Tramadol - Wątek ogólny

Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 1055 / 94 / 0

23 lutego 2021chlorekturbokofeiny pisze:
@lucifer_sam na różową. Jak by bupra była otc to większość leciała by na tym zamiast kody.
W innym poście ktoś pisał że na zwykla
  • 25 / 8 / 0

Bo na pewno jest na zwykłą. Tu się chyba bardziej o dawkę i formę rozchodzi.

Pax narca: Meksyk o krok od legalizacji marihuany. Jak sytuacja wygląda w Europie?

Meksyk już niedługo może stać się trzecim krajem na świecie, w którym rekreacyjny użytek marihuany będzie legalny. Grupę tę uzupełniają kolejne amerykańskie stany, chociaż prawo federalne USA nadal tego zabrania. Europa skupia się na dekryminalizacji, czyli zmniejszaniu wymiaru kary za posiadanie substancji uznawanej za nielegalną. W Polsce nad pakietem ustaw w tej sprawie pracuje grupa parlamentarna.

​Żużel. Brak możliwości przebadania zawodnika na obecność narkotyków przed meczem

Podczas jednego ze spotkań próbował cztery razy wsypać łyżeczką cukier do szklanki i nie potrafił do niej trafić. Nie wiem, czy był pijany, czy pod wpływem jakichś środków odurzających. Po wyjściu Artura Mroczki z toalety członkowie naszego teamu wyczuli wyraźny zapach marihuany...
  • 5 / 1 / 0

Bunondol jest RP, a Bunorfin na RPW
Kwestia dawki i zastosowania
Dawki 0,2 i 0,4 są na RP bo są przeciwbólowo, dawki 2 i 8 są na RPW bo są substytucyjnie.
Możecie to też na lekinfo24 sprawdzić.
  • 2356 / 136 / 0

@lucifer_sam aaaa sorry popierniczyło mi się że pytałeś czy jest dostępna otc(bez recepty). Sorry za błąd
  • 5 / 1 / 0

Dobra, zacząłem się bawić z tym Tramalem. Powiem że do ciągu mi bardziej podchodzi niż majka, oczywiście mówi o P.O.
Igieł się nie boję ale raczej używam ich rekreacyjnie %-D
Fajnie działa, czuć działanie antydepresyjne, po dwóch godzinach wchodzi jeszcze ten opioidowy młot w głowę.
No świetne i tanie.
  • 225 / 36 / 0

Jeśli mogę coś doradzić - to póki nie jest przekroczona ta granica/nie jest za późno, staraj się ogarnąć, gdzie jest pułap, który będzie antydepresantem w działaniu, ale nie spowoduje u Ciebie zaniedbywania bieżących spraw i zobojętnienia na wszystko.
Im dłużej, tym łatwiej jest dać się trampkom w tej kwestii podejść.

Celuj w dawkę, która wywoła stan łatwiejszego wykonywania czynności w szarych realiach, poprawę nastroju, ale nie taką, która spowoduje, że: niczego nie muszę, rozwiąże się samo, kiedy indziej, dziś jest za dobrze.
  • 25 / 8 / 0

@up
Jakbyś mi to z przemyśleń kiedyś wczytał.. :)
  • 337 / 58 / 0

Dlatego tak jak dziś wyjątkowo dla relaksu poszło 1mg alpry i 125mg rano a teraz 1mg klona i 500mg kropli.
2 tygodnie miałem przerwy od ostatniego wyskoku :)
Ale humor mam dobry
  • 2010 / 555 / 0

@AbsintionOpium bez podkładu z antyepileptycznych, kwasu walproinowego bądź klonazepamu? No cóż, odważnie. ;-) Mnie w ogóle szokuje, że na niektórych tramadol działa jakoś grzejąco; dla mnie wszystko, co serotoninowe, działa niemalże jak aktywator skręta - duże źrenice, poty, trzęsawka, pobudzenie. Aczkolwiek zdarzyło mi się wyjść z metadonu za pomocą dawek 200mg-150mg-100mg-50mg i oczywiście dalej był skręt metadonowy, ale te pierwsze cztery dni przetrwałam na znalezionym w szufladzie tramadolu 200mg. Obrzydliwe są te tabletki, to tak swoją drogą.

Natomiast raz na podkładzie z 2mg klona, które biorę codziennie na epi, wzięte na ból zęba w CAŁOŚCI [!] 150mg (niecała różowa tabletka z omegą) wywołała grand MAL po 20 minutach od wzięcia.
  • 97 / 11 / 0

Przecież napisał, że na alprze i klonie.

I jak w całości skoro dwa słowa później piszesz, że niecała talbetka (???).
Jeśli chodzi o to, że niepokruszone, to bez znaczenia i tak tabletka retard traci właściwości i substancja uwalnia się szybciej.
Wróć do „Tramadol”
Na czacie siedzi 2248 uczestników Wejdź na czata