Tramadol - Wątek ogólny

Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 11552 Strona 1155 z 1156
Rejestracja: 2013
  • 2 / / 0

Wszystko u mnie rozchodzi się o pieniądz, tramadol w porównianiu z silnymi opio, nawet przy bardzo fajnym źródle, to grosze dosłownie kosztuje.
Na razie to będę musiał chwilkę przerwy od iMAO sobie zrobić i się za to biorę, jednak bez stanu wygrzania, nawet lekkiego to normalne funkcjonowanie to u mnie to niemożność, nodda będę chciał złapać to sobie helu dopale %-D
600/900mg pregaby dziennie zrobi mi jakikolwiek podkład pod ewentualną padaczkę? Wiem że pregaba nawet jako lek samodzielny bywa używany w leczeniu padaczki i podwyższa próg padaczkowy.
Bo tyle na GAD dostaję a nie mam pojęcie jeszcze jak mój organizm na to zareaguje, w dodatku na ciągu.
Rejestracja: 2016
  • 1462 / 132 / 0

19 lutego 2021NahoyCito pisze:
mozna jest trama na zjazd amfetaminowy?
Myślę, że spoko bardzo. Jeszcze rolka/klon na podkład i jazda. Tramal jest zajebisty przez ten swoisty aktywizujący profil. Zajebiście się na nim gra, uczy, ćwiczy, sprząta, cokolwiek %-D no może szkoda fazy na leżenie w łóżku

Otrzymywanie GBL z THF utleniajac podchlornem wapnia

kolejna chałupnicza metoda otrzymywania tzw. pigułki gwałtu.

Gang „listonoszy” sprzedał tonę narkotyków

Co najmniej tonę narkotyków sprzedał gang rozpracowywany przez śląskie „pezety” Prokuratury Krajowej i CBŚP. Grupa eksportowała do Norwegii amfetaminę i „trawkę”, a z racji wysyłania towaru do skrytek pocztowych, ochrzczono ich mianem „listonoszy”. Gangsterów obciąża ważny członek tej ekipy – Cezary D., który został właśnie oskarżony o wytwarzanie, przemyt i udział w obrocie znacznymi ilościami środków odurzających.
Rejestracja: 2010
  • 461 / 90 / 0

Bardzo spoko miał kolega z forum, co na zjeździe po amfie dostał od tramadolu padaczki. %-D
Rejestracja: 2010
  • 1443 / 207 / 0

Aktywność fizyczna akurat jest wskazana by zmniejszyć zjazd, a przy padaczce człowiek tak się nagimnastykuje, że już nie czuje nic oprócz bolących mięśni %-D
Rejestracja: 2010
  • 1002 / 85 / 0

Właśnie odkryłem cudowny sposób na zejście z Tramalu. Ogłaszam to wszem i wobec na forum bo jestem w szoku że tak mozna. Wiem że stare wygi mnie wyśmieją ale zatrzymałem się na etapie Tramalu w opio. Wpadło mi w spadku opakowanie plastrów buprenorfiny, a właściwie mojej kobiecie po jej chorej mamie. Dostałem jeden plaster klepnalem 20mg, klepnalem sobie go na plecy i szok. Nie muszę brać Tramalu. Brałem po gram dziennie a trzeci dzień jestem bez żadnej tabletki i nie mam żadnego skreta , mało tego mam dziwna ciężka fazę. Doskonały środek na zejście z Tramalu co było dla mnie największym problemem zawsze, bo nie mogłem pracować a mam wymagająca pracę, oraz inne obowiązki ogarniać.
Rejestracja: 2020
  • 26 / 8 / 0

Pytanie czy będziesz miał skręta po buprze.
Rejestracja: 2008
  • 730 / 312 / 0

Odkryłeś sposób na wyjście z opioidów w ogóle, gdyż buprenorfina wypycha je z receptorów, również je blokując. Czyli na buprze walisz opio, a ono nie działa, a tramadol jest akurat wyjątkiem, mieszają jedno z drugim.

Od dawna używana do odstawiania ciężkich opioidów, jak hel chociażby, działa długo i pomaga na skręcie. Jakby nie patrzeć: słaby bo słaby, ale tramadol to wciąż opioid, zatem Ameryki nie odkryłeś. Btw, w bupre też można wpaść, zatem zważka żeby szczęście po odstawieniu tramadolu nie zmieniło się w płacz, albo tym gorzej: w miks.
Rejestracja: 2010
  • 1002 / 85 / 0

Na różowa to jest czy na zwykłą? Te plastry
Rejestracja: 2014
  • 1824 / 490 / 0

20 lutego 2021KLATKER pisze:
600/900mg pregaby dziennie zrobi mi jakikolwiek podkład pod ewentualną padaczkę? Wiem że pregaba nawet jako lek samodzielny bywa używany w leczeniu padaczki i podwyższa próg padaczkowy.
Nie. Dawki jakie podajesz działają już odwrotnie, to znaczy obniżają próg drgawkowy! Więc tylko zwiększasz ryzyko. Jako podkład przeciwpadaczkowy celuj już lepiej w dawki 150-300mg... Ale nie licz na cuda, do skuteczności benzo w tym zakresie prega nie ma podjazdu.
Rejestracja: 2010
  • 2345 / 133 / 0

@lucifer_sam na różową. Jak by bupra była otc to większość leciała by na tym zamiast kody.
Posty: 11552 Strona 1155 z 1156
Wróć do „Tramadol”
Na czacie siedzi 2081 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: andi3033 i 1 gość