Tramadol - Wątek ogólny

Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 4267 / 628 / 22

Brałem dużo amfy na tramcu, na benzo - żadnych negatywnych objawów.
  • 52 / 5 / 0

Tak jest do czasu, ja po mieszance amfy, tramca i alko prawie się zawinąłem

Politycy i prezydenci przeciwni marihuanie, którzy nie mogli oprzeć się jej urokowi

Niesprawiedliwa delegalizacja konopi indyjskich to temat, który jednoczy użytkowników marihuany na całym świecie. Być może, najbardziej irytujące zachowanie przejawiają przywódcy polityczni, którzy utrzymują swój sprzeciw wobec marihuany, mimo że sami z niej korzystają.

Jest XXI wiek, więc wiem jak wygląda marihuana - tłumaczył policjantom 17-latek

Policjanci piskiej prewencji, pełniąc służbę nocą na terenie miasta, zauważyli pojazd marki Ford Focus wyjeżdżający z okolic cmentarza. Wzbudziło to podejrzenia funkcjonariuszy. Zatrzymali ten samochód do kontroli drogowej. Jechało nim czterech młodych mieszkańców Pisza.
  • 4267 / 628 / 22

Bo nie brałeś benzo.
  • 52 / 5 / 0

Nie będę próbował :) smacznego :)
  • 1447 / 432 / 0

@dgnted - stawiam że 400 tramca odpowiada 450 kody. Są naprawdę blisko mocą, tyle że tram oczywiście dłużej działa.
@phonecall - coś tam zadziała ale raczej jako SNRI niż opio, będzie trzeba sporo wrzucić. Nie warto, siedź na tej buprze, jak zejdziesz to wal opio. Ale zrobisz jak uważasz, po prostu cudów nie oczekuj, raczej marnujesz towar. NIe żeby tram był drogi czy ciężko dostępny.
Użytkownik zbanowany
  • 209 / 40 / 0

Tolerancję na kodę nie można przekładać 1:1 z tolerancją na trampka bo mozna łatwo się przejechać i przedawkować jeśli ktos wali np 750+
  • 1447 / 432 / 0

Nie przekładam 1:1, czytaj ze zrozumieniem. tramadol jest odrobinę mocniejszy od kody i to zgodnie z tabelami i zgodnie z doświadczeniami użytkowników.
  • 216 / 24 / 0

ja waliłem po 550-600 Tramalu jak tolerkę na kodę miałem na 600/750 ale oczywiście te dawki Tramalu + klon
  • 1886 / 264 / 0

No poszło najpierw 1 gram po południu, rano 150 baklo i 300 pregaby.
0 tolerancja na opio.
I po jakimś czasie dorzuciłem 500mg, i zaczęły się pojawiać drgawki, sztywne ciało, schizy jakieś.. to łapczywie wrzucałem klony do ryja, tak z 6.5mg i setka lamotryginy.
No i jakoś się to uspokoiło, ale zacząłem być senny i oddech był płytki,
więc szybko poleciałem do kolegi po podwójną mocną kawę, wypiłem na szybko póki gorąca i zdecydowałem się iść do lasu. Przebiegłem się dwa kilometry i wróciłem do kolegi do domu. Odświeżylo mnie to wyglądałem dużo lepiej niż wcześniej (przedtem wyglądałem jak trup). Posiedzieliśmy chwilę i się rozeszliśmy. W drodze powrotnej oczywiście zacząłem wpierdalać następne 500mg, popijając kawką którą mi zrobił na domku.
Co tu gadać, to już było zdecydowanie za dużo, klonów już chyba nie dojadalem, nie pamiętam.
Położyłem się na łóżku i starałem się chillować, chyba nie spałem też nie pamiętam xd.

Podsumowując, głupota jebać takie wysokie dawki na 0 tolerancji.
Lepiej zarzucić 700mg albo grama (po gramie się czułem zajebiście, nigdy takiej euforii nie miałem po opio)
I też ryzykowałem, bo wziąłem to na 225mg wenlafaksyny.
Ale na paroksetynie też brałem grama i było fajnie.
  • 367 / 55 / 0

Czy jesli lacze 450 mg kody i 600 tramca np to tak jakbym sobie wyrabiał tolerke na kode na 1g? Bo szczerze mnie tramc slabo grzeje, ale w połączeniu z koda juz jest kosmos czasami; tyle ze niby tramc jest mocniejszy, a równoważne dawki kody solo robia mnie mocniej niz tramc solo; bo podoba mi sie efekt sedacyjny i noddów, zas tramc mnie aktywizuje, i nie czuje tego „grzania”
Wróć do „Tramadol”
Na czacie siedzi 591 uczestników Wejdź na czata