Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 12504 • Strona 1120 z 1251
  • 402 / 68 / 0
Awatar użytkownika

Wrzucam post od @gzone na jego prośbę.


,,
Hej
@chlorekturbokofeinowy
Jak jest z tym PST? Jak to robić kupić po prostu mak i go płukać? Ja generalnie odstawiłem trampki jakiś tydz temu w czwartek, czw i piątek jedlem po 2 setki dziennie (żeby się nie nie obsrac) w sobotę zjadem 3 ostatnie, jakoś udało mi się mało jeść bo od czw waliłem po nosie zjadłem 5g jakiegoś procha od czw do soboty jakoś do 12 w pkudnue ostatnia kreska , wcześniej tj w środę (11 lis) i każdy dzień poprzedni jąłem od 15 do 25 tabsow dziennie(setek retarda stady albo 200) kropli nie jem bo mnie rzuciło kilka razy zawsze po kroplach, więc jadłem tylko tabsy.
I teraz od niedzueki jem ten baclofen w niedz wieczorem 1(25mg) w pon 3 wt 3 albo 4, czwartek też 4, z tym że już w czw strasznie po nim bolały mnie plecy więc jadłem też mayamil na ból. I polopiryne na dreszcze nie wiem czy potrzebnie. Generalnie jak próbowałem rzucać kilka razy to teraz jest najlepiej, wcześniej nie rzucałem nawet po atakach, (obczaj poprzednie moje posty są tak że 2 strony wstecz)
I teraz nie wiem ile tego baklofwnu jeść bo wczoraj tj czw(19 lis) to Miałem taką dziwna fazę, wieczorem 2 balko wziolem 1 mayamil. I aspirynę. I spoko bo zasypiam normalnie o 20 i śpię jak zabity do do 6 rano. Bo normalnie to leżałbym i się pocil do 2 w nocy pospał bym 2 godz i dalej masakraa cały dzień.

@szakalcpak

No ja mam coś podobnie bo mimo że już prawie 6 dni nie jem to nie wyobrażam sobie być trzeźwy później ten baklo pomaga ale mam wrażenie że to bardziej placebo bo coś ćpam dalej, łykam tabletki tylko inne. Najgorzej że ciągle się pocę cały dzień łażę w pracy nie mogę dłużej niż 20 min się skupić na pracy. Chyba spróbuję ten fenibut. Niby jakiś suplement ale tu wszyscy piszą że pomoże. Chociaż jak tu napisał kolega o tej płukance z maku to bym jej spróbował.

@CATHaFALL

Ty widzę masz spore doświadczenie. Jak sobie radzisz z odstawieniem. Ja to jem że 13-14 lat i ostatnie 3 lata miałem przerwę może że 4 razy po tydz max. I tak jak piszesz dawki zależą od osoby. Ja to np nie pije za często do tramp bo alko psuje mi fazę tramalowa ale zanim tu trafiłem to uważałem że trampki mi zwiększają tolerancję na alko i często piłem do tramp, nawet jakos pod koniec pazdz piłem lyche i z ziomkiem wypiliśmy 0,7 i 0.5 lychy a zjadłem z 15 setek retarda, rzuciło mnie kilka razy ale nigdy po alko i pierwszy raz po 10 latach z trampkami.,,,
  • 295 / 50 / 0

Pytanie od niedoświadczonego, zacząłem dwa, trzy miesiące temu przyjmować czysty tramal rozgryzając dwie tabletki retardy po 200 mg. Przeczytałem kiedyś że wtedy z dwóch tabletek 400 mg retardów, wchodzi na banie 200 mg które się ładują od razu bez spowolnionego uwalniania. Miałem kilka razy tak, że rozgryzałem trzy lub maksymalnie 4 tabsy po 200 mg. Pytanie mam takie, jak szybko rośnie tolerka, jeśli będę przyjmować dwie łamane tabsy powiedzmy co kilka dni? Czy zwiększając dawki po przekroczeniu 400 mg i wyżej czyli wzięciu 4 zmielonych tabsów dorzucić sobie 0,5 mg clona? Zaznaczam że codziennie biorę alprę 1,5 mg i 600 mg pregaby.
  • 1062 / 596 / 1
Awatar użytkownika
CATCHaFALL
Chat mod
Chat mod

@Piolun po pierwsze życzę Ci, żeby było tak, jak mówisz: co kilka dni

Tolerancja dosyć szybko rośnie, ale też nie ma jakichś dużych problemów, aby z powrotem ją sprowadzić na ziemię.
Ta połówka klona na pewno nie zaszkodzi prz wiekszych dawkach, co więcej, to chyba najlepszy podkład pod tramadol, jaki istnieje.
Z racji, że już alprazolam bierzesz to teoretycznie klona byś nie musiał, nie ma co szastać też tymi benzo na lewo i prawo. Warto sobie coś zostawić, gdyby jakimś cudem dorobił się skręta gdy Tramal się skończy.

