Tramadol - Wątek ogólny

Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 126 / 20 / 0

Ale był 1 dzień przerwy koleżanka :-))) Słabo te 600 coś, jest fajny humor, ale nie ma nic innego. Rozważam jeszcze 200 bądź 400. Tylko czekam, aż mi moździerz wyschnie.

Bacznie obserwujesz co kto pisze :-) Wziąłem godzinę temu, za godzinkę poprawka będzie oka? Podkreślam, że mimo, iż próbowałem naprawdę wielu substancji to tu jestem zielonkawy.
  • 527 / 175 / 0

Bacznie śledzę kto i jak upośledza sobie tolerancję w 4 dni %-D

Czego byś się spodziewał po tramadolu? Bo może tutaj tkwi problem. Gdybym ja teraz wjebała 600 na hurra, to podejrzam że nie śpię do jutra najbiedniej %-D
Inny metabolizm, inaczej na mnie działa. Przeciętny użytkownik w akompaniamencie alpry powinien doznać wyluzowania, poprawy nastroju, grzania, lekkiej acz przyjemnej zamuły. Do 600 chcesz dorzucić 400? To już gram. Pamiętaj o ryzyku padaczki jednak, te 5mg alprazolamu może się okazać niewystarczające, choć nie namawiam do przyjęcia większej dawki już.
Z drugiej strony co dzień piszesz, że było bezpłciowo, a następnego dnia budzisz się bez odzienia 😁
Także zdecyduj się, Panie.

Jak nie robi na Tobie wrażenia substancja z jaką masz przyjemność się spotkać, to odeślij mnie - ja odpowiednio spożytkuję bez narzekactwa 😏

Dlaczego tytoń jest legalny, a konopie nie?

Tytoń oprócz tego, że bardzo źle wpływa na organizm człowieka, to mocno zanieczyszcza również środowisko. Konopie wręcz odwrotnie. W tym artykule przedstawiam różnice między tymi dwoma roślinami.

Rząd RPA pracuje nad przepisami legalizującymi marihuanę

Departament Rozwoju Społecznego RPA poinformował, że jest w trakcie opracowywania nowych przepisów prawnych dotyczących posiadania i używania marihuany w państwie. Prawo, decyzją trybunału konstytucyjnego sprzed 2 lat, ma ulec złagodzeniu i de facto oznaczać będzie legalizację konopi indyjskich.
Użytkownik nieaktywny
  • 7876 / 833 / 0

06 sierpnia 2020sedambromek pisze:
600mg + 5mg alpry, Hurrrra :DDD
Za dużo tej alperki :tabletki: .Optymalnie by było 600 mg tramca + 2 mg alprazolamu.Za bardzo Ciebie zmuli benzo.
  • 126 / 20 / 0

Nie zmuliło wogóle. Mam dużą tolerkę na te gówno wiesz.

A co do koleżanki - przecież nie mówię, że mi się nie podoba, wyraźnie piszę, że jest fajnie.

Druga sprawa - nie w negliżu tylko w bokserkach przy otwartym oknie i wiatraku, co mnie trochę wyziębiło. Nic złego poza tym. Fajne te nody jak Ci łeb leci nad telefonem z smsem pisanym od nie wiadomo ile czasu.

BTW: Co ma jedno do drugiego - było bezpłciowo, obudziłem się, podkreślam, nie bez odzienia, bez koszulki! Do tego w swoim łóżku, pięknie wysprzątanym pokoju. Nie jest źle :-)

I odnośnie odczuć po 600 mg tramca i 5 mg alpry - dokładnie tak się czuję, wyczilowany, sedacja, lekka zamułka i miła poprawa nastroju.

Ale jeszcze przykurwie :P
  • 2322 / 735 / 0

to już są duże dawki Tramalu rzędu 600 mg przy zerowej tolerancji, a ty chcesz jeszcze dorzucić dwie czy cztery setki. ja bym poprzestał, przy takiej tolerancji taka dawka by zapewniła miłe grzanie i bardzo długi sen, jeszcze rano się budzę czując ten lek. działa bardzo długo.

pamiętaj też, że bierzesz beznodiazepiny i łączenie dużych dawek nie jest zalecane. uważaj też, aby w drugi nałóg nie wpaść, bo to już niemiłe połączenie przy odstawianiu. jednak stosowna do tolerancji dawka zabezpiecza też przed ew. napadem.

jeśli o mnie chodzi, to w tygodniu wpadnie recepta i wzbogadzi zapas i razem będą 4 op. Tramalu Retard w dawce setek. dobrze, że będę miał go sporo, bo to do niego zamierzam wrócić - nie do buprenorfiny. przez jej odstawienie i cały ten cyrk zapomniałem w ogóle, że mogę już dzwonić po nowe Tramale. %-D
  • 126 / 20 / 0

buprenorfina - pierwszy raz usłyszałem o niej w tym wątku. Współczuje skoro odstawka taka ciężka, jestem w stanie to sobie wyobrazić, bo miałem niedawno odcięty dostęp do klona i bym chyba małego palca sobie sekatorem ujebał by przerwać te męki.

