Tramadol - Wątek ogólny

Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 11249 Strona 1111 z 1125
Rejestracja: 2016
  • 1389 / 125 / 0

Wrzuciłem 237mg przy zerowej tolerce i jeszcze dorzucałem
Rejestracja: 2010
  • 946 / 60 / 0

Wiesz co idź lepiej piwa się napij, pewne tematy od razu widać nie są dla ciebie , tylko sobie kuku zrobisz

Miejsce produktów heat-not-burn w redukcji szkód palenia tytoniu

Wiadomo, że palenie papierosów szkodzi. Pierwszy raport na ten temat pochodzi z 1964 roku. Czy można leczyć silne uzależnienie od palenia papierosów innymi środkami zawierającymi nikotynę? Jak zredukować szkody spowodowane paleniem tytoniu, jakie miejsce mają tu e-papierosy i czym się różnią od produktów heat-not-burn (HnB), czyli tzw. systemów podgrzewania tytoniu (THS)?

Policjanci odkryli zaczarowany las marihuany, w którym krzaczory pną się do nieba i są wielkie jak

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Międzychodzie odkryli bujne krzaki marihuany w lesie w pobliżu Sierakowa. W wyniku działań mundurowych ujęto dwóch 19-latków.
Rejestracja: 2020
  • 3 / / 0

Siema, ostatnio przy zerowej tolerce 300mg (tamolu xx) jak juz przestaje byc miło i przyjemnie :), mam odruch wymiotny, czy to normalne a jak nie normalne to czym moze byc to spowodowane
Rejestracja: 2016
  • 1389 / 125 / 0

XDDD kurwa, dobry jesteś typie. Nie dość, że czytać nie potrafisz, raz zarzucam za mało według ciebie, a teraz co, za dużo? Może jakoś uargumentuj swoją wypowiedź, bo póki co wychodzisz na ostro przyjebanego umysłowo

Może i trampek nie jest dla mnie, ale na pewno nie doradzałbym każdemu świeżakowi 500mg na start, tak jak robisz to ty
Rejestracja: 2010
  • 946 / 60 / 0

Masz rację jestem przyjebany umysłowo bo 10 lat to zarlem wiec mam prawo. Też bedziesz kiedys jak bedziesz to brał 🤣
Rejestracja: 2016
  • 1389 / 125 / 0

Postaram się nie iść w twoje ślady, dziękuję za ostrzeżenie. I tak mnie nie grzeje nawet po prostu, ja chyba po prostu nie mam tych enzymów całych w wątrobie :/
Rejestracja: 2010
  • 2273 / 108 / 0

@LiquidStranger , brałeś jakieś serotoninogeniki w ostatnie dni przed trampkiem? Jakieś ketony, tryptaminy? Inne opio? Jeśli nie to może po prostu slabo na Ciebie trampek działa, spróbuj mix z kodeiną może będzie lepiej. Najpierw trampek a jak zacznie działać to koda. Jeśli nie poczujesz działania trampka to po godzinie od wziecia wszamaj kode.
Rejestracja: 2020
  • 6 / / 0

29 października 2020Kobrev pisze:
Siema, ostatnio przy zerowej tolerce 300mg (tamolu xx) jak juz przestaje byc miło i przyjemnie :), mam odruch wymiotny, czy to normalne a jak nie normalne to czym moze byc to spowodowane
Normalne, na początku z trampkiem miałem identycznie, swędzenie całego ciała, i chęć bełta, weź jakąś antyhistamine i powinno pomóc jak ręką odjął, a i lepiej zostań narazie przy dawkach <400mg dopóki objawy nie przejdą, mi chęć wymiotów odeszła po pierwszych kilku razach, swędzenie niestety zostaje ale mniej to odczuwam, antyhistamina jakas i git.
Rejestracja: 2020
  • 5 / / 0

A już była ładna odstawka ponad tygodniowa to teraz zajebane 400 rozkruszonych niedorozwiniętych (retardów) i taka średniawka hmm może to przez to kocenie w międzyczasie..? 🤔 difenhydramina pomoże zasnąć jak by co? Bo trochę późno mi się zachciało to łykać.
No ale co zrobisz jak nic nie zrobisz?
Rejestracja: 2020
  • 6 / / 0

@LOOKER2010
Na swędzenie i odruch wymiotny powinno pomóc, jak ze snem to ci nie powiem, ja już sie przyzwyczaiłem do "spania" po tramadolu, a właśniwie do leżenia półprzytomnym nie mogąc ani zasnąc ani sie rozbudzić, jeśli zależało mi na śnie to zwykle wrzucałem jakies benzo albo piłem piwko, oczywiście połączenia nie polecam bo OUN jest bardziej obciążony, ale generalnie jak zjadałem 500-600mg retardów na wieczór i szedłem spać a o 6 rano wstawałem to tramadol często jeszcze trzymał i po kilku godzinach półsnu jak wstałem to miałem wrażenie jakby tramadol mnie jeszcze speedował, np. czułem że oczy mam nawet nie naturalnie mocno otwarte i czułem spore pobudzenie, oczywiście potem jak tramal puszczał to sen był jedynym czego pragnąłem, generalnie tramadol może dziwnie na mnie działa ale czasem mnie rozluźnia i uspokaja a czasem czuje sie lekko naspeedowany i czuje niepokój. Swoją drogą ciekawe od czego to zależy, daj znać jutro czy ta difenhydramina pomogła i ze snem :)
Posty: 11249 Strona 1111 z 1125
Wróć do „Tramadol”
Na czacie siedzi 1742 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: mietowy3, Teabadger i 1 gość