Tramadol - Wątek ogólny

Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 17 / 1 / 0

Jak to jest z tą hydro na wyrzut histaminy? Jak bym się nie starał i jak nie próbował przyjmować (pół h przed, wraz z tramcem, na peaku), to zawsze muszę się drapać jak skurwysyn :D Jakieś patenty macie?

Dodam jeszcze, że hydro od 25mg w górę cokolwiek czuję bez trampka
  • 80 / 13 / 0

Co wiecej, osobiscie nie rozgryzam retardow i znam innych, ktorzy tez nie rozgryzaja. Bo Tramal to taki opioid, ze w sumie nie zalezy mi zeby mnie jebnelo jak obuchem - wtedy wchodza uboki od serotoniny, rozdygotanie plus chce sie rzygac. Kiedys pierdolnalem 200mg iv ze szkla i bolesnie odczulem czemu opio w szpitalu daja razem z cala foliowka roztworu soli fizjologicznej %-D

A tak, jak wpierdole takich T duzo to spokojnie trzyma mnie caly dzien.

Kiedys pierdolnalem 200mg iv naraz i wtedy zrozumialem, dlaczego w szpitalach zawsze daja
20 maja 2020szakalcpak pisze:
Czeka mnie odstawka po półrocznym ciągu. Ide na szlag cold turkey.
Zostawiłem parę gram na czarną godzinę chodź tak naprawdę mam do tego bardzo łatwy dostęp. Mam już dość. Czy jak na skręcie będę miał taki dzień - fatal error (ledwo co będę w stanie podnieść szklankę, kurwica itp.) będę mógł zarzucić z 600mg żeby się poratować? Nie przerwie to albo nie wydłuży skręta?
Jak masz dostep to nie odstawiaj cold turkey. Jakie walisz dziennie dawki? Nie wiem ile sie schodzi wg sztuki, ale na moje jak bedziesz schodzic o 100mg co 5 dni na przyklad to odstawisz raczej bezbolesnie.

Odstawialem T po pol roku na cold turkey, to bylo ponad 10 lat temu i w sumie to nie bylo tak zle. Ale gdybym mial powtarzac ta sama sytuacje dzis to bym sie nie meczyl

Pomoc osobom uzależnionym i w kryzysie bezdomności w czasach zarazy

Pandemia COVID-19 wymusiła duże zmiany w funkcjonowaniu programów redukcji szkód. Jak obecnie wygląda pomoc osobom uzależnionym od substancji psychoaktywnych czy osobom w kryzysie bezdomności? Na pytania Damiana Sobczyka (Polska Sieć Polityki Narkotykowej) odpowiadają Aleksandra Stańczak-Wiercioch i Beata Stelmaszczyk z Fundacji Polityki Społecznej PREKURSOR.

Sklepy z marihuaną jednak nie takie niezbędne?

W sobotę przed sklepami z marihuaną oraz z narzędziami i sprzętem budowlanym w Ottawie ustawiały się długie kolejki. Klienci pospieszyli, by zdążyć jeszcze zrobić zapasy przed zapowiedzianym tymczasowym zamknięciem.
  • 1924 / 500 / 0

w pełni zrozumiałe, ja jednak wolę jak uderza szybko i mocno, mi działanie odpowiada i taki efekt właśnie lubię. kiedyś muszę jednak wypróbować jak to jest z tym nierozgryzaniem w praktyce, bo do tej pory wszystko gryzłem. prawdopodobnie za kilka dni będę miał znowu odnowiony zapas to obadam tę opcję, bo przyznam szczerze, że Tramal wymyka się nieco spod kontroli i przydała by się opcja, która pozwalałaby na większą kontrolę całego tego przedsięwzięcia.
  • 76 / 6 / 0

Co kolejny skręt to gorszy... Kiedyś odstawiłem i mnie wyleczył z nerwicy i depresji a ostatnio półtora tygodnia fizyczne stary dziadek, psychicznie po paru dniach serotonina się wyrównuje ale zależy też od osoby i charakteru.
  • 1924 / 500 / 0

mnie też z wszystkich bolączek i całego zła na świecie leczy, tak to już działa. natomiast, gdy nie pod wpływem, to wtedy do uderza to ze zdwojoną siłą. jeszcze nie ten etap, aby pojawiał się skręt, ale czuć więcej niż różnice pomiędzy tymi dwoma stanami. dzisiaj czekają obowiązki i na "otrzeźwienie" poszło 300 mg. powoli wchodzi i od razu czuć różnicę w funkcjonowaniu, a jeszcze się nawet nie załadował. najgorsze jest to, że jak już zacząłem, to na tym nie poprzestanę i pewnie pójdzie tego więcej w jakichś miksach z benzo.
  • 191 / 23 / 0

Słuchajcie dostałem tramadol w związku z bardzo nasilonymi bólami spowodowanymi kamieniami żółciowymi. Prawie z bólu straciłem przytomność, byłem na sorze ogólnie masakra. Słuchajcie przy ostrych bólach ile brać na zniesienie bólu, nie w celach rekreacyjnych i żeby nie zaliczyć padaki? Dostałem tramal 50 mg/20 tab
  • 17 / 1 / 0

Od połowy pigułki/pigułki zacznij i idź w górę. Bardziej tutaj chodzi o to, żeby za szybko tolerancji sobie nie wytworzyć, żeby łagodził ból - no chyba że z jakichś nie podanych tutaj powodów wiesz, że masz podatność na padakę, to lepiej w ogóle nie brać. Doświadczeni użytkownicy rekreacyjni zaczynają się przejmować padaką od 400mg przyjętych na hita, ale wiadomo, ten próg to cecha osobnicza, różnie może być
  • 818 / 331 / 0

@Piolun 50mg + 500mg paracetamolu, a jak nie pomoże to dawkę zwiększ do 100mg trama. Paracetamol dlatego, że w połączeniu z tramcem daje mocne kombo przeciwbólowe.
  • 80 / 13 / 0

Może to kontrowersyjny pomysł, ale jeśli zależy Ci na działaniu przeciwbólowym to może po prostu posłuchasz kurwa lekarza?

A ja zaraz przypierdolę sobie gram naraz elo xD
  • 429 / 74 / 0

To jest narkotyk który mnie ominął w życiu bo trampka powinno sie poznać równorzędnie z kodą ewentalnie po przeżuceniu się z kody na niego w imie oszczędności. Ja nie znając go po kodzie poszedłem a majkę a potem w oksy i jak nadeszła mega posucha zamówiłem ten tramal bo czemu nie i tragedia. Czuję się tak ućpany że mam wrażenie że zaraz walnę na cycki, pot się leje stróżkami , raz zimno raz ciepło wtf , co to jest dopiero jak dopiłem i dojarałem pojawił się stan 'alfa'. i tak mam z tym po dziś dzień. Jak jest taka potrzeba wolę te pare groszy więcej wydać i wziąść kodeinę.

EDIT: NO i kluczowe pytanie: Czemu ?? Tak jak mówiłem powinienem wziąść go w innym momencie swojego życia a nie jak organizm już przez kilka lat się zaznajomił z mają a potem z oksy. W takim wypadku trampek zamiast sympatycznie nas przywitać swoją bombką będzie niczym zataczający się żul wśród innych opiatów ten który tanim kosztem daje najszybsza i najgorsza mozliwosc nawalenia się taki Pan tramadol. kiedy znasz majkę czujesz tą jego sztuczność, tą imitację właściwej bomby. Jest niczym dopalacz który próbóje doścignąć mj - jakaś mieszanka.
Wróć do „Tramadol”
Na czacie siedzi 1080 uczestników Wejdź na czata