Odnośnie dorzutki, spróję narazie 200, do 800 razem. Właśnie jestem po spacerku, docelowo po 100 tabletek retardów 200mg. Szkoda, że nie mam klona, bo bym tej padaczki się nie bał. Ostatnio wczoraj brałem 4 mg poźnym wieczorem te klonidło. Tak to codziennie po kilkanaście gram, więc powinno jeszcze we krwioobiegu krążyć. Ta alpra to bardziej dla synergii czilu niż antypadaczkowo wzięta. Fizycznie mam jej jeszcze 5 mg, ale ona chyba nie dziala przeciepadaczkowo za bardzo?

Na bibułach sporo, ale chuj mi z tego, generalnie plan, reazlizuje wszystkie, odbieram nowy dowód i wyjeżdzam na długo (po raz kolejny). Żarłem benzo szuflami zapijane wódką to chyba mi się krzywda teraz nie stanie od tych 800 mg. No zobaczymy, moździerz już wysechł. Piona.
  • 126 / 20 / 0

Głupi ja - poszedł gram, ale jest, euforia, robię jakieś drobnostki, ale pożyteczne, szkoda, że troche za późno na zmywanie a robię to jak pojeb. Do tego zaczynam nie trafiać w klawisze i jestem przyjemnie otępiały.

No i najważniejsze, zaczynam powoli noodować :-)

Poszczło sumarycznie 1 g Tramalu i 10 mg alpry. No i rano 8 mg alpry i 4 mg klona, nawet o tym zapomniałem bo musiałem się szybko ogaraniać. Oj ciężkie powieki ciężkie.

BTW dlaczego po tym gównie nie można sikać, wczoraj ze 45 minut się męczyłem :-)

Sorry za post pod postem, bania wjeżdża. Proszę o połączenie. Pozdrawiam.
  • 213 / 29 / 0

@hyperrealowicz/sedambromek/ alpra działa najsilniej przeciwlękowo chyba bardziej niż lorafen. Sugerowałbym wzięcie klona bo działa najsilniej z benzo przeciwpadaczkowo. Ja zawsze biorę kilka do trampka bo mam lepszą banie.
klon i tramal się synergizują wzajemnie więc to połączenie wręcz wymagane ale do niczego nie namawiam, piszę z własnych doświadczeń.
  • 126 / 20 / 0

@szakalcpak Dzięki, wiem,

1,2 g sroga ilość ale miękkie lądowanie o dziwo.

PS: obudziłem się ubrany przy zamkniętym okienku i wyłączonym wenntylatorze. To była jedno...ok dwurazowa akcja :)

Najlepsze, że jeszcze przysypiam pisząc tego posta, taki lekki nodding chyba.

Tylko lipa, bo do apteki po klona ani afobam czy co by tam nie było puki co nie pójdę bo wyglądam jak zombie co miało downa przed przemianą :D

Pozdro dla Przodownika, Ujebanego i tej koleżanki o dziwnym nicku, którzy mi służyli radą. I tak zrobiłem po swojemu :D Hejo

Wjeżdza Masta Ace - Hot Long Summer, idealny na trn poranek.
Ostatnio zmieniony 07 sierpnia 2020 przez sedambromek, łącznie zmieniany 2 razy.
  • 527 / 175 / 0

@sedambromek koleżanka o dziwnym nicku?😜

1.2 powiem Ci lecisz grubo, ale skoro tak lubisz to w sumie why not.
Tramal ma to do siebie, że trzyma długo. Jak już mi się uda zasnąć jako tako, to wstaje rano i i tak czuję nadal działanie, więc jak sobie z rana zarzucę od razu, to w sumie bardziej jak dorzutka działa. Bardzo ekonomicznie trzeba przyznać.

Ile masz tego tramca jeszcze w zanadrzu?
Ostatnio zmieniony 07 sierpnia 2020 przez CATCHaFALL, łącznie zmieniany 1 raz.
Wróć do „Tramadol”
Na czacie siedzi 1481 uczestników Wejdź na czata