Tramadol - Wątek ogólny

Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 668 / 249 / 0

@SexyTATTOOgirl wszystko masz na forum. Opis ekstrakcji kodeiny z Antidolu był już opisywany dziesiątki razy, a tramadol ekstrahuje się w analogiczny sposób. Ale w dużym skrócie: kruszysz tabletki na pył, wsypujesz do szklanki. Bierzesz lodowatą wodę (im bliżej temp. zamarzania tym lepiej), wlewasz około 30-40 ml do tej szklanki z pokruszonymi tabsami i mieszasz aż wszystko się rozpuści. Bierzesz 2 warstwy ręcznika papierowego, zwilżasz go wodą, nakładasz na drugą szklankę i robisz na środku wgłębienie - to jest prowizoryczny filtr. Resztę wystającego papieru odrywasz delikatnie, wodę z rozpuszczonymi tabsami przelewasz przez ten filtr, szklankę wkładasz do lodówki, czekasz aż wszystko się przesączy i gotowe. Na filtrze masz paracetamol z masą tabletkową a w szklance roztwór z tramcem. Straty będą zawsze, ale lepsze niewielkie straty niż jedzenie gramów paracetamolu.
  • 261 / 12 / 0

Dzisiaj zjadłem pierwszy raz 200mg skruszonego na pył retarda w postaci Tramalu o godzinie 17. Mogę jutro wieczorem (21-22) wrzucić MDMA czy jednak niebezpiecznie?

Czas zrozumieć, że Unia Europejska jest lata świetlne za Kanadą w kwestii marihuany

Legalizacja sprawiła, że kraj stał się z dnia na dzień oazą dla rozwijającego się przemysłu konopnego, który szybko skierował wzrok na rynek międzynarodowy. Jednak podbój Europy okazał się dla Kanadyjczyków o wiele większym problemem, niż się tego spodziewano, gdyż legalnego rynku w UE na dziś dzień po prostu nie ma!

Irlandzki diler narkotykowy oddał 56 mln USD w BTC

Irlandzkie władze zmusiły dilera narkotykowego do przekazania im ponad 56 mln USD w bitcoinach (ok. 5500 BTC). To efekt wyroku sądu, który skazał go za działalność przestępczą.
  • 272 / 50 / 0

27 lutego 2020SexyTATTOOgirl pisze:
26 lutego 2020Mordarg pisze:
25 lutego 2020SexyTATTOOgirl pisze:
Dopiero zaczynam. Gryzc czy nie gryźć jeśli mam ten stopniowo uwalniajacy?Mam tramadol z dorety 75 mg, pierwszy raz to 35 na mnie lekko zadziałało wiec teraz spróbuje tr 75.

Ja mam właśnie gowno z paracetamolem bo dorete to jak np przeprowadzić ekstrakcję i czy np wtedy tego Tramalu po ekstrakcji nie będzie mniej trochę i tak?
No tak musisz ekstrakcję przeprowadzić. Bo jak bedziesz to żreć z paracetamolem to na SORZE skończysz szybciej niż wypowiesz "Lubię Tramal" Całą procedurę stosujesz tak jak przy kodzie. Wyliczasz sobie jaka dawka Cię interesuje i z tego robisz roztwór. Jak to robić masz setki sposobów w dziale kodeina opisane a i widzę że tu kolega wyżej przypomniał. Pamiętaj też żeby te "rogi" od filtra uciąć bo one też wchłaniają w siebie tramal. Jak zrobisz Sandwicha czyli Papier-wata -papier nie ma siły żeby pękło. Jak już skończy kapać porządnie to wycisnąć trzeba i siup. A to co stracisz po drodze to jakies śmieszne dakwki są 0d 1- 5 mg tramca ( o ile wszystko dobrze robisz ). Ja wlasnie pierwszy tramal w życiu jaki jadłem to taki z parasyfem i wtedy też pierwszy raz ektrakcję w życiu przeprowadzałem. 0 problemu a rytułał nawet fajny ;)
27 lutego 2020drlooney pisze:
Dzisiaj zjadłem pierwszy raz 200mg skruszonego na pył retarda w postaci Tramalu o godzinie 17. Mogę jutro wieczorem (21-22) wrzucić MDMA czy jednak niebezpiecznie?
Teoretycznie , godzinowo wychodziło by że możesz ale nigdy nic nie wiadomo. Może w Twoim organiźmie akurat tramiec pozostanie dłużej a te substancje się BARDZO nie lubią. Lepiej by było poczekać 48h.
  • 246 / 26 / 0

