Tramadol - Wątek ogólny

Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 4 / / 0

Wszystko u mnie rozchodzi się o pieniądz, tramadol w porównianiu z silnymi opio, nawet przy bardzo fajnym źródle, to grosze dosłownie kosztuje.
Na razie to będę musiał chwilkę przerwy od iMAO sobie zrobić i się za to biorę, jednak bez stanu wygrzania, nawet lekkiego to normalne funkcjonowanie to u mnie to niemożność, nodda będę chciał złapać to sobie helu dopale %-D
600/900mg pregaby dziennie zrobi mi jakikolwiek podkład pod ewentualną padaczkę? Wiem że pregaba nawet jako lek samodzielny bywa używany w leczeniu padaczki i podwyższa próg padaczkowy.
Bo tyle na GAD dostaję a nie mam pojęcie jeszcze jak mój organizm na to zareaguje, w dodatku na ciągu.
  • 1465 / 133 / 0

19 lutego 2021NahoyCito pisze:
mozna jest trama na zjazd amfetaminowy?
Myślę, że spoko bardzo. Jeszcze rolka/klon na podkład i jazda. Tramal jest zajebisty przez ten swoisty aktywizujący profil. Zajebiście się na nim gra, uczy, ćwiczy, sprząta, cokolwiek %-D no może szkoda fazy na leżenie w łóżku

Tradycyjny lek czy groźny narkotyk? Marihuana w Korei Południowej

Pod koniec 2018 roku w Korei Południowej wprowadzono do obrotu leki na bazie konopi (Cannabis sativa, Cannabis indica). Korea jest pierwszym krajem w konserwatywnej pod tym względem Azji Wschodniej, który odważył się na taki krok.

Wpływ metamfetaminy na jamę ustną

Metamfetamina (kryształ) ma udokumentowane szkodliwe działanie na różne rejony ciała, podczas gdy skutki uzależnienia od tej substancji na dziąsła i zęby długo nie były zauważane.
  • 461 / 90 / 0

Bardzo spoko miał kolega z forum, co na zjeździe po amfie dostał od tramadolu padaczki. %-D
  • 1444 / 207 / 0

Aktywność fizyczna akurat jest wskazana by zmniejszyć zjazd, a przy padaczce człowiek tak się nagimnastykuje, że już nie czuje nic oprócz bolących mięśni %-D
  • 1004 / 85 / 0

Właśnie odkryłem cudowny sposób na zejście z Tramalu. Ogłaszam to wszem i wobec na forum bo jestem w szoku że tak mozna. Wiem że stare wygi mnie wyśmieją ale zatrzymałem się na etapie Tramalu w opio. Wpadło mi w spadku opakowanie plastrów buprenorfiny, a właściwie mojej kobiecie po jej chorej mamie. Dostałem jeden plaster klepnalem 20mg, klepnalem sobie go na plecy i szok. Nie muszę brać Tramalu. Brałem po gram dziennie a trzeci dzień jestem bez żadnej tabletki i nie mam żadnego skreta , mało tego mam dziwna ciężka fazę. Doskonały środek na zejście z Tramalu co było dla mnie największym problemem zawsze, bo nie mogłem pracować a mam wymagająca pracę, oraz inne obowiązki ogarniać.
  • 28 / 8 / 0

Pytanie czy będziesz miał skręta po buprze.
  • 731 / 314 / 0

Odkryłeś sposób na wyjście z opioidów w ogóle, gdyż buprenorfina wypycha je z receptorów, również je blokując. Czyli na buprze walisz opio, a ono nie działa, a tramadol jest akurat wyjątkiem, mieszają jedno z drugim.

Od dawna używana do odstawiania ciężkich opioidów, jak hel chociażby, działa długo i pomaga na skręcie. Jakby nie patrzeć: słaby bo słaby, ale tramadol to wciąż opioid, zatem Ameryki nie odkryłeś. Btw, w bupre też można wpaść, zatem zważka żeby szczęście po odstawieniu tramadolu nie zmieniło się w płacz, albo tym gorzej: w miks.
  • 1004 / 85 / 0

Na różowa to jest czy na zwykłą? Te plastry
  • 1824 / 490 / 0

20 lutego 2021KLATKER pisze:
600/900mg pregaby dziennie zrobi mi jakikolwiek podkład pod ewentualną padaczkę? Wiem że pregaba nawet jako lek samodzielny bywa używany w leczeniu padaczki i podwyższa próg padaczkowy.
Nie. Dawki jakie podajesz działają już odwrotnie, to znaczy obniżają próg drgawkowy! Więc tylko zwiększasz ryzyko. Jako podkład przeciwpadaczkowy celuj już lepiej w dawki 150-300mg... Ale nie licz na cuda, do skuteczności benzo w tym zakresie prega nie ma podjazdu.
  • 2346 / 134 / 0

@lucifer_sam na różową. Jak by bupra była otc to większość leciała by na tym zamiast kody.
Wróć do „Tramadol”
Na czacie siedzi 2084 uczestników Wejdź na czata