@szakalcpak, czy @gzone? Nie jestem pewna kogo oznaczyć.

Moje odstawianie to jest hit sezonu i generalnie nie polecam tego nikomu, chyba że ktoś ma skłonności do sadomasochizmu 😁

Jestem takim typem człowieka, że albo grubo albo wcale, więc grzeje sobie ile wlezie, a jak się zbliża ku końcowi a wiem, że zostanę z niczym, to jedyne co robię w kierunku pomocy dla samej siebie, to przyjąć ostatni raz... W czwartek 😁 Zadnego schodzenia z dawek, od razu CT.
Retardy długo trzymają, zazwyczaj kolejnego dnia budze się dalej porobiona, więc takowy stan pozwala mi przeżyć dzień w pracy, a później, wraz z piątkowym popołudniem mózg zaczyna wysyłać sygnały, że zaczyna się źle dziać i mam ten weekend na odleżenie tego chociaż w małym stopniu. Niestety często jeszcze aż do środy jest życie w czarnych barwach, ale w końcu puszcza wszystko.

...tylko po to, żeby zrobić krótką przerwę i zacząć znowu. No debil 🤷🏻‍♀️
Jak mam pod ręką coś uspokajającego to wrzucę na lepszy sen, albo zaleczę trochę browarkiem czy dwoma.
Ostatnio na szczęście odkryłam moc jaka drzemie w kratomie, który ostatnie odstawienie pomógł mi przetrwać praktycznie bez większego szwanku, ale poza tym to zawsze na żywioł.

I to w sumie Kratom na chwilę obecną trzyma mnie z dala od objęć tramadolu, bo znowu zaczęłam przesadzać ostatnio, a skutków ubocznych też więcej niż tej całej przyjemności z grzania. Świetna odskocznia od wszechwalających się retardów.
  • 2 / / 0

Siemka Posiadam butelke Tramalu 85ml cos takiego w plynie dawkowany kroplami, jaka polecacie Dawke na pierwszy raz z tym akurat na butelce z tego co pamietam (pisze nie z mojego domu) pisalo 100mg/ml , Cukierki,kawka,emka sa od 3 lat z przerwami i rzadko ciagami. ;) :tabletki:
  • 295 / 50 / 0

Lepiej połykać retardy w całości i cieszyć się dłuższym stanem porobienia czy rozgryzać żeby pogrzało? Jakie są wasze doświadczenia

Jest jakieś przeciwwskazanie żeby walić retardowego trampka przy kontrolowanym przyjmowania 60 mg paroksetyny/dobA, z alpry powoli schodzę pod kontrolą lek. bo byłem ujebany a 600 mg pregaby chuj na mnie działa a mam zaburzenia lękowe i czasem wytrzymać się nie da a alpra to podstępne kurestwo bo działa krótko i trzeba ładować coraz więcej i więcej. A jak z głupoty zrobiłem ct żeby sobie udowodnić że potrafię to miałem zjazd że po karetke chciałem dzwonić..
  • 2795 / 900 / 0
Awatar użytkownika
przodownik
Kompetentny
Kompetentny

przy stosowaniu tego typu leków jest niewskazane zażywanie Tramalu, nawet w niskich dawkach. podstawowe interakcje leków, takie rzeczy można sprawdzić w ulotce.
może mnie dłuższy czas nie być. postaram się w miarę możliwości doglądać forum i sprawdzać wiadomości.
  • 57 / 5 / 0
Awatar użytkownika

Retardy najlepiej rozgryzać, przy połknięciu całych tabletek nie porobi tak jak trzeba. W całości można brać jeśli na prawdę są na jakiś ból
Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi;-))
  • 295 / 50 / 0

Czy przyjmowanie od około pół roku codziennie 600 mg pregabaliny + około 1 mg alprazolamu może stanowić przy przyjmowaniu 60 mg paroksetyny jakąś formę zabezpieczenia przed ZS jeśli raz na powiedzmy 4-5 dni wezmę dla efektu rekreacyjnego pogryzione trzy tabletki po 200 mg Tramalu retarda?

Mam jakby co clona i rolki ale nie chcę ich używać bo działają na mnie strasznie sedatywnie a tramal cudownie grzeje i spidujee do działania
  • 2475 / 169 / 0
Awatar użytkownika

@szakalcpak Obczaj na forum tematy o PST. Najtrudniejsze w całym przedsiewzięciu to znaleźć działający mak. Ostatnio o to ciężko. Ale generalnie to tak, płuczesz go i pijesz powstałą herbatkę.
  • 402 / 68 / 0
Awatar użytkownika

@chlorekturbokofeiny

Już trochę czytałem. Najgorsze jest to, że teraz lipny temat. Przeczytam cały wątek w wolnej chwili.
ODPOWIEDZ
Posty: 12504 • Strona 1120 z 1251
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.