jak ma się mix tramadolu z majką w jednej pompie? i czy retardy mogę przerobić do i.v w taki sam sposób jak MST?
  • 82 / 4 / 0

27 lutego 2020Vratislav pisze:
@SexyTATTOOgirl wszystko masz na forum. Opis ekstrakcji kodeiny z Antidolu był już opisywany dziesiątki razy, a tramadol ekstrahuje się w analogiczny sposób. Ale w dużym skrócie: kruszysz tabletki na pył, wsypujesz do szklanki. Bierzesz lodowatą wodę (im bliżej temp. zamarzania tym lepiej), wlewasz około 30-40 ml do tej szklanki z pokruszonymi tabsami i mieszasz aż wszystko się rozpuści. Bierzesz 2 warstwy ręcznika papierowego, zwilżasz go wodą, nakładasz na drugą szklankę i robisz na środku wgłębienie - to jest prowizoryczny filtr. Resztę wystającego papieru odrywasz delikatnie, wodę z rozpuszczonymi tabsami przelewasz przez ten filtr, szklankę wkładasz do lodówki, czekasz aż wszystko się przesączy i gotowe. Na filtrze masz paracetamol z masą tabletkową a w szklance roztwór z tramcem. Straty będą zawsze, ale lepsze niewielkie straty niż jedzenie gramów paracetamolu.
Dziękuje kocham Cię ❤️
  • 82 / 4 / 0

Wiem głupie pytanie (nie hejtujcie brałam już ekstasy, różne białe proszki😂a nawet kwas, zioło) do czego porównać fazę z tramadolu? Nie chciałabym się zajebac tak aby nie kontaktować tylko aby fajnie ogarniać i było miło i przyjemnie.
  • 229 / 41 / 0

28 lutego 2020xantiago pisze:
jak ma się mix tramadolu z majką w jednej pompie? i czy retardy mogę przerobić do i.v w taki sam sposób jak MST?
Ach, ach, ach, achhhhh - tak się ma ten mix %-D Jest wykurwisty, mimo, że mnie po nim ciągnie na rzygi. Uczucie, jak przy pierwszych strzałach majki, tram z majką IV to klasa wyżej, niż tram z kodą PO. Niebezpieczeństwo też stoi oczywiście poziom wyżej. Nigdy nie przerabiałam retardów Tramalu do IV, jak waliłam, to tylko krople, lub ampułki. Jak już bardzo chcesz spróbować tego mixu mając tylko te chujowe tramale retrdy, to zjedz je najpierw, a jak wejdą, wal majkę - tak też jest zajebiście.

Sposób na ekstrakcję macie tutaj - to Bilbia kodeinistów, sama się stąd uczyłam - tylko po prostu zamiast robienia tego z Antidolem robimy to samo z Doretą - nic prostszego;
https://pokazywarka.pl/antek/
  • 668 / 249 / 0

28 lutego 2020SexyTATTOOgirl pisze:
Wiem głupie pytanie (nie hejtujcie brałam już ekstasy, różne białe proszki😂a nawet kwas, zioło) do czego porównać fazę z tramadolu? Nie chciałabym się zajebac tak aby nie kontaktować tylko aby fajnie ogarniać i było miło i przyjemnie.
Do innych opioidów rzecz jasna. Chociaż tramadol typowym opioidem nie jest i to czuć.

