Tramadol - Wątek ogólny

Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 224 / 33 / 0

Zrobiłem mały, krótki ciąg ale na wyższych dawkach i mam mega zjazd
Wczoraj po poludniu mnie puściło alee dziś rano zacząłem od benzo bo jest niewesoło
Wyjebany z serotoniny, flaki się odzywają, masakra jakaś
Podziękuję za dłuższe zabawy na dużych dawkach :)
To jest dobre, pasuje mi ale koszt zrobienia przerwy jest wysoki
Kto tak jeszcze uważa ?
  • 14 / / 0

Potwierdzam, z tym że u mnie to się odzywało dopiero po solidnych ciągach dlatego od (w miarę kontrolowanego) zażywania raz, góra 2-3 razy na tydzień, a potem co najmniej miesiąc przerwy przeszedłem praktycznie od razu (w ok. 4-7 miesięcy, ciężko mi powiedzieć) do konkretnego ciągu 3-letniego bo bałem się że po odstawce nie będę w stanie nic zrobić.

Ekstaza pod kontrolą

Współczesny, zachodnioeuropejski szaman siedzi za biurkiem w domowej bibliotece w Hanowerze. Na pozór nie ma żadnych atrybutów szamańskich. Rozmawiamy jeszcze w pandemicznych, sterylnych warunkach, świeżo oswojeni z narzędziami do wideokonferencji.

Wybory w USA. Donald Trump domaga się poddania Joe Bidena testowi na obecność narkotyków

Temperatura kampanii prezydenckiej w USA rośnie. We wtorek ma odbyć się pierwsza debata kandydatów na ten urząd. Urzędujący prezydent Donald Trump chce, by jego kontrkandydat został poddany testowi na obecność narkotyków.
  • 224 / 33 / 0

Tak mniej więcej się czuję
Albo trama albo łóżko na kilka dni
  • 6 / / 0

Mogę zjeść ~225 mg tramadolu, jeżeli 3 godziny wcześniej zjadłem ostatnią kreskę koksu?
  • 175 / 24 / 0

Zjazd po Tramalu kojarzy mi się z sikaniem dupą :-) Dla osób które odstawiały alkohol albo benzo to taki tramalowy zjazd nie straszny.
  • 37 / 3 / 0

@DexPL Hej babcia bierze tramadol mam pytania bo się martwię, wiem swoje jako że mam 3 lata ciągu na iv majki to wiem co może się stać z babcią i nie wiem czy napisać do ciebie na pw. Czy jest jakiś wątek, w którym zapostować żeby nie zasmiecać?
Najkrócej to jest to pooperacyjnie, więc wolalbym zeby się nie uzalezniła fizycznie, jednoczesnie slyszę od mamy, że przeklina operację i drugiej nie chce (pierwsze kolano z dwóch), babcia nie odpowiada mamie a mama zadaje co 4 pytanie ktore kazałem więc wiem mało o tym jak jest, ale wiem trochę o zagrożeniach i czuję że może się skończyć różnie. W tobie widzę potencjalne źródło wiedzy o tym jak zazwyczaj przebiega takie leczenie - czy np leku dostaje się tyle, że nie ma mowy o fizycznej zależności od substancji. Czy może lekarz zalecić zwiększanie dawki o 1 tabletkę do zniknięcia bólu? (wiem że babcia doszła do 8 z 4 zapisanych i na tym koniec bo tak jest na ulotce ale jest to preparat 37,5 i 375 paracetamolu więc ja nie wiem czy to nie paracetamol tutaj ogranicza, bo 300 tramadolu to chyba nie maks dobowe nie?)
  • 3139 / 1278 / 1

Skontaktuj się przed pw z danymi dokładnymi, a w wolnej chwili (nawet do 2 tygodni) napisze na forum co i tym sądzę, to może to może ktoś skorzysta bo będzie miał podobną sytuację,
  • 75 / 15 / 0

17 października 2020sedambromek pisze:
Zjazd po Tramalu kojarzy mi się z sikaniem dupą :-) Dla osób które odstawiały alkohol albo benzo to taki tramalowy zjazd nie straszny.
Dobrze prawisz.
  • 645 / 32 / 0

Mi bardziej sikanie dupskiem kojarzy się po kodeinie. A po Tramalu to mam ostre sranie. Tak dziś zajebałem 3g z butli cała noc noddy i granie w grę z rana o 6 rano 300mg kody i było fajnie. Lecę do apty po 150mg %-D
  • 88 / 10 / 0

:papieros: Mi skręt po tramadolu ( przeważnie po 2-3 miesiącach ciągu po 200-300?mg) kojarzy się zawsze z maksymalnym wypłukaniu serotoniny ( czyje się wtedy jak bym miał taką mega depresję) kichaniem bez przerwy oraz strasznym bólem nóg.
Ogólnie nie polecam %-D
Wróć do „Tramadol”
Na czacie siedzi 1609 uczestników Wejdź na czata