, które sprawiło że w końcu w życiu zaczęło mi się układać. Szkoda tylko że jak robię detoks to nagle samopoczucie zaczyna się sypać i ciężko sobie z tym poradzić 😒
Posty: 12025 Strona 1187 z 1203
Wróć do „Tramadol”
Na czacie siedzi 2328 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: andi3033, elsroczka i 1 gość