Miej też świadomość, że tramadol może wywoływać napady drgawkowe dlatego najlepiej jest brać go razem z niewielką ilością (terapeutyczną) benzodiazepin o silnym działaniu przeciwdrgawkowym. Jeżeli nie masz benzo a mimo to zdecydujesz się wziąć, to nie przekraczaj ulotkowych 400 mg na dobę, nie mieszaj z innymi dragami oraz z lekami obniżającymi próg drgawkowy. Ryzyka w ten sposób całkowicie nie wyeliminujesz, ale przynajmniej ograniczysz w jakimś stopniu. Ja ogólnie odradzałbym jakiekolwiek próby z opioidami, jeżeli komuś spodoba się ich działanie to ciężko jest później z tego zrezygnować. Ale to Twój wybór.
  • 246 / 26 / 0

28 lutego 2020badzingla pisze:
28 lutego 2020xantiago pisze:
Ach, ach, ach, achhhhh - tak się ma ten mix %-D Jest wykurwisty, mimo, że mnie po nim ciągnie na rzygi. Uczucie, jak przy pierwszych strzałach majki, tram z majką IV to klasa wyżej, niż tram z kodą PO. Niebezpieczeństwo też stoi oczywiście poziom wyżej. Nigdy nie przerabiałam retardów Tramalu do IV, jak waliłam, to tylko krople, lub ampułki. Jak już bardzo chcesz spróbować tego mixu mając tylko te chujowe tramale retrdy, to zjedz je najpierw, a jak wejdą, wal majkę - tak też jest zajebiście.

Sposób na ekstrakcję macie tutaj - to Bilbia kodeinistów, sama się stąd uczyłam - tylko po prostu zamiast robienia tego z Antidolem robimy to samo z Doretą - nic prostszego;
https://pokazywarka.pl/antek/
no coś ty, Tramalu p.o to ja w ogóle już nie czuję, chyba, że zjadłbym go z grama z klonami, jadłem to chujstwo ustrojstwo ostatnio gryzione bo mi psychiatra kazała na tym na detox przeczekać to gryzłem, nic nie czułem a tylko ciśnienie większe to się wkur*** polazłem po mietka i popijałem mietka sadząc majkę, więc mix tramca p.o i majki i.v jak dla mnie bez żadnej satysfakcjonującej różnicy, chodziło mi raczej o to, jak się mają do siebie w jednej pompce, mietka z mają tez nie mogę dać w jednej pompce bo mam ten słodki, więc odpada, bo z tego co wiem, tego słodkiego raczej w tarak dać nie można. Spóbuję przerobić te tramy retardy do i.v i zobaczymy co z tego wyjdzie jeśli roztwór będzie względny to dociągnę do Majki
  • 82 / 4 / 0

28 lutego 2020Vratislav pisze:
28 lutego 2020SexyTATTOOgirl pisze:
Do innych opioidów rzecz jasna. Chociaż tramadol typowym opioidem nie jest i to czuć.

Miej też świadomość, że tramadol może wywoływać napady drgawkowe dlatego najlepiej jest brać go razem z niewielką ilością (terapeutyczną) benzodiazepin o silnym działaniu przeciwdrgawkowym. Jeżeli nie masz benzo a mimo to zdecydujesz się wziąć, to nie przekraczaj ulotkowych 400 mg na dobę, nie mieszaj z innymi dragami oraz z lekami obniżającymi próg drgawkowy. Ryzyka w ten sposób całkowicie nie wyeliminujesz, ale przynajmniej ograniczysz w jakimś stopniu. Ja ogólnie odradzałbym jakiekolwiek próby z opioidami, jeżeli komuś spodoba się ich działanie to ciężko jest później z tego zrezygnować. Ale to Twój wybór.
Rozróbie 115 mg na pierwszy rekreacyjny raz powinno być ok? Mam 48 kg i trochę czasem serce boli z nerwów
Wróć do „Tramadol”
Na czacie siedzi 803 uczestników Wejdź na czata