Tramadol - Wątek ogólny

Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 149 / 20 / 0

hyperrealowicz/CATCHaFALL/
KOBIETA IDEALNA, wie co najlepsze ;)
Grzyby też lubię i czasami choduję
  • 2323 / 735 / 0

również polecam czysty Tramal Retard, nawet jeśli chodzi o efekt terapeutyczny, czyli w tym wypadku łagodzenie bólu. łatwiej by było to zażywać, a dawka jest już gotowa w tabletce, np. 100 mg o przedłużonym uwalnianiu. wystarczy rozgryźć. cenowo chyba z tego co się orientuję też wychodzi lepiej.

Dyskretny urok psylocybiny. Dlaczego od tysięcy lat sięgamy po halucynogenne grzyby?

Psylocybina to psychoaktywna substancja, która towarzyszy ludzkości od wieków i nie może nam się znudzić. Dlaczego tak jest? Na to pytanie odpowiedzieli naukowcy z Center for Psychedelic and Consciousness Research na Uniwersytecie Medycznym Johna Hopkinsa.

Rząd RPA pracuje nad przepisami legalizującymi marihuanę

Departament Rozwoju Społecznego RPA poinformował, że jest w trakcie opracowywania nowych przepisów prawnych dotyczących posiadania i używania marihuany w państwie. Prawo, decyzją trybunału konstytucyjnego sprzed 2 lat, ma ulec złagodzeniu i de facto oznaczać będzie legalizację konopi indyjskich.
  • 1504 / 102 / 34

04 sierpnia 2020przodownik pisze:
dzięki za brawa, ale odstawienie opioidów to nie jest żaden wyczyn, choć jest to przeżycie mało przyjemne. przy benzodiazepinach dopiero jest wycisk i każdy kto przeżył oba bez zastanowienia powie, że dużo trudniej jest przetrwać skręta po lekach benzodiazepinowych bądź innych GABAergikach. przy Tramalu czy buprenorfinie jest prościej, ale niektórzy mówią, że buprenorfina jest szczególnie paskudna przy odstawianiu. w ogóle w przypadku opioidów zespół abstynencyjny to w dużej mierze objawy fizyczne bez tych katuszy psychicznych.

teraz dopiero zauważyłem, że pojebałem powiedzonko w poście wyżej. %-D

tabletki załączone niżej trzymam zawsze przy sobie na wypadek, gdybym musiał szybko wrócić do formy. Oxydolor jednak czeka aż spadnie tolerancja, dopiero wtedy chcę go wziąć. no i oczywiście Tramal, powinienem uzbierać spory zapas, bo cały czas wykupuję go. nie mogę się doczekać, aż po 300 mg zamknie się oko tak jak jeszcze kilka miesięcy temu. Tramalu nigdy nie zostawię, za to bupry już prawdopodobnie nie tknę, bo nie sprawdza się jeśli o mnie chodzi. zostawię sobie tylko Bunondol w razie W, a resztę opchnę, albo zamienię.
Mam więcej hehe
img_20200801_120047-2.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 2323 / 735 / 0

jeśli chodzi o buprenorfinę konkretnie, to to był taki doraźny kawałek listka, jedna tabletka co noszę przy sobie. jeśli chodzi o cały zapas, to w szufladzie czeka cały Bunorfin 2 mg , Transtec 70 ug/h, opakowanie po 5 plastrów, oraz 2 op. Bunondol 0,4. powinny być też kawałek blistra Bunorfinu 8 mg.

kto da więcej? %-D

@wildwolf widzę zagraniczny preparat wyżej, podobny szczerze mówiąc do naszego Bunorfinu. choć wcale nie jest nasz, bo produkuje go włoski koncern MOLTENI.
  • 1504 / 102 / 34

Idealna na skręty albo schodzenie z opio. Doraźne, bo w ten lek można się wpierdolić koncertowo. Tu gdzie mieszkam za free, a na czarnym rynku 7 x 8mg kosztuje 10£.
  • 363 / 62 / 0

@AbsintionOpium nie słuchaj tego, że po 100mg nie możesz tak mieć, bo inni biorą więcej. Co to za argumenty. Gdyby takie dawki na kompletnie nikogo nie działały, nie byłoby ich w aptekach, a masz retardy nawet 50mg. Jeśli 100mg Ci pomaga, to już masz odpowiedź, czy możesz uzależnić się psychicznie. Dodatkowo jeśli jesteś hipermetabolizerem jak ja i jeśli masz już w swojej historii skręty po opioidach na kłopoty nie musisz czekać rok. Nie wiem jakie robiłeś przerwy, ale 2 dni przy tramadolu to tyle co nic. U mnie objawy fizyczne pojawiają się dopiero 3 dnia przerwy.
  • 149 / 20 / 0

Nigdy nie byłem w opio ciągu by dostać jakiekolwiek objawy. 3 dni powiadasz.. Spróbuję i zobaczę co się będzie działo. Dziś rano poszlo, jutro też pojdzie po 75mg, na piątek zaplanuję ostatnią dawkę, inaczej nie dam rady w pracy.
Od poniedziałku spróbuję innych grup leków przeciwbólowych i zobaczymy co organizm odpowie na brakj.
Najbardziej brak mi tego dobrego samopoczucia po tramalku, po nim wszystko jest lepsze
Czego mogę się spodziewać ? Po t mam lekką bezsenność, efekt spida mam duży, euforii raczej nie
Z jednej strony jest fajny z drugiej, mógłby lepiej usypiać
Lekarz rodzinny mi powiedział że po 3 doretach 37.5 zasnę jak dziecko, nie wyśmiałem go, nie wypadało ;)
Jak u Was ze spaniem po t ? Bez innych dodatków bo z piwkiem czy ziolem to wiadomo że się spi ;)
  • 528 / 175 / 0

Ja mam zapewne Tramal Retard z domieszką fety. Ani jeść, ani spać %-D
W każdym razie mną się nie ma co sugerować, ja z reguły jestem dziwna. Wszelakie objawy x2. Nie wiem co to te słynne noddy, biegam porobiona ewidentnie.
  • 149 / 20 / 0

Nood był tylko na początku
Tak jak piszesz, z fetą.
A fetę zbijamy alko albo ziołem by iść spać
Takie trochę błędne kółko..
Benzo odpada na sen wiec co ?
Neuroleptyki też odpadają jak czytałem
  • 528 / 175 / 0

Żartowałam z tą fetą %-D
Ale w sumie tak się serio czuję po tramcu, jakbym przyjebała coś stymulującego. Za każdym razem wszystkie fizyczne aspekty szybują w górę, wszystko mi się chce; mogę pracować bez końca, chodzić bez końca, produktywna bez końca. O libido już nawet nie wspomnę, choć w ciągu są lekkie problemy z dojściem, jest ono co najmniej mocno opóźnione, trzeba się bardziej wysilić 😉 czym większa dawka, tym bardziej frunę.
Czemu benzo odpada na sen? Ja nie używam benzo w ogóle, ani na zwale, ani na bezsenność, ale Ty czemu nie? Może zwykły zolpidem chociażby?
Nie rozluźni jak benzo, ale z pewnością troszkę by ściął do spania, o ile tego nie przetrzymasz. Później to już tylko irytacja na lekkim nieogarze jak się przesadzi.
Wróć do „Tramadol”
Na czacie siedzi 1483 uczestników Wejdź na czata